FOLIE GRZEWCZE RED SNAKE Międzyrzecz

Ogrzewanie na podczerwień w Międzyrzeczu

W ramach oferty naszych usług proponujemy sprzedaż i montaż folii grzewczych w Międzyrzeczu. Ogrzewanie na podczerwień to innowacyjny sposób na ekonomiczne i efektywne utrzymanie prawidłowej temperatury w domu. Profesjonalny system wykorzystujący maty grzewcze na podczerwień to nowoczesne rozwiązanie pozwalające na zastąpienie tradycyjnego źródła ogrzewania cienkimi foliami z włókien węglowych i pasty karbonowej. Maty grzewcze stanowiące podstawę tej technologii można zamontować na podłogach, ścianach i sufitach na każdym etapie budowy lub urządzania pomieszczenia, co daje im dużą przewagę nad innymi sposobami ogrzewania budynków. Folie grzewcze Red Snake, w Międzyrzeczu oferowane przez naszą firmę, stanowią doskonałą alternatywę dla innych źródeł ciepła, na przykład ogrzewania podłogowego.

Folia grzewcza na podczerwień – Międzyrzecz

Dzięki foliom grzewczym pod panele, w Międzyrzeczu coraz częściej wybieranym przez właścicieli domów i mieszkań, możesz wymienić tradycyjne grzejniki i konwektory elektryczne na bardzo korzystne ogrzewanie na podczerwień. Międzyrzecz to oczywiście tylko przykład – w wielu miejscach w Polsce to rozwiązanie staje się obecnie bardzo lubiane. Choć nie jest to jeszcze bardzo znany sposób, w szybkim tempie zyskuje on coraz większą popularność. Dlaczego? To rozwiązanie ekologiczne i bardzo opłacalne, a łącząc je z fotowoltaiką, możemy uzyskać rewelacyjne, bezpieczne źródło ciepła i energii dostosowane do innowacyjnych technologii dla domu lub mieszkania. Jeśli szukasz opłacalnego i komfortowego sposobu na ogrzewanie domu, folie grzewcze Red Snake, w Międzyrzeczu montowane przez nas, są właśnie dla Ciebie.

Jak działają maty grzewcze na podczerwień? Międzyrzecz i okolice

Ogrzewanie domu na podczerwień bazuje na znajdujących się w folii materiałach, do których doprowadzana jest energia elektryczna, która sprawia, że mata emituje promieniowanie podczerwone. Ono z kolei nagrzewa wszystkie obiekty w okolicy – one natomiast oddają ciepło do otoczenia. W podobny sposób ogrzewa nas słońce. Folie grzewcze są bardzo wydajne i mają wiele dodatkowych zalet – będą doskonałe dla alergików, nie wysuszają śluzówek, nie unoszą cząsteczek kurzu i nie pozwalają na rozwój grzybów, wirusów czy bakterii. Dodatkowo ogrzewanie podczerwienią dotyczy jedynie ciał i obiektów, samo powietrze nie ulega ogrzaniu, co pozytywnie wpływa na równomierny rozkład temperatury w otoczeniu oraz krótki czas potrzebny do nagrzania otoczenia. Komfortowe uczucie ciepła zapewnia nam temperatura o 1 st. C niższa niż w przypadku innych metod, co z kolei wpływa na oszczędność energii elektrycznej.

Skuteczne folie grzewcze Red Snake – ogrzewanie w Międzyrzeczu

Instalacja folii grzewczych podłogowych, w Międzyrzeczu realizowana przez naszą firmę, jest bardzo prosta i nie powinna sprawiać żadnego problemu – bardzo cienkie maty należy po prostu umieścić pod panelami, podłączyć do nich instalację i już można cieszyć się skutecznym ogrzewaniem. Tak samo jest w przypadku folii sufitowych i ściennych. W połączeniu z fotowoltaiką otrzymujemy technologię, dzięki której koszty ogrzewania są niemal zerowe. Folie grzewcze Red Snake to system bezobsługowy, niezawodny i bardzo efektywny, dlatego tak szybko zwiększa się jego popularność. Gwarancja na folie grzewcze Red Snake wynosi aż 25 lat! Nasze usługi obejmują sprzedaż i profesjonalny montaż mat grzewczych w Międzyrzeczu – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Folia grzewcza na podczerwień w połączeniu z fotowoltaiką

Nowe materiały, innowacyjne sposoby budowania i poszerzająca się świadomość ekologiczna sprawiają, że powstające obecnie domy zużywają coraz mniej energii. Jednym z coraz częściej stosowanych rozwiązań jest fotowoltaika, która polega na przetwarzaniu energii słonecznej w elektryczną. Łącząc technologię folii grzewczych na podczerwień z fotowoltaiką, można z powodzeniem osiągnąć zerowy koszt za ogrzewanie własnego domu. Obojętnie czy umieszcza się folie grzewcze pod panelami, czy w suficie, instalację można całkowicie dopasować do sposobu działania paneli fotowoltaicznych i czerpać korzyści z obu tych technologii na raz. Przy profesjonalnej ekspertyzie i montażu można nie tylko przestać płacić rachunki za ogrzewanie, ale również przyczynić się do wprowadzania pozytywnych zmian dla dobra planety. Zmniejszenie zużycia energii oraz emisji dwutlenku węgla to zarazem mały i wielki krok w tym kierunku. 

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji folii grzejnych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb Klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Proponujemy również bardzo korzystne finansowanie – zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych nowoczesnym Red Snake, jak i możliwością zaprojektowania i wdrożenia domu zero energetycznego, z zastosowaniem również paneli słonecznych. Siedzibą InnoDom jest Zielona Góra, w województwie lubuskim – zapraszamy.