FOLIE GRZEWCZE RED SNAKE Wrocław

Ogrzewanie na podczerwień we Wrocławiu

Czy zależy Ci na tym, aby zastosować najtańsze oraz ekonomiczne źródło ciepła? A może chcesz korzystać z paneli fotowoltaicznych? Jesteśmy InnoDom, oferujemy folie grzewcze. Działamy również na terenie Wrocławia.

Dlaczego warto korzystać z folii grzewczych we Wrocławiu?

Folie grzewcze zyskują na popularności, dzięki możliwości ich szerokiego wykorzystania. Możesz zastosować je w ogrzewaniu podłogowym, ściennym, a także sufitowym. Folie grzewcze funkcjonują na zasadzie podczerwieni, dzięki temu nie wysuszają spojówek ani nie są szkodliwe dla dróg oddechowych. Dzięki temu są alternatywą dla tradycyjnego ogrzewania. Warto podkreślić również to, że nie zajmują zbyt wiele miejsca. Mogą być zamontowane pod płytkami, panelami, a nawet wylewką cementową.

Czym są folie grzewcze Red Snake?

Folia grzewcza na podczerwień jest tkaniną składającą się z włókien węglowych oraz pasty karbonowej. To sprawia, że jest niezawodna w niemal 100%. System Red Snake ogrzewa płaszczyznowo. Do znajdujących się w folii mat grzewczych doprowadzana jest energia elektryczna, która ją nagrzewa. W efekcie ta zaczyna oddawać ciepło do otoczenia. Instalacja jest wydajna, mimo że produkt składa się z kilku warstw, to jego grubość nie przekracza 0,5 mm. Folie grzewcze RED SNAKE są trwałe i doskonale zaizolowane, dzięki czemu są odporne na warunki atmosferyczne i wilgoć. To rozwiązanie jest polecane w szczególności dla alergików, ponieważ nie powoduje unoszenie się cząsteczek kurzu ani pyłów.

Folia grzewcza w połączeniu z fotowoltaiką? Teraz to możliwe!

Dzięki połączeniu technologii folii grzewczych z fotowoltaiką sprawisz, że koszt ogrzewania w domu będzie prawie zerowy. Instalację możesz dopasować do działania paneli fotowoltaicznych i cieszyć się korzyściami, które wynikają z korzystania z obu technologii. Już na etapie budowania domu oraz modernizacji budynku zastanów się nad zamontowaniem systemu folii grzewczych na podczerwień we Wrocławiu.

Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia?

Masz pytania dotyczące montażu albo działania folii grzewczych lub paneli fotowoltaicznych? Masz wątpliwości, czy to rozwiązanie sprawdzi się w Twoim domu? Oprócz ekologicznego rozwiązania proponujemy Ci profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania dotyczące ogrzewania za pomocą systemu RED SNAKE we Wrocławiu. Wyjaśnimy również wszystkie wątpliwości oraz to, co jest dla Ciebie niejasne. Zależy nam na tym, aby sprostać Twoim oczekiwaniom. Chcemy też, aby współpraca z nami była dla Ciebie satysfakcjonująca. Służymy także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji dofinansowań.

Pozytywne opinie o foliach grzewczych

Folie grzewcze RED SNAKE we Wrocławiu otrzymały pozytywne opinie od dotychczasowych użytkowników. Dzięki temu mamy świadomość tego, że są to produkty godne polecenia każdemu użytkownikowi, któremu zależy na korzystaniu z ekologicznego rozwiązania.
Serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z niej. Nie czekaj, zadbaj o ogrzewanie w swoim domu, jak i niskie rachunki.

Folia grzewcza na podczerwień w połączeniu z fotowoltaiką

Nowe materiały, innowacyjne sposoby budowania i poszerzająca się świadomość ekologiczna sprawiają, że powstające obecnie domy zużywają coraz mniej energii. Jednym z coraz częściej stosowanych rozwiązań jest fotowoltaika, która polega na przetwarzaniu energii słonecznej w elektryczną. Łącząc technologię folii grzewczych na podczerwień z fotowoltaiką, można z powodzeniem osiągnąć zerowy koszt za ogrzewanie własnego domu. Obojętnie czy umieszcza się folie grzewcze pod panelami, czy w suficie, instalację można całkowicie dopasować do sposobu działania paneli fotowoltaicznych i czerpać korzyści z obu tych technologii na raz. Przy profesjonalnej ekspertyzie i montażu można nie tylko przestać płacić rachunki za ogrzewanie, ale również przyczynić się do wprowadzania pozytywnych zmian dla dobra planety. Zmniejszenie zużycia energii oraz emisji dwutlenku węgla to zarazem mały i wielki krok w tym kierunku. 

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji folii grzejnych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb Klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Proponujemy również bardzo korzystne finansowanie – zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych nowoczesnym Red Snake, jak i możliwością zaprojektowania i wdrożenia domu zero energetycznego, z zastosowaniem również paneli słonecznych. Siedzibą InnoDom jest Zielona Góra, w województwie lubuskim – zapraszamy.