FOLIE GRZEWCZE RED SNAKE Nowa sól

Ogrzewanie na podczerwień w Nowej Soli

Masz dosyć ciągłych przerw w dostawie prądu oraz wzrastających rachunków za energię elektryczną? Może szukasz innych, bardziej ekonomicznych rozwiązań? Chcesz wybrać technologię przyjazną środowisku, aby ogrzać swój dom? Świetnym rozwiązaniem tych wszelkich problemów jest inwestycja w fotowoltaikę. Jesteśmy InnoDOM, oferujemy folie grzewcze na podczerwień oraz możliwość zainstalowania paneli fotowoltaicznych. Działamy na terenie miasta Nowa Sól oraz w jego okolicy.

Folia Grzewcza Red Snake na podczerwień – Nowa Sól. Dlaczego warto?

Folia Red Snake doskonale generuje ciepło w domu. Zbudowana jest z cienkich włókien węglowych oraz pasty karbonowej. To sprawia, że jest niezawodna w 100%. Doskonale nadaje się do zamontowania na ścianach, podłogach oraz na dachu. Możesz zamontować ją już na etapie budowy albo w trakcie modernizowania budynku.

Folia Grzewcza Red Snake – Nowa Sól? Jak ogrzewa?

Folia grzewcza ogrzewa dom płaszczyznowo. To sprawia, że jest innowacyjnym, wygodnym oraz ekonomicznym rozwiązaniem. Jest alternatywą dla tradycyjnego ogrzewania podłogowego. Doskonale nadaje się dla alergików, dlatego że podczas ogrzewania nie powoduje uwalniania się cząsteczek kurzu ani pyłu, które podczas korzystania z tradycyjnego ogrzewania unoszą się w powietrzu. Podczas pracy folia grzewcza doprowadza prąd do mat, które się w niej znajdują, a następnie odbija od nich ciepło. To sprawia, że instalacja jest naprawdę wydajna. Maty grzewcze na podczerwień możesz umieścić zarówno w ścianie, jak i w podłodze. Dzięki podczerwieni masz zapewnione komfortowe odczuwanie ciepła nawet podczas wytwarzania niższej temperatury, w porównaniu do innych metod ogrzewania. Folie sufitowe oraz ścienne montuje się w taki sam sposób jak folie podłogowe. Można je zastosować dosłownie na każdej powierzchni.

Folia grzewcza i fotowoltaika – Nowa Sól. Czy to możliwe?

Stosując fotowoltaikę i folię grzewczą RED SNAKE z powodzeniem możesz ogrzewać dom prawie za darmo. Nie ma żadnego znaczenia to, gdzie umieścisz folię. Możesz dopasować ją nawet do kształtu i rozmiarów paneli fotowoltaicznych i jednocześnie czerpać korzyści z obydwu rozwiązań jednocześnie. Teraz to możliwe. Oba systemy pozwalają zaoszczędzić fundusze w okresie długoterminowym i stać się niezależnym od dostaw prądu z sieci.

Czy zastanawiasz się nad tym, czy warto zastosować folię grzewczą na podczerwień albo panele fotowoltaiczne? A może połączyć jedno i drugie rozwiązanie? Chętnie doradzimy Ci i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Otrzymasz od nas profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy. Zależy nam na tym, abyśmy sprostali oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z naszych klientów ma rozmaite potrzeby.

Dzięki satysfakcjonującej współpracy otrzymaliśmy od dotychczasowych klientów pozytywne opinie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nie zastanawiaj się zbyt długo, zadbaj o tanie ogrzewanie w Twoim domu na terenie miasta Nowa Sól oraz w jego okolicy.

Folia grzewcza na podczerwień w połączeniu z fotowoltaiką

Nowe materiały, innowacyjne sposoby budowania i poszerzająca się świadomość ekologiczna sprawiają, że powstające obecnie domy zużywają coraz mniej energii. Jednym z coraz częściej stosowanych rozwiązań jest fotowoltaika, która polega na przetwarzaniu energii słonecznej w elektryczną. Łącząc technologię folii grzewczych na podczerwień z fotowoltaiką, można z powodzeniem osiągnąć zerowy koszt za ogrzewanie własnego domu. Obojętnie czy umieszcza się folie grzewcze pod panelami, czy w suficie, instalację można całkowicie dopasować do sposobu działania paneli fotowoltaicznych i czerpać korzyści z obu tych technologii na raz. Przy profesjonalnej ekspertyzie i montażu można nie tylko przestać płacić rachunki za ogrzewanie, ale również przyczynić się do wprowadzania pozytywnych zmian dla dobra planety. Zmniejszenie zużycia energii oraz emisji dwutlenku węgla to zarazem mały i wielki krok w tym kierunku. 

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji folii grzejnych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb Klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Proponujemy również bardzo korzystne finansowanie – zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych nowoczesnym Red Snake, jak i możliwością zaprojektowania i wdrożenia domu zero energetycznego, z zastosowaniem również paneli słonecznych. Siedzibą InnoDom jest Zielona Góra, w województwie lubuskim – zapraszamy.

[folie-lubuskie]