FOLIE GRZEWCZE RED SNAKE Gubin

Efektywne ogrzewanie foliami – Gubin

Od właściwego ogrzewania domu może zależeć bardzo wiele. Jeśli zainwestujemy w nieodpowiedni system grzewczy, to może być tak, że w mieszkaniu nie będzie wystarczająco ciepło lub też zapłacimy więcej. Warto więc pomyśleć o nowoczesnych rozwiązaniach z branży grzewczej, które pozwolą na łatwe, szybkie i tanie ogrzewanie wnętrza naszych domów. Do takich metod zaliczyć można, chociażby folie grzewcze. Gubin jest natomiast miastem, w którym szczególnie często się w to inwestuje. Mówiąc o produkcie, jakim jest folia grzewcza na podczerwień, Gubin został podany jedynie jako przykład miasta, w którym popularność takich rozwiązań jest tak duża. 

Interesuje Cię ogrzewanie na podczerwień? Gubin już wybrał odpowiedni produkt! 

Ze wszystkich propozycji bardzo dobrze sprawdzają się folie grzewcze Red Snake. Ogólnie rzecz biorąc, ogrzewanie na podczerwień to świetna sprawa. W takich systemach grzewczych nie dochodzi bowiem do podnoszenia temperatury powietrza. W związku z tym nie krąży ono wewnątrz pomieszczeń. Szczególnie mocno doceniają to alergicy, dla których cyrkulacja może wiązać się z podnoszeniem kurzu i aktywowaniem reakcji alergicznych. Promienie podczerwone wnikają w głąb naszego ciała na głębokość około 4 cm. Tyle w zupełności wystarczy, aby można było skutecznie ogrzewać nasz organizm. Ogrzewanie z użyciem folii grzewczej przypomina tradycyjne systemy podłogowe. Jednak zamiast rurek wypełnionych gorącą wodą montuje się maty grzewcze na podczerwień. Gubin i inne miasta położone w pobliżu to rejon, w którym działa nasza firma. Kontaktując się z nami, możesz liczyć na to, że wykonany zlecenie w pełni profesjonalnie.

Jak bezpieczne są folie grzewcze podłogowe? Gubin już to wie! 

Folie grzewcze stworzone są w taki sposób, że składają się z wielu warstw. Dzięki temu znacznie redukowane jest ryzyko występowania pożaru czy uszkodzenia samych folii. Dzięki zabezpieczeniom ochronione są również elektrody, które zasilają omawiane tutaj folie grzewcze pod panele. Gubin, Polkowice czy inne miasta położone w tej części kraju, to miejsca, gdzie licznie inwestuje się w takie systemy. Efektywność folii grzewczych jest na zaskakująco wysokim poziomie pomimo mnogości warstw zabezpieczających. Okazuje się, że uruchamiając system grzewczy, opierany o takie folie, można osiągnąć rezultat w postaci 98-procentowego zysku ciepła. Na ten moment absolutnie żaden inny nie jest w stanie prezentować aż takich wyników.

Dlaczego warto wybrać folie grzewcze? 

Podstawowym argumentem przemawiającym za stosowaniem folii grzewczej jest to, że pozwala ona na równomierną emisję ciepła. Ułożone obok siebie fragmenty instalacji sprawiają, że w tym samym momencie, z jednakową mocą ogrzewane są wszystkie części pomieszczenia. Nie ma tutaj zjawiska polegającego na podgrzewaniu powietrza i oczekiwaniu aż zacznie ono krążyć wewnątrz pomieszczenia. Po uruchomieniu folii grzewczej efekt będzie odczuwalny natychmiast i dlatego zainteresowanie foliami tak bardzo rośnie.

Folia grzewcza na podczerwień w połączeniu z fotowoltaiką

Nowe materiały, innowacyjne sposoby budowania i poszerzająca się świadomość ekologiczna sprawiają, że powstające obecnie domy zużywają coraz mniej energii. Jednym z coraz częściej stosowanych rozwiązań jest fotowoltaika, która polega na przetwarzaniu energii słonecznej w elektryczną. Łącząc technologię folii grzewczych na podczerwień z fotowoltaiką, można z powodzeniem osiągnąć zerowy koszt za ogrzewanie własnego domu. Obojętnie czy umieszcza się folie grzewcze pod panelami, czy w suficie, instalację można całkowicie dopasować do sposobu działania paneli fotowoltaicznych i czerpać korzyści z obu tych technologii na raz. Przy profesjonalnej ekspertyzie i montażu można nie tylko przestać płacić rachunki za ogrzewanie, ale również przyczynić się do wprowadzania pozytywnych zmian dla dobra planety. Zmniejszenie zużycia energii oraz emisji dwutlenku węgla to zarazem mały i wielki krok w tym kierunku. 

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji folii grzejnych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb Klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Proponujemy również bardzo korzystne finansowanie – zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych nowoczesnym Red Snake, jak i możliwością zaprojektowania i wdrożenia domu zero energetycznego, z zastosowaniem również paneli słonecznych. Siedzibą InnoDom jest Zielona Góra, w województwie lubuskim – zapraszamy.