Folie grzewcze, Żagań

We współczesnym świecie tradycyjne instalacje grzewcze regularnie modernizowane są na rzecz ekologicznych systemów, które przyczyniają się do znacznej redukcji kosztów ogrzewania. Innowacyjne instalacje zmniejszają poziom zanieczyszczenia środowiska, oferując jednocześnie zoptymalizowany poziom temperatury w pomieszczeniach użytkowych.

Jednym z najnowocześniejszych rozwiązań, które cechują się niskim stopniem zużycia energii, są folie grzewcze. Żagań to jedna z wielu miejscowości w Polsce, gdzie nasza firma oferuje profesjonalne usługi w zakresie projektowania i montażu systemów bazujących na tej formie ogrzewania.

Oferta dla miasta Żagań – folie grzewcze

Z roku na rok coraz więcej klientów prywatnych oraz przedsiębiorstw decyduje się na zmianę istniejącego lub montaż nowego systemu ogrzewania. Coraz większą popularnością cieszą się cienkie grzejniki elektryczne, czyli tzw. folie grzewcze. Żagań to miasto, w którym nasza firma zajmuje się montażem tego rozwiązania.

Implementacja tego rozwiązania w budynku przyczynia się do znacznej redukcji kosztów ponoszonych za zużycie energii elektrycznej. Niski poziom poboru uwarunkowany jest przede wszystkim innowacyjnością systemową, która eliminuje straty przesyłowe ciepła (np. do grzejników).

Wysoka wydajność, przy stosunkowo niskim poziomie zużycia energii to także kwestia specyfiki ogrzewania niskopłaszczyznowego, ponieważ jest ono w istocie niskotemperaturowe.

Ekologiczne i innowacyjne ogrzewanie – folie grzewcze w Żaganiu

Folia grzewcza to specjalny rodzaj cienkiego grzejnika elektrycznego. Sposób działania instalacji opiera się na promieniowaniu podczerwonym. Jednym z podstawowych elementów konstrukcyjnych jest pasta karbonowa. W jej składzie znajduje się materiał węglowy z grafitem, który w połączeniu z energią elektryczną pozwala na efektywny przepływ ciepła przez podłogę.

Wysokiej jakości folie od sprawdzonych producentów na rynku cechują się wysoką wydajnością oraz skutecznością działania, co przekłada się na sukcesywne przenikanie ciepła przez materiały podłogowe. Tego typu systemy mogą być implementowane zarówno pod wylewką cementową, jak i pod płytkami ceramicznymi czy parkietami z drewna.

Montaż folii grzewczych, Żagań – nasza oferta

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w projektowaniu i montowaniu systemów z zastosowaniem foli grzewczych. Żagań to miejscowość, w której wykonaliśmy już dziesiątki instalacji. Przed podjęciem współpracy zapoznajemy się ze specyfiką danej przestrzeni użytkowej. Po zdobyciu najważniejszych danych (tj. metraż powierzchni, obecność innych systemów grzewczych) przystępujemy do realizacji działań projektowych.

Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny, a montaż folii grzewczych w Żaganiu wykonywany jest przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę. Po zakończeniu prac instalacyjnych nasi pracownicy zapoznają właścicieli budynków z nowo powstałym systemem. Dzięki temu klienci mogą szybko zapoznać się ze specyfiką funkcjonowania tego ekologicznego rozwiązania, minimalizując przy tym poziom zużycia energii elektrycznej.

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji folii grzejnych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb Klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Proponujemy również bardzo korzystne finansowanie – zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych nowoczesnym Red Snake, jak i możliwością zaprojektowania i wdrożenia domu zero energetycznego, z zastosowaniem również paneli słonecznych. Siedzibą InnoDom jest Zielona Góra, w województwie lubuskim – zapraszamy.