FOLIE GRZEWCZE RED SNAKE Słubice

Ogrzewanie na podczerwień w Słubicach

Odpowiednia temperatura w domu ma ogromne znaczenie zarówno dla komfortu podczas przebywania w nim, jak i dla zdrowia. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym doceniamy możliwość grzania przy pomocy kaloryferów czy specjalnych instalacji. Nie są to jednak zazwyczaj najlepsze metody podwyższania temperatury w pomieszczeniach. Grzejniki zwykle wiszą na ścianach, więc naturalnie to właśnie ten punkt będzie najcieplejszy. Do tego zgodnie z działaniem praw fizyki – wygenerowane przez kaloryfery ciepło unosi się do góry, a więc dół pomieszczenia – czyli przestrzeń na podłogą – pozostaje chłodny. Istnieje jednak innowacyjna technologia, dzięki której możliwe jest rozwiązanie tego problemu, a także zaoszczędzenie na ogrzewaniu i utrzymanie optymalnej temperatury w całym domu – są to folie grzewcze. Słubice są jednym z miast, na których terenie dostarcza je nasza firma.

Folia grzewcza na podczerwień – Słubice

Nasza firma zaopatruje w folie grzewcze Red Snake Słubice i nie tylko. Ta wyjątkowa metoda ogrzewania wykorzystuje całkowicie bezpieczne dla nas promieniowanie podczerwone. Specjalne maty grzewcze na podczerwień w Słubicach wybierane są coraz częściej. Podłącza się je do źródła energii elektrycznej, dzięki której zaczynają emitować promieniowanie – nagrzewa ono znajdujące się w pomieszczeniu obiekty, a te oddają ciepło do otoczenia.

Folie grzewcze Red Snake, które oferujemy, to doskonałe rozwiązanie zarówno do mieszkań, jak i domów. Dzięki zastosowanej w nich technologii można bez problemu instalować je na podłodze, ścianach i suficie, i tym samym uzyskać perfekcyjnie równomierne grzanie w każdym pomieszczeniu (choć to folie grzewcze podłogowe w Słubicach są zdecydowanie najpopularniejsze). Doskonale sprawdzą się pod panele i pod flizy. Czyni to z nich uniwersalną metodę ogrzewania, którą można wykorzystać zarówno w sypialni, jak i łazience czy kuchni.

Ogromną zaletą, jaką ma ogrzewanie na podczerwień, jest możliwość połączenia go z instalacją fotowoltaiczną. Zostało ono zaprojektowane tak, żeby z jego pomocą można było uzyskać tzw. dom zeroenergetyczny – czyli taki, który jest samowystarczalny zarówno pod względem produkcji energii elektrycznej, jak i ogrzewania. Co ważne – takie domy są bardzo ekologiczne i coraz więcej osób, którym zależy na ochronie środowiska, decyduje się właśnie na to rozwiązanie.

Ogrzewanie Red Snake – Słubice

Dlaczego warto postawić na maty na podczerwień? Ponieważ to świetny, ekonomiczny i ekologiczny sposób ogrzewania, dzięki któremu w Twoim domu będzie żyło się bardziej komfortowo.

Nasza firma od lat zajmuje się fotowoltaiką i ogrzewaniem domów na terenie całego kraju. Oferujemy folie grzewcze pod panele w Słubicach i nie tylko. Jesteśmy profesjonalistami, którzy dokładnie znają się na rzeczy i wiedzą jak dobrze rozplanować cały taki system ogrzewania.

Interesuje Cię ogrzewanie na podczerwień w Słubicach? A może szukasz fachowego doradztwa w kwestii wyboru folii grzewczych? W takiej sytuacji zapraszamy do kontaktu się z naszą firmą! Gwarantujemy indywidualne podejście i szybką realizację projektu.

Folia grzewcza na podczerwień w połączeniu z fotowoltaiką

Nowe materiały, innowacyjne sposoby budowania i poszerzająca się świadomość ekologiczna sprawiają, że powstające obecnie domy zużywają coraz mniej energii. Jednym z coraz częściej stosowanych rozwiązań jest fotowoltaika, która polega na przetwarzaniu energii słonecznej w elektryczną. Łącząc technologię folii grzewczych na podczerwień z fotowoltaiką, można z powodzeniem osiągnąć zerowy koszt za ogrzewanie własnego domu. Obojętnie czy umieszcza się folie grzewcze pod panelami, czy w suficie, instalację można całkowicie dopasować do sposobu działania paneli fotowoltaicznych i czerpać korzyści z obu tych technologii na raz. Przy profesjonalnej ekspertyzie i montażu można nie tylko przestać płacić rachunki za ogrzewanie, ale również przyczynić się do wprowadzania pozytywnych zmian dla dobra planety. Zmniejszenie zużycia energii oraz emisji dwutlenku węgla to zarazem mały i wielki krok w tym kierunku. 

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji folii grzejnych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb Klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Proponujemy również bardzo korzystne finansowanie – zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych nowoczesnym Red Snake, jak i możliwością zaprojektowania i wdrożenia domu zero energetycznego, z zastosowaniem również paneli słonecznych. Siedzibą InnoDom jest Zielona Góra, w województwie lubuskim – zapraszamy.

[folie-lubuskie]