FOLIE GRZEWCZE Drezdenko

Od kilku lat można zaobserwować wzmożone zainteresowanie ekologicznymi systemami grzewczymi wśród konsumentów. Świadomość społeczeństwa o możliwościach, jakie niosą nowoczesne i innowacyjne rozwiązania z roku na rok wzrasta. Natomiast producenci oraz firmy realizujące usługi instalacyjne oferują szereg rozwiązań, które znacząco przyczyniają się do optymalizacji temperatury w pomieszczeniach użytkowych.

Jednym z najlepszych elementów w tym obszarze są cienkie grzejniki elektryczne, czyli folie grzewcze. Drezdenko to jedno z wielu miast w Polsce, w których tworzymy instalacje z zastosowaniem tego rozwiązania.

Ekologiczne i skuteczne ogrzewanie – folie grzewcze | Drezdenko

Folia grzewcza to bardzo cienki grzejnik elektryczny. Jego zasada działania opiera się na promieniowaniu podczerwonym. Do produkcji używanych w tym systemie mat wykorzystywana jest pasta karbonowa, wewnątrz której znajduje się materiał węglowy z grafitem. Połączenie z energią elektryczną sprawia, że grzałka zaczyna się stopniowo nagrzewać i oddawać ciepło za pomocą podczerwieni. Długie fale skutecznie przenikają przez materiały podłogowe, tj. drewno, płytki ceramiczne, dywany czy nawet wylewkę z cementu.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że folie grzewcze można wykorzystywać także na ścianach czy sufitach. Podejmując współpracę z naszą firmą, zyskują Państwo pewność, że projekt instalacyjny zostanie opracowany w sposób indywidualny.

Drezdenko – folie grzewcze od producenta RedSnake

Od samego początku naszej działalności stawiamy na terminowość, rzetelność oraz współpracę z cenionymi producentami. RedSnake to niezaprzeczalny lider na rynku pod względem tworzenia niezawodnych folii grzewczych. Drezdenko stanowi miasto, w którym nasza firma oferuje usługi związane z tworzeniem systemu instalacyjnego w budynkach użytkowych.

Wykorzystanie podczerwieni pozwala znacząco zoptymalizować poziom temperatury w pomieszczeniach, w których została zastosowana folia. Bardzo wysoka skuteczność tego rozwiązania wynika przede wszystkim z braku jakichkolwiek strat przesyłowych ciepła. System ten bowiem nie przekazuje energii na jednostki grzewcze (np. grzejniki).

Nasze działania w Drezdenku – folie grzewcze jako innowacyjny system grzewczy

Jesteśmy firmą, która dba o najwyższą jakość realizacji usług. Tworząc projekty instalacyjne z zastosowaniem folii grzewczych, dbamy o indywidualne podejście do każdego klienta. Mamy pewność, że marka RedSnake to jeden z liderów w tworzeniu ekologicznych elementów grzewczych. Cienkie folie charakteryzują się nie tylko wysoką wydajnością, ale także odpornością na szereg czynników zewnętrznych (np. wilgoć).

Co więcej, implementacja tego rozwiązania w budynkach, w którym stosuje się także panele fotowoltaiczne, to jedna z najlepszych decyzji – zarówno pod kątem dbania o środowisko, jak i o własny budżet.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści kompleksowo wyjaśnią schemat realizacji usługi i znajdą rozwiązanie, które z pewnością Państwa usatysfakcjonuje.

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji folii grzejnych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb Klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Proponujemy również bardzo korzystne finansowanie – zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych nowoczesnym Red Snake, jak i możliwością zaprojektowania i wdrożenia domu zero energetycznego, z zastosowaniem również paneli słonecznych. Siedzibą InnoDom jest Zielona Góra, w województwie lubuskim – zapraszamy.