FOLIE GRZEWCZE RED SNAKE GORZÓW WIELKOPOLSKI

Ogrzewanie na podczerwień w Gorzowie Wlkp.

Jako firma InnoDom proponujemy Ci nowoczesne rozwiązanie – folie grzewcze Red Snake. Gorzów Wielkopolski to jedno z miast, w którym je zakładamy – jeśli tutaj mieszkasz i chciałbyś stworzyć dom zeroenergetyczny, skontaktuj się z nami. Na czym polega ten system? Cienka folia składa się z włókien węglowych i pasty karbonowej. Pomimo swojej prostoty może stać się jedynym źródłem ciepła w całym domu, ponieważ nagrzewa się w całości i emituje ciepło do otoczenia. Folie grzewcze Red Snake w Gorzowie Wielkopolskim mogą służyć na wiele sposobów – montujemy je na ścianach, podłogach i sufitach. Chciałbyś założyć folie grzewcze w Gorzowie Wielkopolskim, jednak posiadasz już wyremontowany budynek? Nie stanowi to problemu – montaż przeprowadzamy zarówno na etapie budowy, jak i w istniejących obiektach.

Korzyści folii grzewczych Red Snake – w Gorzowie Wielkopolskim i nie tylko

Z pewnością zastanawiasz się nad zaletami takiego rozwiązania. Ogrzewanie na podczerwień w Gorzowie Wielkopolskim lub innym miejscu jest wygodną i ekonomiczną alternatywą dla klasycznych grzejników. Jego tajemnica polega na tym, że pomimo stosunkowo niskiej temperatury, zapewnia wyraźniejsze odczucie ciepła niż w przypadku innych metod. Wybierając Red Snake ogrzewanie w Gorzowie Wielkopolskim, z pewnością obniżysz koszty utrzymania domu.

Aspekt ekologiczny to kolejna zaleta folii grzewczych na podczerwień. Gorzów Wielkopolski mierzy się z rosnącym zanieczyszczeniem powietrza, jego jakość wpływa zarówno na nasze zdrowie, jak i samopoczucie. Sięgając po technologie chroniące środowisko, działasz dla dobra wszystkich. Jeśli Ty zamontujesz ogrzewanie na podczerwień, Gorzów Wielkopolski zyska na tym dziś i jutro. Z czego to wynika? Promieniowanie podczerwone zasilane jest przy pomocy energii elektrycznej. Nie wymaga stosowania żadnych paliw emitujących spaliny.

Najkorzystniejszą opcją dla Ciebie i otoczenia będzie połączenie dwóch ekologicznych rozwiązań – folii i fotowoltaiki. Jako firma InnoDom zakładamy zarówno panele słoneczne, jak i maty grzewcze na podczerwień w Gorzowie Wielkopolskim. W ten sposób możesz uzyskać najbardziej „zielone” i oszczędne ogrzewanie. Dotyczy to zarówno instalacji w suficie, jak i folii grzewczych pod panele. Gorzów Wielkopolski lub okolice to miejsce, w którym mieszkasz? Z nami uzyskasz dwa świetne rozwiązania za jednym zamachem.

Wszechstronne zastosowanie mat grzewczych na podczerwień

Płaszczyznowe ogrzewanie na podczerwień w Gorzowie Wielkopolskim umożliwia instalację w różnych miejscach – ścianach lub sufitach. Klienci chętnie sięgają również po folie grzewcze podłogowe. W Gorzowie Wielkopolskim jest wiele osób, które marzą o ciepłej podłodze, jednak przeraża je montaż i koszt. Folie grzewcze pod panele w Gorzowie Wielkopolskim lub w innym miejscu w Polsce są świetną alternatywą dla tradycyjnego ogrzewania podłogowego. Są bowiem tańsze i wygodniejsze w montażu.

Kompleksowe wsparcie w zakresie folii grzewczych na podczerwień w Gorzowie Wielkopolskim

Jesteś zainteresowany fotowoltaiką lub foliami grzewczymi? Gorzów Wielkopolski wraz z okolicami to region, w którym oferujemy fachowe doradztwo i dobór optymalnej instalacji. Pomagamy również w uzyskaniu dotacji lub korzystnego dofinansowania mat grzewczych na podczerwień w Gorzowie Wielkopolskim. Zapraszamy do kontaktu!

Folia grzewcza na podczerwień w połączeniu z fotowoltaiką

Nowe materiały, innowacyjne sposoby budowania i poszerzająca się świadomość ekologiczna sprawiają, że powstające obecnie domy zużywają coraz mniej energii. Jednym z coraz częściej stosowanych rozwiązań jest fotowoltaika, która polega na przetwarzaniu energii słonecznej w elektryczną. Łącząc technologię folii grzewczych na podczerwień z fotowoltaiką, można z powodzeniem osiągnąć zerowy koszt za ogrzewanie własnego domu. Obojętnie czy umieszcza się folie grzewcze pod panelami, czy w suficie, instalację można całkowicie dopasować do sposobu działania paneli fotowoltaicznych i czerpać korzyści z obu tych technologii na raz. Przy profesjonalnej ekspertyzie i montażu można nie tylko przestać płacić rachunki za ogrzewanie, ale również przyczynić się do wprowadzania pozytywnych zmian dla dobra planety. Zmniejszenie zużycia energii oraz emisji dwutlenku węgla to zarazem mały i wielki krok w tym kierunku. 

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji folii grzejnych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb Klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Proponujemy również bardzo korzystne finansowanie – zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych nowoczesnym Red Snake, jak i możliwością zaprojektowania i wdrożenia domu zero energetycznego, z zastosowaniem również paneli słonecznych. Siedzibą InnoDom jest Zielona Góra, w województwie lubuskim – zapraszamy.