FOLIE GRZEWCZE – Zielona Góra

Wiele osób jest zdziwionych popularnością, jaką cieszą się różne formy ogrzewania elektrycznego w Zielonej Górze. Folie grzewcze należą tymczasem do najczęściej wykorzystywanych rozwiązań ze względu na między innymi takie zalety, jak wydajność, przyjazność środowisku oraz ekonomiczność. Jak działają oraz kiedy i dlaczego warto się na nie zdecydować?

Wydajne folie grzewcze – Zielona Góra

Folia grzewcza w Zielonej Górze to sposób na skuteczne oraz efektywne ogrzanie każdego pomieszczenia. Swoją wydajność zawdzięcza specyfice działania, która opiera się na emitowaniu fal promieniowania podczerwonego, które mają zdolność przenikania przez wszystkie ciała stałe. Jednocześnie nie powodują żadnego uszczerbku na zdrowiu, a oszczędność związana z ich zastosowaniem jest odczuwalna zarówno pod względem finansowym, jak i ogromem wolnej przestrzeni, którą zyskujemy w naszych domach. Folie grzewcze w Zielonej Górze znajdują zastosowanie zarówno w przypadku podłóg, jak i ścian czy sufitów, a ponadto działają skutecznie niezależnie od materiału, pod którym się znajdują. Pomieszczenie zostanie odpowiednio nagrzane zarówno w przypadku, gdy umieścimy je pod dywanem, jak i pod wylewką cementową.

Folia grzewcza Red Snake – Zielona Góra

Nasza firma od lat współpracuje z cenionym producentem folii grzewczych. Zielona Góra jest jedną z miejscowości, w których zrealizowaliśmy już wiele instalacji z wykorzystaniem tych produktów od firmy Red Snake. Oferowana przez nią folia posiada kilka warstw, jednak jej grubość nie przekracza 0,5 milimetra. Jednocześnie cechuje się doskonale zaprojektowaną izolacją, gwarantując świetną odporność na wiele niekorzystnych czynników. Folia jest objęta 25-letnią gwarancją i wyróżnia się rewelacyjną bezawaryjnością.

Zielona Góra – folie grzewcze i fotowoltaiką

Co ważne, wspomniane rozwiązanie jest niezwykle korzystne dla osób, które posiadają fotowoltaikę w gospodarstwie domowym w Zielonej Górze. Folie grzewcze mogą bowiem doskonale współpracować z panelami, czyniąc nasz dom w wysokim stopniu samowystarczalnym. Tym samym mamy szansę obniżyć nasze rachunki za ogrzewanie, a jednocześnie przyczynić się do poprawy stanu środowiska naturalnego dzięki mniejszej emisji dwutlenku węgla.

Folie grzewcze Zielona Góra – projekt, doradztwo i montaż

Jeżeli interesuje Państwa instalacja folii grzewczych w Zielonej Górze, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zapewnimy Państwu fachową pomoc na każdym etapie realizacji tego przedsięwzięcia – od wykonania dopasowanego projektu, przez pozyskanie dofinansowania, po solidny montaż.

Folia grzewcza na podczerwień w połączeniu z fotowoltaiką

Nowe materiały, innowacyjne sposoby budowania i poszerzająca się świadomość ekologiczna sprawiają, że powstające obecnie domy zużywają coraz mniej energii. Jednym z coraz częściej stosowanych rozwiązań jest fotowoltaika, która polega na przetwarzaniu energii słonecznej w elektryczną. Łącząc technologię folii grzewczych na podczerwień z fotowoltaiką, można z powodzeniem osiągnąć zerowy koszt za ogrzewanie własnego domu. Obojętnie czy umieszcza się folie grzewcze pod panelami, czy w suficie, instalację można całkowicie dopasować do sposobu działania paneli fotowoltaicznych i czerpać korzyści z obu tych technologii na raz. Przy profesjonalnej ekspertyzie i montażu można nie tylko przestać płacić rachunki za ogrzewanie, ale również przyczynić się do wprowadzania pozytywnych zmian dla dobra planety. Zmniejszenie zużycia energii oraz emisji dwutlenku węgla to zarazem mały i wielki krok w tym kierunku. 

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji folii grzejnych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb Klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Proponujemy również bardzo korzystne finansowanie – zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych nowoczesnym Red Snake, jak i możliwością zaprojektowania i wdrożenia domu zero energetycznego, z zastosowaniem również paneli słonecznych. Siedzibą InnoDom jest Zielona Góra, w województwie lubuskim – zapraszamy.