FOLIE GRZEWCZE RED SNAKE Kołobrzeg

Folie grzewcze na podczerwień w Kołobrzegu

Zastanawiasz się nad ogrzewaniem podłogowym w Kołobrzegu? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Folie grzewcze Red Snake to nowoczesne rozwiązanie w dziedzinie ogrzewania. Emisja ciepła działa na zasadzie promieniowania podczerwonego, dzięki czemu ogrzewanie staje się bardziej wydajne i przyjemniejsze dla twojej kieszeni. Oferujemy Ci instalację ogrzewania na podczerwień na terenie Kołobrzegu i w jego okolicach.

Folie grzewcze Red Snake – profesjonalny system ogrzewania na podczerwień w Kołobrzegu

Pewnie zastanawiasz się, czym konkretnie są folie grzewcze i jak one działają. System Red Snake to cienka folia, składająca się z włókien węglowych oraz pasty karbonowej. Do znajdujących się w środku folii mat grzewczych doprowadzana jest energia elektryczna, która nagrzewa folię, a ta zaczyna oddawać ciepło do otoczenia. Folia Red Snake gwarantuje niemal 100% niezawodności. Możemy zamontować ją pod wykładziną lub panelami. Folie grzewcze na podczerwień służą także do instalacji na ścianach i sufitach. System Red Snake możesz zamontować także u siebie – montujemy je na etapie budowy, jak i w powstałych już budynkach.

Wszechstronność mat grzewczych Red Snake – ogrzewanie w Kołobrzegu

Folie grzewcze są ekonomiczną, ekologiczną i innowacyjną alternatywą dla konwektorów elektrycznych i grzejników. Są one także dobrym rozwiązaniem dla alergików, bowiem ogrzewanie nie unosi kurzu do góry. Satysfakcjonujące nas ciepło osiągamy przy wytworzeniu się znacznie niższej temperatury niż w przypadku innego ogrzewania. Przekłada się to na Twoje oszczędności w opłatach rachunków za prąd. Folie grzewcze na podczerwień możemy połączyć także z fotowoltaiką, co obniży koszty ogrzewania Twojego domu do zera. Dodatkowo przyczyni się to do zmniejszenia zużycia energii i emisji dwutlenku węgla, za co nasza planeta będzie Ci wdzięczna.

Instalacja folii grzewczych pod panele – Kołobrzeg i okolice

Folie grzewcze możemy zainstalować pod podłogą i na suficie już na etapie budowy domu, jednak można je zamontować już w istniejącym budynku. Sam przebieg instalacji jest bardzo prosty. Folie grzewcze wkłada się pod podłogę i podłącza całą instalację. Od razu możesz cieszyć się nowym ogrzewaniem. Instalacja folii sufitowych czy ściennych wygląda identycznie. Nasza firma oferuje Ci kompleksowe wsparcie klienta przy instalacji folii grzewczych Red Snake na terenie Kołobrzegu i w jego okolicach.

Ogrzewanie na podczerwień Red Snake Kołobrzeg

Folie grzewcze składają się z kilku warstw, mimo to są bardzo cienkie – ich grubość wynosi zaledwie 0,5 mm. Wyróżniają się trwałością i izolacją, dzięki czemu są odporne na czynniki zewnętrzne takie jak wilgoć. Nasza firma specjalizuje się w montażu folii grzewczych na podczerwień. Gwarantujemy Ci kompleksowe wsparcie i pomoc w doborze odpowiedniego rozwiązania. Oferujemy także pomoc w przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji i dofinansowań. U nas możesz także zaprojektować swój zero energetyczny dom, przy zastosowaniu paneli słonecznych razem z folią Red Snake.

Folia grzewcza na podczerwień w połączeniu z fotowoltaiką

Nowe materiały, innowacyjne sposoby budowania i poszerzająca się świadomość ekologiczna sprawiają, że powstające obecnie domy zużywają coraz mniej energii. Jednym z coraz częściej stosowanych rozwiązań jest fotowoltaika, która polega na przetwarzaniu energii słonecznej w elektryczną. Łącząc technologię folii grzewczych na podczerwień z fotowoltaiką, można z powodzeniem osiągnąć zerowy koszt za ogrzewanie własnego domu. Obojętnie czy umieszcza się folie grzewcze pod panelami, czy w suficie, instalację można całkowicie dopasować do sposobu działania paneli fotowoltaicznych i czerpać korzyści z obu tych technologii na raz. Przy profesjonalnej ekspertyzie i montażu można nie tylko przestać płacić rachunki za ogrzewanie, ale również przyczynić się do wprowadzania pozytywnych zmian dla dobra planety. Zmniejszenie zużycia energii oraz emisji dwutlenku węgla to zarazem mały i wielki krok w tym kierunku. 

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji folii grzejnych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb Klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Proponujemy również bardzo korzystne finansowanie – zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych nowoczesnym Red Snake, jak i możliwością zaprojektowania i wdrożenia domu zero energetycznego, z zastosowaniem również paneli słonecznych. Siedzibą InnoDom jest Zielona Góra, w województwie lubuskim – zapraszamy.