FOLIE GRZEWCZE RED SNAKE Gniezno

Folie grzewcze Red Snake – Gniezno

Oferujemy maty grzewcze, które bardzo dobrze zastępują tradycyjne źródła ogrzewania. Folie Red Snake bez problemu mogą stać się jedynym generatorem ciepła w całym Twoim domu. Dzięki temu, że można montować je na podłodze, ścianach lub suficie, oszczędzisz sporo miejsca, które w przypadku innego typu ogrzewania musiałbyś przeznaczyć na rozmieszczenie grzejników. Folie grzewcze pod panele w Gnieźnie, gdzie oferujemy swoje usługi, wybierane są zdecydowanie najczęściej, nie znaczy to jednak, że pozostałe opcje nie są równie dobre – wszystko zależy od specyfiki budynku.

Red Snake – ogrzewanie. Gniezno i okolice

Ogrzewanie domu przy pomocy folii grzewczych Red Snake cieszy się uznaniem na rynku. Mogą zostać zamontowane nie tylko w nowo powstających budynkach, ale również w już istniejących obiektach. Maty grzewcze są ciekawą alternatywą dla droższego tradycyjnego ogrzewania podłogowego. Jest to wydajna i innowacyjna inwestycja, która z powodzeniem zastąpi konwektory elektryczne i grzejniki. Ekologiczne rozwiązania są w dzisiejszych czasach na wagę złota. Rozważasz zainstalowanie w swoim domu mat grzewczych na podczerwień? Gniezno i pobliskie miejscowości to teren, na którym działa nasza firma, jeśli mieszkasz w tych okolicach – zgłoś się koniecznie do nas, doradzimy Ci i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Folie grzewcze – Gniezno. Ekologiczne rozwiązanie na lata

Każdy, kto planuje budowę lub remont domu, prawdopodobnie spotkał się już z tematem ogrzewania na podczerwień. Gniezno jest miastem, którego mieszkańcy szczególnie zwracają uwagę na wykorzystywanie w pełni ekologicznych rozwiązań – a to za sprawą z każdym rokiem wyższego poziomu zanieczyszczenia powietrza, uporczywego zwłaszcza zimą. Problem ten dotyczy zresztą całej Polski, stąd coraz więcej uwagi w branży budowlanej poświęca się energooszczędnym, ekologicznym rozwiązaniom. Wpływ na to mają również przepisy budowlane dotyczące norm energetycznych, które od 2021 roku spełniać muszą nowo powstające budynki.

Folia grzewcza na podczerwień jest bezpiecznym i nowoczesnym sposobem na ogrzanie budynku za pomocą prądu elektrycznego. Do jej produkcji wykorzystuje się włókna węglowe i pastę karbonową. Ogrzewanie opiera się na działaniu podczerwieni, która nagrzewa przedmioty i osoby znajdujące sią w danym pomieszczeniu – to one oddają ciepło i sprawiają, że temperatura powietrza staje się wyższa. To wydajna i komfortowa instalacja, jaka ma wiele zalet – skorzystają z niej także alergicy, gdyż maty grzewcze na podczerwień nie powodują cyrkulacji powietrza, a zatem nie unoszą do góry cząsteczek kurzu.

Folia grzewcza na podczerwień – Gniezno. Postaw na fachowy montaż!

Na pewno warto zwrócić uwagę na fakt, że rzeczywista temperatura w pomieszczeniach ogrzewanych matami na podczerwień jest niższa niż ta, którą odczuwamy. Już samo to jest źródłem oszczędności – maty nie pobierają tyle prądu, co konwektory i grzejniki elektryczne, które nagrzewają bezpośrednio powietrze w pomieszczeniach. Dzięki naszej ofercie możesz znacznie zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Folie grzewcze podłogowe (w Gnieźnie – i nie tylko) cieszą się ogromną popularnością, co samo w sobie świadczy o tym, że jest to doskonały wybór.

Sama instalacja podłogowych mat grzewczych jest bardzo łatwa i szybka – zwłaszcza jeśli korzystasz z usług fachowców. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Folia grzewcza na podczerwień w połączeniu z fotowoltaiką

Nowe materiały, innowacyjne sposoby budowania i poszerzająca się świadomość ekologiczna sprawiają, że powstające obecnie domy zużywają coraz mniej energii. Jednym z coraz częściej stosowanych rozwiązań jest fotowoltaika, która polega na przetwarzaniu energii słonecznej w elektryczną. Łącząc technologię folii grzewczych na podczerwień z fotowoltaiką, można z powodzeniem osiągnąć zerowy koszt za ogrzewanie własnego domu. Obojętnie czy umieszcza się folie grzewcze pod panelami, czy w suficie, instalację można całkowicie dopasować do sposobu działania paneli fotowoltaicznych i czerpać korzyści z obu tych technologii na raz. Przy profesjonalnej ekspertyzie i montażu można nie tylko przestać płacić rachunki za ogrzewanie, ale również przyczynić się do wprowadzania pozytywnych zmian dla dobra planety. Zmniejszenie zużycia energii oraz emisji dwutlenku węgla to zarazem mały i wielki krok w tym kierunku. 

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji folii grzejnych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb Klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Proponujemy również bardzo korzystne finansowanie – zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych nowoczesnym Red Snake, jak i możliwością zaprojektowania i wdrożenia domu zero energetycznego, z zastosowaniem również paneli słonecznych. Siedzibą InnoDom jest Zielona Góra, w województwie lubuskim – zapraszamy.