FOLIE GRZEWCZE – Luboń

Innowacyjne folie grzewcze w Luboniu

W naszej ofercie znajdziesz innowacyjne folie grzewcze, które bez problemu pozwolą Ci ogrzewać cały dom w tani i ekologiczny sposób. To ciekawa alternatywa dla tradycyjnych metod ogrzewania, które często generują spore koszty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Najchętniej wybierane przez klientów rozwiązanie: folie grzewcze pod panele – Luboń

Folie grzewcze podłogowe w Luboniu stały się prawdziwym hitem – są zdecydowanie najczęściej wybieranym przez naszych klientów rozwiązaniem. Bazują na specjalnym systemie Red Snake, tworzonym na bazie włókien węglowych i pasty karbonowej. Folia cechuje się całkowitą niezawodnością, może służyć Tobie i Twoim bliskim przez wiele długich lat, sprawiając, że rachunki za ogrzewanie przestaną być dla Ciebie jakimkolwiek zmartwieniem.

Maty grzewcze na podczerwień można bez problemu zamontować w już istniejącym budynku lub na etapie budowy – wystarczy skorzystać z usług fachowej firmy specjalizującej się w ich montażu, która szybko i sprawnie zainstaluje je na wybranej przez Ciebie powierzchni. To wygodna, ekonomiczna i wydajna alternatywa dla konwektorów elektrycznych i grzejników.

Nowoczesne i niezawodne maty grzewcze na podczerwień – Luboń

Warto podkreślić, że ogrzewanie na podczerwień w Luboniu cieszy się coraz większą popularnością. Promieniowanie podczerwone jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia, nie powoduje również nadmiernej cyrkulacji powietrza i unoszenia się kurzu i pyłu. Jest to więc idealne rozwiązanie dla alergików. Emitowana przez maty podczerwień sprwaia, że obiekty znajdujące się w pobliżu folii się rozgrzewają, oddając przy okazji ciepło i nagrzewając powietrze.

Funkcjonalne folie grzewcze są tworzone przez specjalistów, którzy bardzo dobrze znają się na swojej pracy. Nasza firma cechuje się wieloletnim doświadczeniem. Korzystamy z doskonałych jakościowo materiałów, nie szukamy dróg na skróty i cały czas poszerzamy ofertę. Na pierwszym miejscu stawiamy Twoje dobro, działając każdego dnia z pasją i pełnym zaangażowaniem. Zadowolenie klienta jest dla nas najlepszym potwierdzeniem tego, że nasze starania przyniosły zamierzony skutek.

Fachowa instalacja folii grzewczych – Luboń i okolice

Folie grzewcze możesz umieścić pod podłogą, na ścianie lub na suficie. Dzięki nim będziesz cieszył się przyjemnym ciepłem, mimo że obiektywna temperatura otoczenia będzie dużo niższa niż ta odczuwalna. To pozwoli znacznie obniżyć koszt ogrzewania domu – tradycyjne grzejniki ogrzewają bezpośrednio powietrze, do czego wykorzystują znacznie więcej prądu.

Ogrzewanie na podczerwień – Luboń i inne miejscowości

Należy również wspomnieć, jak łatwa i szybka jest instalacja folii grzewczej na podczerwień – w Luboniu i okolicach pomoże Ci w tym nasza firma, służąc fachową radą i zajmując się montażem. Ponieważ w naszej ofercie znajdziesz również panele fotowoltaiczne, chętnie opowiemy ci, jak skutecznie połączyć te dwa rozwiązania i cieszyć się tanim i ekologicznym ogrzewaniem, które nie przyczynia się w żaden sposób do zanieczyszczania środowiska naturalnego. Odnawialna energia pochodząca wprost z natury w połączeniu z nowoczesną technologią grzewczą pomogą Ci dbać o naszą planetę oraz o swój własny portfel.

Folia grzewcza na podczerwień w połączeniu z fotowoltaiką

Nowe materiały, innowacyjne sposoby budowania i poszerzająca się świadomość ekologiczna sprawiają, że powstające obecnie domy zużywają coraz mniej energii. Jednym z coraz częściej stosowanych rozwiązań jest fotowoltaika, która polega na przetwarzaniu energii słonecznej w elektryczną. Łącząc technologię folii grzewczych na podczerwień z fotowoltaiką, można z powodzeniem osiągnąć zerowy koszt za ogrzewanie własnego domu. Obojętnie czy umieszcza się folie grzewcze pod panelami, czy w suficie, instalację można całkowicie dopasować do sposobu działania paneli fotowoltaicznych i czerpać korzyści z obu tych technologii na raz. Przy profesjonalnej ekspertyzie i montażu można nie tylko przestać płacić rachunki za ogrzewanie, ale również przyczynić się do wprowadzania pozytywnych zmian dla dobra planety. Zmniejszenie zużycia energii oraz emisji dwutlenku węgla to zarazem mały i wielki krok w tym kierunku. 

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji folii grzejnych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb Klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Proponujemy również bardzo korzystne finansowanie – zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych nowoczesnym Red Snake, jak i możliwością zaprojektowania i wdrożenia domu zero energetycznego, z zastosowaniem również paneli słonecznych. Siedzibą InnoDom jest Zielona Góra, w województwie lubuskim – zapraszamy.