FOLIE GRZEWCZE RED SNAKE Szczecin

Czy chcesz korzystać z ekologicznego rozwiązania, aby ogrzać swój dom? A może zależy Ci  również na tym, aby obniżyć rachunki za prąd? Jesteśmy firmą InnoDom mamy w naszej ofercie instalację folii grzewczych RED Snake oraz systemu paneli fotowoltaicznych. Nasze usługi świadczymy na terenie miasta Szczecina oraz w jego okolicach.

Folie grzewcze na podczerwień – Profesjonalny system, dzięki któremu ogrzejesz dom

System RED Snake jest cienką folią, mimo że ma kilka warstw, to jej grubość nie przekracza 0,5 mm. To sprawia, że możesz zamontować ją dosłownie wszędzie. Doskonale nadaje się do instalacji na ścianach, podłogach oraz sufitach. Folia grzewcza na podczerwień składa się z włókien węglowych oraz pasty karbonowej. Dzięki temu jest w 100% niezawodnym produktem. Możesz ją zainstalować już na etapie budowy domu bądź modernizacji budynku. System RED SNAKE jest niezwykle wydajny, ponieważ ogrzewa płaszczyznowo. Może zastąpić tradycyjne źródło ogrzewania – grzejniki albo ogrzewanie elektryczne.

Folie grzewcze Red Snake – Szczecin

Jeśli jesteś alergikiem lub ktoś z Twojej rodziny cierpi z powodu problemów oddechowych, to folie grzewcze są doskonałym rozwiązaniem. Energia elektryczna doprowadzana jest do folii za pomocą włókien, które po nagrzaniu oddają ciepło do pomieszczenia. Dzięki temu podczas ogrzewania budynku nie uwalniają się cząsteczki kurzu ani żadne pyłki.

Folia grzewcza na podczerwień z fotowoltaiką w Szczecinie

Możesz połączyć folię grzewczą i fotowoltaikę i korzystać z obydwu technologii jednocześnie. To sprawi, że Twój dom będzie zużywał zdecydowanie mniej energii. Możesz obniżyć rachunki za prąd nawet do zera. Nie ma żadnego znaczenia to, gdzie umieścisz folię grzewczą, czy zrobisz to pod panelami, czy na suficie. Możesz je nawet dopasować do sposobu działania paneli fotowoltaicznych. Folia fotowoltaiczna działa bezawaryjnie, jej zaletą jest również to, że jest bezobsługowym systemem. To produkt, który jest odporny zarówno na działanie warunków atmosferycznych, które panują na zewnątrz, jak i na wilgoć. Czynniki zewnętrzne nie naruszą jego struktury.

Służymy wsparciem na każdym etapie współpracy

Chcemy, abyś odczuwał satysfakcję z wykonanej usługi, dlatego oprócz wysokiej jakości produktów w atrakcyjnej cenie proponujemy Ci także profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania. Wyjaśnimy wszystko to, co jest dla Ciebie niejasne. Doradzimy Ci, z którego rozwiązania powinieneś skorzystać, aby ogrzewanie domu za pomocą folii grzewczych w Szczecinie okazało się dla Ciebie niezwykle korzystne. Proponujemy również pomoc w zakresie przygotowania niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Nasza siedziba znajduje się w Zielonej Górze, jednak oferujemy wykonanie usług również na terenie miasta Szczecin.

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszych usług. Nie czekaj, skontaktuj się z nami jak najszybciej. Ciesz się ogrzewaniem Red Snake w Szczecinie oraz niskimi rachunkami za prąd.

Folia grzewcza na podczerwień w połączeniu z fotowoltaiką

Nowe materiały, innowacyjne sposoby budowania i poszerzająca się świadomość ekologiczna sprawiają, że powstające obecnie domy zużywają coraz mniej energii. Jednym z coraz częściej stosowanych rozwiązań jest fotowoltaika, która polega na przetwarzaniu energii słonecznej w elektryczną. Łącząc technologię folii grzewczych na podczerwień z fotowoltaiką, można z powodzeniem osiągnąć zerowy koszt za ogrzewanie własnego domu. Obojętnie czy umieszcza się folie grzewcze pod panelami, czy w suficie, instalację można całkowicie dopasować do sposobu działania paneli fotowoltaicznych i czerpać korzyści z obu tych technologii na raz. Przy profesjonalnej ekspertyzie i montażu można nie tylko przestać płacić rachunki za ogrzewanie, ale również przyczynić się do wprowadzania pozytywnych zmian dla dobra planety. Zmniejszenie zużycia energii oraz emisji dwutlenku węgla to zarazem mały i wielki krok w tym kierunku. 

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji folii grzejnych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb Klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Proponujemy również bardzo korzystne finansowanie – zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych nowoczesnym Red Snake, jak i możliwością zaprojektowania i wdrożenia domu zero energetycznego, z zastosowaniem również paneli słonecznych. Siedzibą InnoDom jest Zielona Góra, w województwie lubuskim – zapraszamy.