Folie grzewcze, Wschowa

Folie grzewcze to produkt, który na polskim rynku pojawił się dosyć niedawno. Mimo to zdążył zebrać już rzesze zwolenników oraz cały szereg zastosowań. Dzięki wykorzystaniu fal podczerwonych folia grzewcza może skutecznie rozprowadzać ciepło po całej powierzchni, nie tylko pod płytkami czy panelami.

W naszej ofercie można znaleźć najlepszej jakości folie grzewcze, które posiadają wiele zalet. Z pewnością jedna z najważniejszych jest oszczędność na ogrzewaniu. To oraz efektywność sprawiają, że folia grzewcza to prosty sposób na skuteczne podwyższenie temperatury w całym budynku.

Wschowa, folie grzewcze — gdzie można je zastosować?

Największą zaletą folii grzewczych jest ich szerokie zastosowanie. Dzięki ich niewielkich grubości oraz możliwości zasilania prądem elektrycznym można z powodzeniem zamontować je niemal w każdym miejscu. Co bardzo ważne, decydując się na to rozwiązanie, nie ma konieczności instalacji sieci centralnego ogrzewania czy kotła grzewczego. Ponadto folie wyposażone w akumulator mogą spełniać swoje zadanie bez podłączenia do sieci elektrycznej.

Z pewnością dużą zaletą folii grzewczej jest fakt, że można używać jej jako wspomaganie sieci konwektorowej. Przydaje się to zwłaszcza w miejscach szczególnie narażonych na wychłodzenie. Co ważne, może ona również pełnić rolę samodzielnego ogrzewania. W takiej sytuacji należy jednak dobrać odpowiednią grubość oraz rodzaj folii.

Folię można skutecznie zamontować na podłodze, ścianie, a nawet suficie. Jej szerokie możliwości w tym zakresie sprawiają, że doskonale sprawdzi się zarówno pod panelami, wykładziną, kamieniem, jak i gresem.

Ogrzewanie, folie grzewcze, Wschowa — najwyższa jakość

Tym, co wyróżnia dostępne w naszym sklepie folie grzewcze, jest z pewnością najwyższa jakość ich wykonania. Do produkcji zostały wykorzystane wyłącznie wytrzymałe materiały. Dzięki temu będzie skutecznie spełniała swoją funkcję przez naprawdę długi czas. Co ważne, folia grzewcza na podczerwień została wykonana z włókien węglowych oraz pasty karbonowej, co sprawia, że jest niezawodnym produktem.

Jeżeli wśród domowników znajduje się ktoś, kto cierpi na alergię, folie grzewcze we Wschowie to również doskonałe rozwiązanie. Dlaczego? Energia elektryczna jest doprowadzana do folii za pomocą znajdujących się w środku włókien węglowych. Po nagrzaniu oddają one swoje ciepło bezpośrednio do pomieszczenia. Dzięki temu podczas podwyższania temperatury w budynku nie unoszą się żadne drobinki kurzu czy pyłki, które mogłyby podrażnić wrażliwe drogi oddechowe alergików.

Folie grzewcze, Wschowa — profesjonalne wsparcie

Mamy świadomość, że folie grzewcze to świeży produkt, przez co wiele osób może mieć wiele pytań i wątpliwości na ich temat. Z tego powodu zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy na temat tego rodzaju ogrzewania wiedzą niemal wszystko.

Doradzamy, jaka grubość folii będzie optymalna dla danego pomieszczenia, uwzględniając różne warunki zewnętrzne oraz wewnętrzne. Zależy nam bowiem na pełnej satysfakcji oraz zadowoleniu klientów ze Wschowie.

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji folii grzejnych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb Klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Proponujemy również bardzo korzystne finansowanie – zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych nowoczesnym Red Snake, jak i możliwością zaprojektowania i wdrożenia domu zero energetycznego, z zastosowaniem również paneli słonecznych. Siedzibą InnoDom jest Zielona Góra, w województwie lubuskim – zapraszamy.