FOLIE GRZEWCZE RED SNAKE Września

Red Snake: ogrzewanie – Września i okolice

System Red Snake to cienka folia, która stanowi doskonały zamiennik tradycyjnych źródeł ogrzewania. Co więcej, doskonale sprawdzi się ona także jako jedyny generator ciepła w całym domu. Wchodząca w jej skład tkanina – będąca tu podstawowym elementem przewodzącym ciepło – zapewnia niemal 100% niezawodności. Systemy tego typu przeznaczone są nie tylko do instalacji na podłogach, ale również sufitach oraz ścianach. Folię montować można zarówno na etapie budowy, jak również w istniejącym już budynku. Szukasz firmy, która fachowo zainstaluje w Twoim domu ogrzewanie na podczerwień? Września i inne okoliczne miejscowości to teren naszego działania. Zapraszamy do kontaktu!

Jak działają folie grzewcze na podczerwień? Września – kompleksowe instalacje

Promieniowanie podczerwone to bezpieczny i nowoczesny sposób na ogrzanie budynku za pomocą prądu elektrycznego. Każda mata wykonana jest z pasty karbonowej oraz włókien węglowych. Jej działanie opiera się na emitowaniu podczerwieni, która nagrzewa wszystko, co znajduje się w danym pomieszczeniu – dopiero nagrzane przedmioty “wtórnie” podgrzewają powietrze dookoła. Rozwiązanie to jest bardzo wydajne, a także doskonałe dla alergików – maty grzewcze na podczerwień nie unoszą bowiem ku górze cząsteczek kurzu.

Najpopularniejszą opcją są folie grzewcze pod panele. We Wrześni to właśnie nasza firma specjalizuje się w ich montażu – z własnego doświadczenia wiemy, że jest to doskonałe i niezwykle wygodne rozwiązanie.

Fotowoltaika a folie grzewcze Red Snake, Września i okolice – fachowy montaż

Ciągle zwiększająca się świadomość ekologiczna, innowacyjne technologie, nowoczesne sposoby budowania – wszystko to sprawia, że powstające obecnie domy zużywają coraz mniej energii. Niezwykłą popularnością w ostatnich latach cieszy się fotowoltaika – nowoczesna forma pozyskiwania prądu wykorzystywanego m.in. do ogrzewania budynków. Pozwala ona na uzyskiwanie energii z promieni słonecznych, czyli stanowi jej odnawialne źródło.

Nasi klienci najchętniej wybierają folie grzewcze pod panele – w Lesznie i innych większych miastach jest to zdecydowanie najczęściej instalowana przez nas opcja. Jeżeli nie wiesz, od czego powinieneś zacząć planowanie tego typu inwestycji, chętnie doradzimy Ci i wytłumaczymy wszystkie aspekty tego rozwiązania. Zajmujemy się zarówno montażem systemów fotowoltaicznych, jak i folii grzewczych podłogowych w Lesznie i okolicach.

Fotowoltaika w połączeniu z foliami grzewczymi, które oferujemy w naszym sklepie, pomoże Ci w osiągnięciu celu, jakim jest zerowy koszt ogrzewania domu. Nie jest istotne, czy folie umieścisz w suficie, podłodze czy w ścianach – instalacja już na etapie projektu zostanie dopasowana do Twoich potrzeb oraz sposobu, w jaki działają wybrane przez Ciebie panele fotowoltaiczne. Ciesz się zerowymi rachunkami już dziś i czerp korzyści z obu technologii naraz! Zmniejszenie emisji dwutlenku węgla oraz zużycia energii w Twoim domu to ważny krok w kierunku ochrony środowiska.

Gdzie zamówisz folie grzewcze podłogowe we Wrześni?

Firma Red Snake już od prawie 10 lat produkuje efektywnie działające, najlepszej jakości maty grzewcze na podczerwień. Września i okolice to teren, na którym nasza firma instaluje je już od wielu lat. Nie tylko specjaliści z branży budowlanej, ale również konsumenci bardzo cenią to rozwiązanie, co można dostrzec, czytając ich pochlebne opinie. Co więcej, z myślą o połączeniu tego typu folii z panelami fotowoltaicznymi producent nieustannie unowocześnia swoje produkty. Wszystko w imię odpowiedzialnego podejścia do ochrony środowiska oraz promowania odnawialnych źródeł energii.

Jeżeli interesuje Cię oferta producenta i chciałbyś, aby i w Twoim domu za ogrzewanie odpowiadały folie grzewcze – we Wrześni i okolicach działa nasza firma, oficjalny dystrybutor marki Red Snake. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie produkty i wykonamy ich fachowy montaż.

Ogrzewanie z matami Red Snake to gwarancja trwałości i bezawaryjności przez długie lata! Nie czekaj, zapoznaj się z ofertą już dziś.

Folia grzewcza na podczerwień w połączeniu z fotowoltaiką

Nowe materiały, innowacyjne sposoby budowania i poszerzająca się świadomość ekologiczna sprawiają, że powstające obecnie domy zużywają coraz mniej energii. Jednym z coraz częściej stosowanych rozwiązań jest fotowoltaika, która polega na przetwarzaniu energii słonecznej w elektryczną. Łącząc technologię folii grzewczych na podczerwień z fotowoltaiką, można z powodzeniem osiągnąć zerowy koszt za ogrzewanie własnego domu. Obojętnie czy umieszcza się folie grzewcze pod panelami, czy w suficie, instalację można całkowicie dopasować do sposobu działania paneli fotowoltaicznych i czerpać korzyści z obu tych technologii na raz. Przy profesjonalnej ekspertyzie i montażu można nie tylko przestać płacić rachunki za ogrzewanie, ale również przyczynić się do wprowadzania pozytywnych zmian dla dobra planety. Zmniejszenie zużycia energii oraz emisji dwutlenku węgla to zarazem mały i wielki krok w tym kierunku. 

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji folii grzejnych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb Klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Proponujemy również bardzo korzystne finansowanie – zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych nowoczesnym Red Snake, jak i możliwością zaprojektowania i wdrożenia domu zero energetycznego, z zastosowaniem również paneli słonecznych. Siedzibą InnoDom jest Zielona Góra, w województwie lubuskim – zapraszamy.

[folie-wielkopolska]