FOLIE GRZEWCZE RED SNAKE Kalisz

InnoDom – folie grzewcze Kalisz

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą InnoDom. Świadczymy usługi w zakresie instalacji systemów fotowoltaicznych, a także w zakresie montażu folii grzewczych w Kaliszu. Stosujemy folie grzewcze znanego producenta Red Snake, który już od 2014r. udoskonala swoje produkty i promuje korzystanie z odnawialnych źródeł energii.

Czym jest folia grzewcza na podczerwień?

Folia grzewcza na podczerwień montowana w Kaliszu jest po prostu elastycznym i cienkim grzejnikiem na podczerwień, wykonanym z włókna węglowego i pasty karbonowej. Energia elektryczna nagrzewa folię, zaś ta oddaje ciepło do przylegających jej powierzchni. Tymi powierzchniami mogą być podłogi, ściany lub sufity. Folie grzewcze mogą być montowane już na etapie budowy domu, ale bez kłopotu można instalować je w istniejących już domach np. przy okazji remontu. Pod folią grzewczą powinien znajdować się ekran aluminiowy, zaś na górze, nad nią montuje się folię PE.

Folie grzewcze Red Snake Kalisz – zalety

Folie grzewcze Red Snake oferowane w Kaliszu posiadają szereg zalet. Są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Producent udziela na nie 25 lat gwarancji. Kolejnym plusem jest niski koszt inwestycji w porównaniu do innych systemów ogrzewania. Nowoczesne ogrzewanie Red Snake oferowane w Kaliszu jest tańsze w eksploatacji niż standardowe maty grzewcze. Poza tym nie potrzeba kotłowni, pieca i rozbudowanej sieci grzejników, co generuje spore oszczędności na etapie budowy. Stosując maty grzewcze na podczerwień sprzedawane przez nas w Kaliszu, zyskujemy sporo wolnego czasu i oszczędności. Odchodzą nam zajęcia związane z uzupełnianiem opału w piecu, z kontrolą stanu wody w systemie, czy obowiązki odpowietrzania grzejników. Dodatkowo dzięki ogrzewaniu na podczerwień oferowanemu przez nas w Kaliszu uzyskujemy oszczędności w postaci braków przeglądów i czyszczenia komina. Kolejnym plusem jest całkowita automatyzacja i bezobsługowość systemu. Folie grzewcze podłogowe instalowane przez naszą firmę w Kaliszu bardzo szybko reagują na zmianę temperatury. Unikamy także strat ciepła wynikających z przesyłu energii. Rezygnacja z grzejników i rur w pomieszczeniach na rzecz folii grzewczych pod panele stwarza nowe możliwości aranżacji wnętrz.

Folia grzewcza plus panele

Połączenie paneli fotowoltaicznych z foliami grzewczymi Red Snake oferowanymi przez naszą firmę w Kaliszu stwarza dom innowacyjny, tzw. dom zeroenergetyczny. Dzięki panelom przetwarzamy energię słoneczną w energię elektryczną, którą zasilamy folie grzewcze. Stajemy się wówczas samowystarczalni. Zmniejszamy drastycznie nasze rachunki za prąd lub nawet całkowicie je eliminujemy, a dodatkowo wspieramy ochronę środowiska przez zmniejszenie emisji dwutlenku węgla czy zmniejszenie zużycia energii.

Kompleksowe wsparcie od InnoDom w Kaliszu

Oferujemy doradztwo na każdym etapie instalacji i montażu folii grzewczych. Wspieramy w zakresie koniecznej dokumentacji i dofinansowań. Oferujemy także korzystne finansowanie. Stwórz z nami swój dom przyszłości, który dzięki panelom i foliom grzewczym będzie przyjazny dla środowiska.

Folia grzewcza na podczerwień w połączeniu z fotowoltaiką

Nowe materiały, innowacyjne sposoby budowania i poszerzająca się świadomość ekologiczna sprawiają, że powstające obecnie domy zużywają coraz mniej energii. Jednym z coraz częściej stosowanych rozwiązań jest fotowoltaika, która polega na przetwarzaniu energii słonecznej w elektryczną. Łącząc technologię folii grzewczych na podczerwień z fotowoltaiką, można z powodzeniem osiągnąć zerowy koszt za ogrzewanie własnego domu. Obojętnie czy umieszcza się folie grzewcze pod panelami, czy w suficie, instalację można całkowicie dopasować do sposobu działania paneli fotowoltaicznych i czerpać korzyści z obu tych technologii na raz. Przy profesjonalnej ekspertyzie i montażu można nie tylko przestać płacić rachunki za ogrzewanie, ale również przyczynić się do wprowadzania pozytywnych zmian dla dobra planety. Zmniejszenie zużycia energii oraz emisji dwutlenku węgla to zarazem mały i wielki krok w tym kierunku. 

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji folii grzejnych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb Klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Proponujemy również bardzo korzystne finansowanie – zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych nowoczesnym Red Snake, jak i możliwością zaprojektowania i wdrożenia domu zero energetycznego, z zastosowaniem również paneli słonecznych. Siedzibą InnoDom jest Zielona Góra, w województwie lubuskim – zapraszamy.