FOLIE GRZEWCZE RED SNAKE Piła

Red Snake: ogrzewanie. Piła – wybierz fachowców

Oferujemy profesjonalne folie grzewcze, które z powodzeniem zastępują tradycyjne źródła ogrzewania w domu. Stawiamy na dobrą jakość i zatrudniamy fachowców, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Oferowane przez nas ogrzewanie na podczerwień w Pile i okolicach szybko zyskało uznanie – przekonaj się już teraz sam, jakie możliwości dają maty grzewcze na podczerwień.

Innowacyjny system ogrzewania: folie grzewcze – Piła

Folie grzewcze na podczerwień mogą bez problemu stać się jedynym generatorem ciepła w Twoim domu. W skład folii wchodzi między innymi wykonana z włókien węglowych i pasty karbonowej tkanina. Emitowana przez maty grzewcze podczerwień sprawia, że wszystkie obiekty w ich pobliżu nagrzewają się i oddają wtórnie ciepło, nagrzewając przy tym powietrze.

Taki system można zainstalować na suficie, podłodze czy ścianie – choć trzeba przyznać, że to folie grzewcze pod panele w Pile są wybierane zdecydowanie najczęściej. Atutem takiego rozwiązania jest to, że istnieje możliwość zamontowania maty grzewczej zarówno w istniejącym budynku, jak też podczas budowy nowego domu. System Red Snake jest ciekawą alternatywą dla kosztownego ogrzewania podłogowego.

Sprawdzone rozwiązanie: folie grzewcze podłogowe – Piła

Folie grzewcze Red Snake w Pile i okolicach montowane są przez naszą firmę w domach wielu klientów od lat. To innowacyjne, w pełni ekologiczne rozwiązanie i doskonała, bardzo ekonomiczna alternatywa dla konwektorów elektrycznych i grzejników (których regularna eksploatacja jest zwykle droga i nieopłacalna). To nowoczesna technologia zapewniająca wygodę i pełen komfort jej użytkownikom.

Ogrzewanie na podczerwień to bezpieczna metoda wykorzystująca energię elektryczną – instalacja jest niezwykle wydajna i pozwala zminimalizować rachunki za prąd. Warto podkreślić, że rozwiązanie to jest dobre dla alergików, gdyż nie powoduje nadmiernej cyrkulacji powietrza, która podnosi kurz.

Ekologiczny wybór na lata: panele fotowoltaiczne i folia grzewcza na podczerwień – Piła

Maty grzewcze na podczerwień w Pile i okolicach cieszą się sporym uznaniem. Nasza firma chętnie podejmie współpracę z każdym klientem, który pragnie postawić na oszczędność i ekologię. Coraz większa świadomość ekologiczna oraz zmieniające się prawo budowlane sprawiają, że budowane obecnie domy zużywają znacznie mniej energii niż dawniej. Dlatego warto pomyśleć również o zamontowaniu fotowoltaiki, która pozwali przetworzyć energię słoneczną w energię elektryczną.

Połączenie folii grzewczej z panelami fotowoltaicznymi ma sporo zalet – największą zaś jest to, że Twoje rachunki za prąd spadną niemal do zera. Nie ma tutaj znaczenia fakt, gdzie umieścisz folie grzewcze (w suficie, pod panelami, na ścianach), gdyż instalację łatwo dopasujesz do sposobu działania fotowoltaiki. Profesjonalny montaż i połączenie tych technologii to krok w kierunku ratowania naszej planety przed rosnącym poziomem zanieczyszczenia – oraz ratowania własnego portfela.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która pozwoli Ci stworzyć ekologiczny i oszczędny dom, co w dzisiejszych czasach jest na wagę złota. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku i służymy doradztwem na każdym etapie współpracy. Innowacyjna technologia już teraz może poprawić Twój komfort życia.

Folia grzewcza na podczerwień w połączeniu z fotowoltaiką

Nowe materiały, innowacyjne sposoby budowania i poszerzająca się świadomość ekologiczna sprawiają, że powstające obecnie domy zużywają coraz mniej energii. Jednym z coraz częściej stosowanych rozwiązań jest fotowoltaika, która polega na przetwarzaniu energii słonecznej w elektryczną. Łącząc technologię folii grzewczych na podczerwień z fotowoltaiką, można z powodzeniem osiągnąć zerowy koszt za ogrzewanie własnego domu. Obojętnie czy umieszcza się folie grzewcze pod panelami, czy w suficie, instalację można całkowicie dopasować do sposobu działania paneli fotowoltaicznych i czerpać korzyści z obu tych technologii na raz. Przy profesjonalnej ekspertyzie i montażu można nie tylko przestać płacić rachunki za ogrzewanie, ale również przyczynić się do wprowadzania pozytywnych zmian dla dobra planety. Zmniejszenie zużycia energii oraz emisji dwutlenku węgla to zarazem mały i wielki krok w tym kierunku. 

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji folii grzejnych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb Klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Proponujemy również bardzo korzystne finansowanie – zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych nowoczesnym Red Snake, jak i możliwością zaprojektowania i wdrożenia domu zero energetycznego, z zastosowaniem również paneli słonecznych. Siedzibą InnoDom jest Zielona Góra, w województwie lubuskim – zapraszamy.

[folie-wielkopolska]