FOLIE GRZEWCZE

Profesjonalny system z folią grzewczą na podczerwień

Wiele rozwiązań dostarczających ciepło do domów i mieszkań cechuje się wysoką skutecznością, co jednak nie oznacza, że są one ekonomiczne i ekologiczne, co jest równie ważne. Z tego względu specjaliści stale poszukują materiałów oraz urządzeń mogących spełnić wszystkie oczekiwania właścicieli domów bez szkody dla środowiska lub portfela. Odpowiedzią na te potrzeby mogą być podłogowe maty grzewcze Red Snake.

Folie grzewcze na podczerwień – jak działają?

Zasada działania folii grzewczych jest prosta – maty wykonane z pasty karbonowej są podłączone do energii elektrycznej. Opór sprawia, że znajdująca się wewnątrz materiału węglowa grzałka zawierająca grafit stopniowo się nagrzewa. W pewnym momencie zaczyna oddawać gromadzące się ciepło w postaci promieniowania podczerwonego. Jest ono emitowane w postaci długich fal, które nie zatrzymują się, a przenikają przez wszelkie ciała i przedmioty. Dzięki temu folie grzewcze to rozwiązanie, które oferuje maksymalną skuteczność i efektywność ogrzewania każdego pomieszczenia.

Folie grzewcze ze względu na specyfikę swojego działania mogą być montowane w każdym miejscu – na ścianach, podłodze czy suficie. Będą równie wydajne pod dowolnym materiałem – zarówno płytkami, jak i panelami, dywanami, deskami, a nawet wylewką cementową. Tego typu podłogi nie stanowią przeszkód dla promieniowania, które ogrzewa je, zapewniając optymalną temperaturę w pomieszczeniu.

Folie grzewcze – cena

Nie istnieje jednoznaczna odpowiedź dotycząca tego, jaka jest cena zakupu folii grzewczych oraz ich montażu. Koszt wdrożenia tego typu rozwiązania zależy od kilku czynników, takich jak liczba i metraż pomieszczeń, w których ma zostać zamontowane, jakości zastosowanych materiałów, standardu pracy fachowców oraz wynagrodzenia w ramach robocizny. Ceny kupna i montażu folii wahają się między 100 zł a 300 zł za metr kwadratowy. Kwoty te mogą wydawać się wysokie, jednak w perspektywie niższych rachunków z ogrzewanie przez kolejne lata eksploatacji folii stanowią doskonałe i ekonomiczne rozwiązanie.

Folie grzewcze podłogowe

Dla środowiska najlepsze byłoby, gdyby każdy dom mógł stać się zero energetyczny. Oferujemy folie grzewcze przede wszystkim właścicielom budynków, które posiadają instalację fotowoltaiczną. Proponowane przez nas produkty można z powodzeniem dostosować do działania paneli tak, aby mogły z nimi współpracować, czyniąc dom niemal samowystarczalnym w kwestii ogrzewania. Oznacza to brak konieczności płacenia wysokich rachunków za ogrzewanie, zmniejszenie zużycia energii elektrycznej, a także o wiele niższą emisję głównego gazu cieplarnianego – dwutlenku węgla.

Folie wytwarzane przez markę Red Snake są bardzo cienkie – ich grubość wynosi jedynie 0,5 mm, mimo zastosowania wielu warstw. Dzięki temu nie wpływają znacząco na wysokość podłogi. Ponadto charakteryzują się bezawaryjnością, trwałością i odpornością na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne, w tym wilgoć. Zapewniają to wysokiej jakości materiały użyte do produkcji oraz szczelna izolacja maty. Aby jeszcze bardziej zapewnić Cię o skuteczności folii grzewczych, a także pokazać naszą pewność co do solidności oferowanych przez nas produktów, zapewniamy 25-letnią gwarancję na systemy ogrzewania firmy Red Snake.

Czym wyróżniają się nasze folie grzewcze?

Współpracujemy z firmą, która Red Snake już od 2014 roku produkuje świetnej jakości, efektywnie działające folie grzewcze na podczerwień. Zarówno konsumenci jak i specjaliści z branży budowlanej bardzo cenią ich produkty, co odzwierciedlają pochlebne opinie o tych wyjątkowych produktach. Producent jest świadomy, jak korzystne jest połączenie tych folii z fotowoltaiką i właśnie z myślą o tym przeznaczeniu projektuje je i nieustannie ulepsza. Firma Red Snake traktuje ogrzewanie na podczerwień przyjazne środowisku oraz promowanie korzystania z odnawialnych źródeł energii jako swoją misję. Mimo że folie grzewcze składają się z kilku warstw, to ich grubość wynosi zaledwie około 0,5 mm. Są bardzo trwałe i doskonale zaizolowane, więc żadne czynniki zewnętrzne, w tym wilgoć, nie są w stanie naruszyć ich struktury ani funkcji. Firma oferuje niezawodne folie grzewcze podłogowe, sufitowe i ścienne. Pozytywne opinie o foliach grzewczych mają swoje pokrycie w dużej ilości zamówień na te produkty.

Ogrzewanie z InnoDom to gwarancja zadowolenia i jakości na długie lata!

N

bezobsługowy system

bezawaryjność

25-letnia gwarancja

Masz nasze wsparcie

Nasi klienci nie muszą znać się na wszystkim – na różnych kwestiach związanych z foliami grzewczymi także. Od tego jesteśmy my. Dlatego zakup to nie jedyny moment kontaktu z firmą InnoDom. Nasi fachowcy zapewnią wsparcie na wszystkich etapach współpracy – począwszy od rozmowy na temat potrzeb, przez wsparcie przy poszukiwaniu źródeł dofinansowania, zebranie niezbędnych dokumentów, dobór odpowiedniego rozwiązania, zaprojektowanie gotowego systemu, dopasowanie go do istniejącej instalacji fotowoltaicznej, a na montażu skończywszy.

W przypadku zainteresowania montażem folii grzewczych zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź poprzez formularz kontaktowy. Nasi fachowcy przygotują wstępną wycenę oraz rozwieją wszelkie wątpliwości w kwestii zastosowania oferowanego przez nas rozwiązania.