FOLIE GRZEWCZE RED SNAKE Lubsko

Efektywne ogrzewanie foliami – Lubsko

Mówiąc o ogrzewaniu, bardzo często od razu mamy przed oczami kotłownię, w której umiejscowiony jest piec grzewczy. Trzeba jednak wiedzieć o tym, że obecnie można ogrzewać domy w taki sposób, aby w systemie grzewczym nie dochodziło do spalania. Przykładem jednego z takich właśnie systemów jest folia grzewcza na podczerwień. Lubsko jest dobrym przykładem miasta, w którym szczególnie często inwestuje się w takie rozwiązania.

Interesują Cię folie grzewcze? Lubsko już wie, jakie wybrać!

Coraz więcej osób zaczyna kupować do swoich nowo wybudowanych domów folie grzewcze Red Snake. Lubsko oraz okoliczne miasteczka to miejsca, gdzie szczególnie łatwo dostrzega się zainteresowanie takimi foliami. W foliach grzewczych wykorzystywane jest zjawisko emitowania fal podczerwonych. To właśnie takie fale działają w pomieszczeniach, które ogrzewane są matami i foliami grzewczymi. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które zyskuje coraz to większą popularność. Nasza firma zajmuje się montowaniem m.in. folii oraz mat grzewczych na podczerwień, a Lubsko to miasto, w którym działamy.

Jak działają folie grzewcze podłogowe?

Zasada działania mat grzewczych oraz folii jest w bardzo prosta. Jeśli kiedykolwiek miałeś do czynienia z panelami grzewczymi na podczerwień, to tutaj zasada działania jest taka sama. Na skutek doprowadzania energii elektrycznej do mat grzewczych, zaczyna dochodzić do podnoszenia temperatury cienkich włókien węglowych, jakie znajdują się wewnątrz folii. W efekcie końcowym wytwarza się pole elektromagnetyczne i dochodzi do emisji fal podczerwonych. Takie promienie wnikają w ludzkie ciało na głębokość wynoszącą około 4 centymetry. Nie należy się jednak obawiać promieniowania. Jest ono nie tylko w pełni bezpieczne, a nawet posiada ono właściwości lecznicze. Promieniowanie podczerwone wykorzystywane jest, chociażby w sanatoriach lub różnych zakładach leczniczych.

Czy folie grzewcze są bezpieczne?

Jest to jedno z pierwszych pytań, jakie zadają osoby zainteresowane tym materiałem. Mieszkańcy Lubska już się przekonali, że folie te są w pełni bezpieczne. Folia bądź mata grzewcza składać się może nawet z aż dziewięciu warstw, które skutecznie zabezpieczają przed pożarem. Te warstwy chronią również sam materiał, a dokładniej mówiąc, elektrody doprowadzające napięcie do urządzenia. Nad wszystkim czuwa sterownik oraz bezpieczniki. Nie ma więc możliwości, aby doszło do pożaru na skutek działania folii grzewczej.

Dlaczego warto nas wybrać?

Nasza firma działa na rynku już od wielu lat i możemy śmiało powiedzieć, że mamy za sobą mnóstwo wykonanych inwestycji. Nasi klienci, którzy zdecydowali się na montaż folii i mat grzewczych często doceniają naszą pracę. Staramy się budować dobrą relację z klientem, dlatego zawsze absolutnym priorytetem dla nas jest to, aby nasz klient czuł się zadowolony i usatysfakcjonowany efektem finalnym po zamontowaniu nowoczesnych systemów grzewczych z wykorzystaniem podczerwieni.

Folia grzewcza na podczerwień w połączeniu z fotowoltaiką

Nowe materiały, innowacyjne sposoby budowania i poszerzająca się świadomość ekologiczna sprawiają, że powstające obecnie domy zużywają coraz mniej energii. Jednym z coraz częściej stosowanych rozwiązań jest fotowoltaika, która polega na przetwarzaniu energii słonecznej w elektryczną. Łącząc technologię folii grzewczych na podczerwień z fotowoltaiką, można z powodzeniem osiągnąć zerowy koszt za ogrzewanie własnego domu. Obojętnie czy umieszcza się folie grzewcze pod panelami, czy w suficie, instalację można całkowicie dopasować do sposobu działania paneli fotowoltaicznych i czerpać korzyści z obu tych technologii na raz. Przy profesjonalnej ekspertyzie i montażu można nie tylko przestać płacić rachunki za ogrzewanie, ale również przyczynić się do wprowadzania pozytywnych zmian dla dobra planety. Zmniejszenie zużycia energii oraz emisji dwutlenku węgla to zarazem mały i wielki krok w tym kierunku. 

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji folii grzejnych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb Klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Proponujemy również bardzo korzystne finansowanie – zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych nowoczesnym Red Snake, jak i możliwością zaprojektowania i wdrożenia domu zero energetycznego, z zastosowaniem również paneli słonecznych. Siedzibą InnoDom jest Zielona Góra, w województwie lubuskim – zapraszamy.