FOLIE GRZEWCZE RED SNAKE Ostrów Wielkopolski

Folie grzewcze Red Snake – Ostrów Wielkopolski

Jesteśmy firmą, która proponuje Ci wyłącznie nowoczesne rozwiązania – folie grzewcze Red Snake to jedno z nich. Działamy nie tylko na terenie Ostrowa Wielkopolskiego, ale również Szczecina, Wrocławia oraz Poznania. Jeżeli zatem jesteś mieszkańcem jednego z tych miast, a Twoim celem jest wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii, skontaktuj się z nami!

Folie grzewcze podłogowe – Ostrów Wielkopolski

System Red Snake to cienka folia, która składa się głównie z pasty karbonowej oraz włókien węglowych. Pomimo swojej prostej budowy, może stać się jedynym źródłem ciepła w całym domu. Emituje ona podczerwień – pod wpływem jej działania nagrzewają się wszystkie obiekty znajdujące się w danym pomieszczeniu, i to one oddają następnie ciepło, nagrzewając powietrze. Folie grzewcze Red Snake można montować zarówno na etapie budowy, jak i w istniejących budynkach. Nie muszą być instalowane na podłodze – łatwo umieścić je również na ścianach lub suficie. Mimo to obecnie najczęściej wybieraną opcją są folie grzewcze pod panele. W Ostrowie Wielkopolskim oferujemy klientom fachowy montaż każdego typu ogrzewania na podczerwień na każdej powierzchni, sami jednak przyznajemy, że na podłodze instalacja przebiega wyjątkowo łatwo i szybko.

Red Snake – ogrzewanie. Ostrów Wielkopolski i okolice

Zalet ogrzewania na podczerwień jest naprawdę wiele. Przede wszystkim to wygodna i ekonomiczna alternatywa dla klasycznych grzejników. Wszystkie montowane przez nas maty grzewcze na podczerwień to gwarancja najwyższego komfortu. Pomimo stosunkowo niskiej temperatury otoczenia zapewniają znacznie wyraźniejsze odczucie ciepła niż inne metody ogrzewania oraz niższe koszty utrzymania domu i pełen komfort cieplny w zimne dni.

System Red Snake jest przy tym w pełni ekologiczny. Przyczynia się bezpośrednio do redukcji emisji zanieczyszczeń do powietrza. Wykorzystując ogrzewanie na podczerwień – w Ostrowie Wielkopolskim czy jakimkolwiek innym mieście zmagającym się ze smogiem – aktywnie przyczyniasz się do ochrony środowiska naturalnego. Folie zasilane są za pomocą energii elektrycznej, nie wymagają zatem stosowania żadnych paliw będących źródłem spalin.

Fotowoltaika a folie grzewcza na podczerwień. Ostrów Wielkopolski – fachowe doradztwo

Najkorzystniejsze dla środowiska jest oczywiście korzystanie z dwóch ekologicznych rozwiązań jednocześnie. Fotowoltaika w połączeniu z matami grzewczymi stanowi doskonałe źródło energii i pozwala ograniczyć koszty prądu praktycznie do zera. W ten sposób zyskasz najbardziej ekologiczne oraz oszczędne ogrzewanie. Jeżeli interesuje Cię połączenie fotowoltaiki i mat grzewczych na podczerwień – Ostrów Wielkopolski i okoliczne miejscowości to teren, na którym działa nasza firma. Zajmujemy się zarówno montażem paneli słonecznych, jak i mat grzewczych, chętnie więc doradzimy Ci w tym zakresie.

Folie grzewcze – Ostrów Wielkopolski. Wsparcie na każdym etapie współpracy

Naszym priorytetem są nasi klienci. Poza najwyższej jakości produktami oferujemy Ci również profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, a nasi fachowcy rozwieją wszystkie wątpliwości. Wyjaśnimy, z jakiego rozwiązania warto skorzystać, aby maty grzewcze na podczerwień okazały się dla Ciebie najbardziej korzystną opcją. Zapoznamy Cię również z kwestią dofinansowań oraz pomożemy przygotować niezbędną dokumentację.

Jeżeli chcesz korzystać z nowoczesnych, w pełni ekologicznych rozwiązań, zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami. Nie czekaj, ciesz się ogrzewaniem Red Snake oraz niskimi rachunkami za prąd już dziś!

Folia grzewcza na podczerwień w połączeniu z fotowoltaiką

Nowe materiały, innowacyjne sposoby budowania i poszerzająca się świadomość ekologiczna sprawiają, że powstające obecnie domy zużywają coraz mniej energii. Jednym z coraz częściej stosowanych rozwiązań jest fotowoltaika, która polega na przetwarzaniu energii słonecznej w elektryczną. Łącząc technologię folii grzewczych na podczerwień z fotowoltaiką, można z powodzeniem osiągnąć zerowy koszt za ogrzewanie własnego domu. Obojętnie czy umieszcza się folie grzewcze pod panelami, czy w suficie, instalację można całkowicie dopasować do sposobu działania paneli fotowoltaicznych i czerpać korzyści z obu tych technologii na raz. Przy profesjonalnej ekspertyzie i montażu można nie tylko przestać płacić rachunki za ogrzewanie, ale również przyczynić się do wprowadzania pozytywnych zmian dla dobra planety. Zmniejszenie zużycia energii oraz emisji dwutlenku węgla to zarazem mały i wielki krok w tym kierunku. 

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji folii grzejnych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb Klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Proponujemy również bardzo korzystne finansowanie – zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych nowoczesnym Red Snake, jak i możliwością zaprojektowania i wdrożenia domu zero energetycznego, z zastosowaniem również paneli słonecznych. Siedzibą InnoDom jest Zielona Góra, w województwie lubuskim – zapraszamy.

[folie-wielkopolska]