FOLIE GRZEWCZE RED SNAKE Stargard

Na czym polega ogrzewanie na podczerwień w Stargardzie?

Z przyjemnością witamy Cię na stronie InnoDom – firmy, która sięga po nowoczesne rozwiązania, służące tworzeniu domów zeroenergetycznych. Proponujemy Ci świetną alternatywę dla tradycyjnego ogrzewania – folie grzewcze Red Snake. Stargard jest jednym z miast w Polsce, w których oferujemy swoje usługi. Folia to cienka tkanina, składająca się z włókien węglowych i pasty karbonowej. Nagrzewa się równomiernie, dzięki czemu wydajnie ogrzewa całe pomieszczenie. Jej działanie możliwe jest przy pomocy prądu. Rozwiązanie jest coraz chętniej wybierane przez specjalistów budowlanych oraz właścicieli domów – istniejących lub dopiero powstających. Możemy bowiem zaproponować Ci montaż folii grzewczych w Stargardzie na różnych etapach budowy.

Ekologicznie i oszczędnie – folia grzewcza na podczerwień – Stargard

Dlaczego warto zdecydować się na takie ogrzewanie? Rozwiązanie jest ekonomiczne i ekologiczne, a także wygodne. Stosunkowo niższa temperatura wystarczy, aby zagwarantować mocniej odczuwalne ciepło. Dzieje się tak dlatego, że maty nagrzewają się równomiernie. Komfort mieszkańców jest znacznie większy, choć jednocześnie obniżają się koszty utrzymania domu. Maty grzewcze na podczerwień – w Stargardzie i innych miastach – to również ukłon w stronę środowiska. Są ekologiczne – nie wymagają używania paliwa i nie wydzielają spalin. Zasila je prąd… który również można pozyskiwać w ekologiczny sposób!

Fotowoltaika a folie grzewcze Red Snake w Stargardzie

Jeśli chcesz oszczędzać zarówno na ogrzewaniu, jak i na prądzie, a przy okazji być eko – rozważ też instalację paneli fotowoltaicznych. W ten sposób uniezależnisz się od dostawcy prądu, obniżysz rachunki, a Twoje ogrzewanie będzie naprawdę przyjazne środowisku. Nie wiesz, od czego zacząć? Spokojnie, nasz zespół zajmuje się montażem obu tych rozwiązań. Skontaktuj się z nami, a pomożemy. Pozyskuj prąd ze słońca i samodzielnie zasilaj folie grzewcze podłogowe. Stargard nie jest miastem, w którym mieści się nasza siedziba, jednak podejmujemy udane współprace w różnych regionach kraju. Chętnie Cię odwiedzimy!

Płaszczyznowe ogrzewanie – wszechstronne i wydajne

Maty grzewcze są cienkie i bezobsługowe. Dzięki temu można zamontować je w różnych miejscach – na ścianach i na sufitach. A co powiesz na folie grzewcze pod panele? Stargard to nie pierwsze miasto, którego mieszkańcy rezygnują z wymarzonej ciepłej podłogi – ze względu na koszty i skomplikowaną instalację. Z nami możesz spełnić swoje pragnienie. Red Snake to tańsza i prostsza w montażu metoda, a pozwala na osiągnięcie dużego komfortu codziennego funkcjonowania.

Red Snake – ogrzewanie w Stargardzie – fachowe doradztwo i montaż

InnoDom to firma, z którą możesz pozwolić sobie na nowoczesność i wygodę. Nie musisz znać się na foliach grzewczych czy fotowoltaice – masz nasze wsparcie. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na Twoje pytania. Uzgodnimy optymalny projekt, opierając się na Twoich oczekiwaniach. Pomożemy w załatwieniu formalności i uzyskaniu dofinansowania. Zapraszamy!

 

 

Folia grzewcza na podczerwień w połączeniu z fotowoltaiką

Nowe materiały, innowacyjne sposoby budowania i poszerzająca się świadomość ekologiczna sprawiają, że powstające obecnie domy zużywają coraz mniej energii. Jednym z coraz częściej stosowanych rozwiązań jest fotowoltaika, która polega na przetwarzaniu energii słonecznej w elektryczną. Łącząc technologię folii grzewczych na podczerwień z fotowoltaiką, można z powodzeniem osiągnąć zerowy koszt za ogrzewanie własnego domu. Obojętnie czy umieszcza się folie grzewcze pod panelami, czy w suficie, instalację można całkowicie dopasować do sposobu działania paneli fotowoltaicznych i czerpać korzyści z obu tych technologii na raz. Przy profesjonalnej ekspertyzie i montażu można nie tylko przestać płacić rachunki za ogrzewanie, ale również przyczynić się do wprowadzania pozytywnych zmian dla dobra planety. Zmniejszenie zużycia energii oraz emisji dwutlenku węgla to zarazem mały i wielki krok w tym kierunku. 

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji folii grzejnych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb Klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Proponujemy również bardzo korzystne finansowanie – zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych nowoczesnym Red Snake, jak i możliwością zaprojektowania i wdrożenia domu zero energetycznego, z zastosowaniem również paneli słonecznych. Siedzibą InnoDom jest Zielona Góra, w województwie lubuskim – zapraszamy.

[folie-zachpom]