FOLIE GRZEWCZE RED SNAKE Świnoujście

Ogrzewanie na podczerwień – Świnoujście

Ciekawą alternatywą dla tradycyjnego ogrzewania stały się folie grzewcze Red Snake. Świnoujście jest jednym z miast, w których stopniowo zdobywają popularność. Na system składa się cienka folia z włókien węglowych i pasty karbonowej – jest prosta, lecz może z powodzeniem ogrzać cały dom. Stosuje się ją nawet jako jedyne źródło ciepła, ponieważ nagrzewa się w całości – na ścianie, suficie lub podłodze. Emituje ciepło równomiernie, dbając o komfort domowników. Jeśli chciałbyś skorzystać z dobrodziejstw mat grzewczych na podczerwień w Świnoujściu, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Montaż możemy przeprowadzić zarówno na etapie budowy, jak i w istniejącym budynku.

Folie grzewcze w Świnoujściu – praktyczne korzyści

Zanim zdecydujesz się na inwestycję, poznaj zalety tego rozwiązania. Folie Red Snake – w Świnoujściu i nie tylko – są wygodniejsze, praktyczniejsze i bardziej ekonomiczne niż standardowe grzejniki. Pomimo tego, że bazują na stosunkowo niższych temperaturach, generują wyraźniej odczuwalne ciepło. Jest to metoda na obniżenie kosztów utrzymania domu.

Jeśli zależy Ci na ochronie środowiska i poprawie jakości powietrza wokół Ciebie, docenisz też ekologiczną stronę folii Red Snake. Świnoujście zyska świadomego społecznie mieszkańca, a Ty będziesz miał spokojniejszą głowę. Tego rodzaju ogrzewanie wykorzystuje promieniowanie podczerwone, które zasilane jest energią elektryczną. Nie potrzebujesz żadnych paliw, a więc nie emitujesz spalin. Jeszcze lepszym pomysłem jest połączenie dwóch ekologicznych inwestycji.

O czym mowa?

O instalacjach fotowoltaicznych. Łącząc fotowoltaikę oraz folię grzewczą na podczerwień w Świnoujściu, zyskujesz jeszcze większe oszczędności i jeszcze bardziej proekologiczne ogrzewanie. Jesteś zainteresowany? Jako firma InnoDom zajmujemy się również montażem paneli.

Wiele możliwości zastosowania folii

Masz okazję do zainstalowania folii grzewczej w rozmaitych miejscach – to sposób na podniesienie komfortu przebywania w domu. Możesz zdecydować się na płaszczyznowe ogrzewanie ścian lub sufitów. A może marzysz o ciepłej podłodze? Spokojnie, montaż folii grzewczych podłogowych w Świnoujściu nie stanowi dla nas problemu. Red Snake świetnie zastępuje klasyczne ogrzewanie podłogowe – jest opcją bardziej przyjazną dla portfela oraz łatwiejszą do zamontowania. Może się mieścić nawet pod płytkami lub panelami. Jeśli więc rozważasz folie grzewcze pod panele w Świnoujściu, zapraszamy Cię do kontaktu.

Red Snake – ogrzewanie – Świnoujście i okolice

Jesteś gotowy na innowacje, które odmienią Twoje codzienne funkcjonowanie? Możesz zaoszczędzić i przyczynić się do ochrony środowiska. Folie grzewcze to rozwiązanie wygodne i nowoczesne. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, służymy pomocą. Doradzimy, a jeśli zdecydujesz się na montaż – dobierzemy optymalne rozwiązanie. Pomagamy też w uzyskaniu dotacji i załatwieniu innych formalności. Stwórz z nami swój dom zeroenergetyczny – z chęcią przyjedziemy do Twojej miejscowości!

 

Folia grzewcza na podczerwień w połączeniu z fotowoltaiką

Nowe materiały, innowacyjne sposoby budowania i poszerzająca się świadomość ekologiczna sprawiają, że powstające obecnie domy zużywają coraz mniej energii. Jednym z coraz częściej stosowanych rozwiązań jest fotowoltaika, która polega na przetwarzaniu energii słonecznej w elektryczną. Łącząc technologię folii grzewczych na podczerwień z fotowoltaiką, można z powodzeniem osiągnąć zerowy koszt za ogrzewanie własnego domu. Obojętnie czy umieszcza się folie grzewcze pod panelami, czy w suficie, instalację można całkowicie dopasować do sposobu działania paneli fotowoltaicznych i czerpać korzyści z obu tych technologii na raz. Przy profesjonalnej ekspertyzie i montażu można nie tylko przestać płacić rachunki za ogrzewanie, ale również przyczynić się do wprowadzania pozytywnych zmian dla dobra planety. Zmniejszenie zużycia energii oraz emisji dwutlenku węgla to zarazem mały i wielki krok w tym kierunku. 

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji folii grzejnych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb Klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Proponujemy również bardzo korzystne finansowanie – zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych nowoczesnym Red Snake, jak i możliwością zaprojektowania i wdrożenia domu zero energetycznego, z zastosowaniem również paneli słonecznych. Siedzibą InnoDom jest Zielona Góra, w województwie lubuskim – zapraszamy.

[folie-zachpom]