Folie grzewcze Krosno Odrzańskie

Nowoczesne budownictwo wymaga także nowoczesnego podejścia do tematyki ogrzewania i nie można się temu dziwić, ponieważ w dzisiejszych czasach stawia się nie tylko na efektywność, ale też wygodę, niskie koszty oraz aspekt ekologiczny. Nie bez powodu to właśnie folie grzewcze w Krośnie Odrzańskim cieszą się rosnącą popularnością. Również zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Ogrzewanie – folie grzewcze – Krosno Odrzańskie

Folie grzewcze są proste w działaniu i montażu. Jak wskazuje nazwa, mają postać grubej folii, którą można umieścić na przykład pod podłogą (np. drewnianą lub wyłożoną kafelkami), jednak czasami montuje się ją w suficie. Wszystko zależy od projektu i predyspozycji budynku.

Folie grzewcze są doskonałą alternatywą dla innych metod ogrzewania podłogowego, takich jak kable grzewcze czy tradycyjna sieć rur, przez które przepływa woda. Dlaczego? Na sam początek warto wyjaśnić zasady działania tej metody.

Krosno Odrzańskie – folie grzewcze – jak to działa?

Folie grzewcze są wykonane z pasty karbonowej. W środku materiału znajdują się specjalne grzałki węglowe, które po podłączeniu energii elektrycznej emitują ciepło w postaci promieniowania podczerwonego. Fal o tym zakresie nie zatrzymuje nawet wylewka betonowa. Dzięki temu folia może ogrzać pomieszczenie szybko i skutecznie – energia cieplna przenika przez wszystkie ciała oraz przedmioty. Co więcej, przy tej metodzie odczuwalna temperatura powietrza w danej przestrzeni jest wyższa.

Krosno Odrzańskie – ogrzewanie – folie grzewcze

Proponowane folie grzewcze w Krośnie Odrzańskim są popularne przez swoją efektywność i prostotę montażu, ale też obsługi. Dochodzi do tego konkurencyjna cena rozwiązania, ponieważ można je zamontować wszędzie, a koszt nie jest szczególnie wysoki.

Oczywiście, warto w tym miejscu się zatrzymać, ponieważ korzystając z folii grzewczych, znacznie zwiększy się zapotrzebowanie energetyczne domu. Nieprzypadkowo tak wiele osób decyduje się na zastosowanie paneli fotowoltaicznych. Produkując prąd i używając tego samego medium do ogrzania obiektu, można stworzyć dom samowystarczalny pod względem energetyki. To szczególnie skuteczne rozwiązanie pod kątem ekonomicznym.

Jednocześnie takie połączenie to ukłon w stronę środowiska, ponieważ ta technika grzewcza nie wiąże się z emisją niebezpiecznych substancji do atmosfery, co jest świetną alternatywą np. dla ogrzewania węglem.

Folie grzewcze, Krosno Odrzańskie – nasza oferta

Oferujemy sprzedaż oraz montaż folii grzewczych niezależnie od wielkości inwestycji. Pracujemy na niezawodnych produktach marki Red Snake, które cieszą się popularnością ze względu na swoją efektywność, konkurencyjną cenę oraz żywotność. Stanowią doskonałą propozycję dla wszystkich nowo powstających budynków.

Zapraszamy serdecznie do współpracy. Nasi eksperci przygotują wstępną wycenę oraz zaproponują najlepsze rozwiązania. Możemy jednocześnie zamontować panele fotowoltaiczne, jeśli jest tak potrzeba. Pracujemy profesjonalnie i kompleksowo – wszystko dla zadowolenia klienta!

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji folii grzejnych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb Klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Proponujemy również bardzo korzystne finansowanie – zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych nowoczesnym Red Snake, jak i możliwością zaprojektowania i wdrożenia domu zero energetycznego, z zastosowaniem również paneli słonecznych. Siedzibą InnoDom jest Zielona Góra, w województwie lubuskim – zapraszamy.