FOLIE GRZEWCZE RED SNAKE Konin

Red Snake – ogrzewanie. Konin i okolice

System Red Snake to przede wszystkim cienka folia, w której skład wchodzi tkanina stworzona z włókien węglowych i pasty karbonowej. Bezpośrednio do niej doprowadza się energię elektryczną, w wyniku czego zaczyna emitować podczerwień i rozgrzewać znajdujące się w jej pobliżu przedmioty. Te z kolei wtórnie oddają ciepło i nagrzewają powietrze w pomieszczeniu. Maty grzewcze na podczerwień (w Koninie i okolicach instalowane właśnie przez naszą firmę) są wyjątkowo wydajne. Oferowany przez nas produkt został starannie przetestowany i nie stwarza żadnego zagrożenia.

Folia grzewcza na podczerwień – Konin

Kiedy w grę wchodzą oszczędność i ekologia, bardzo często nasi klienci wybierają folie grzewcze Red Snake – w Koninie oraz innych okolicznych miejscowościach szczególnie. Maty grzewcze na podczerwień zadowolą każdego, kto pragnie wydawać mniej na ogrzewanie. Folie są także doskonałym rozwiązaniem dla alergików, bo nie powodują unoszenia się kurzu. Decydując się na to rozwiązanie, będziesz przez długie lata korzystał z nowoczesnego i ekonomicznego systemu ogrzewania na podczerwień. Konin i okolice to teren, na którym działa nasza firma – jeśli mieszkasz właśnie tutaj, chętnie pomożemy Ci zaprojektować i zamontować odpowiednią instalację. Folie grzewcze mogą zostać zainstalowane niemal w każdym budynku. Wiekowe nieruchomości także da się unowocześnić w ten sposób. Maty grzewcze zapewnią Ci pełną wygodę. Ten innowacyjny system pozwala zaoszczędzić wiele pieniędzy na ogrzewaniu, jest bowiem bardzo energooszczędny.

Najlepsze folie grzewcze podłogowe – Konin

Montaż folii grzewczej na podczerwień nie jest bardzo skomplikowany. Można umieścić ją w różnych miejscach, zależnie od chęci i możliwości. Najczęściej układa się ją pod podłogą, na ścianie czy suficie – mimo to folie grzewcze pod panele w Koninie są zdecydowanie wybierane najczęściej. Można bez problemu zainstalować je w już istniejących, nawet bardzo starych budynkach i w pełni cieszyć się ekonomiczną i nowoczesną formą ogrzewania.

Nie da się ukryć, że system Red Snake przynosi wiele korzyści. Jedną z nich można odkryć już przy pierwszym włączeniu ogrzewania. Ciepło wytwarzane przez folie na podczerwień jest odczuwane w bardziej komfortowy sposób niż przy korzystaniu z innych metod grzewczych. Choć temperatura w ogrzewanych pomieszczeniach będzie obiektywnie niższa, nam będzie ciepło – system rozgrzeje nas, nie powietrze dookoła.

Fotowoltaika i folie grzewcze. Konin – fachowe doradztwo

Coraz więcej osób wybiera korzystanie z ekologicznych rozwiązań – ich podstawą jest używanie jak najmniejszej ilości energii elektrycznej i ograniczenie produkcji zanieczyszczeń trafiających do powierza. Dlatego tak popularna stała się fotowoltaika. Panele fotowoltaiczne pozwalają pozyskać prąd z promieni słonecznych.

Bardzo dobrym pomysłem jest połączenie instalacji fotowoltaicznej z foliami grzewczymi. Dzięki takiemu rozwiązaniu można obniżyć koszt ogrzewania budynku niemal do zera. Stosując te dwie technologie, nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale również będziesz aktywnie chronił środowisko naturalne. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym montażem zarówno folii grzewczych, jak i fotowoltaiki – zapraszamy do kontaktu.

Folia grzewcza na podczerwień w połączeniu z fotowoltaiką

Nowe materiały, innowacyjne sposoby budowania i poszerzająca się świadomość ekologiczna sprawiają, że powstające obecnie domy zużywają coraz mniej energii. Jednym z coraz częściej stosowanych rozwiązań jest fotowoltaika, która polega na przetwarzaniu energii słonecznej w elektryczną. Łącząc technologię folii grzewczych na podczerwień z fotowoltaiką, można z powodzeniem osiągnąć zerowy koszt za ogrzewanie własnego domu. Obojętnie czy umieszcza się folie grzewcze pod panelami, czy w suficie, instalację można całkowicie dopasować do sposobu działania paneli fotowoltaicznych i czerpać korzyści z obu tych technologii na raz. Przy profesjonalnej ekspertyzie i montażu można nie tylko przestać płacić rachunki za ogrzewanie, ale również przyczynić się do wprowadzania pozytywnych zmian dla dobra planety. Zmniejszenie zużycia energii oraz emisji dwutlenku węgla to zarazem mały i wielki krok w tym kierunku. 

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji folii grzejnych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb Klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Proponujemy również bardzo korzystne finansowanie – zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych nowoczesnym Red Snake, jak i możliwością zaprojektowania i wdrożenia domu zero energetycznego, z zastosowaniem również paneli słonecznych. Siedzibą InnoDom jest Zielona Góra, w województwie lubuskim – zapraszamy.