FOLIA GRZEWCZA

Red Snake – profesjonalny system z folią grzewczą na podczerwień

System Red Snake to cienka folia, która z powodzeniem może zastąpić tradycyjne źródła ogrzewania i stać się jedynym generatorem ciepła w całym domu. Tkanina składająca się z włókien węglowych oraz pasty karbonowej zapewnia niemal 100% niezawodności. Może służyć także jako element grzejny zamontowany przykładowo pod wykładziną. Systemy tego typu są przeznaczone do instalacji na podłogach, ścianach oraz sufitach. Istnieje możliwość montażu folii zarówno na etapie budowy, jak również w istniejących budynkach. Folie Red Snake stanowią doskonałą alternatywę dla droższego ogrzewania podłogowego. Skorzystaj z dobroci podczerwieni!

Szerokie zastosowanie Red Snake

Może być stosowana jako efektywne ogrzewanie na podczerwień na podłogach, w sufitach oraz na ścianach. Po kolei wyjaśnimy każde takie zastosowanie folii na podczerwień. Przede wszystkim, jej właściwości – niewielka grubość i łatwość zasilania prądem – sprawiają, że nie ma takiej powierzchni, na której by się ona nie sprawdziła. Jej użytkownicy zgodnie stwierdzają, że trudno jest znaleźć obszar, na którym ona by się nie nadawała do zamontowania. Zacznijmy od podłóg – z powodzeniem może ona służyć jako ogrzewanie podłogowe. To rozwiązanie cieszy się największą popularnością – stosowane jest w obiektach mieszkalnych, biurach czy obiektach użytkowych.

Gdzie jeszcze sprawdza się folia grzewcza na podczerwień?

Mniej typowym zastosowaniem jest montowanie jej w sufitach. Wiele osób obawia się, że pomieszczenie nie nagrzeje się wówczas wystarczająco – są to jednak niepotrzebne obawy. Montowana pod stropem sufitu, nagrzewa pomieszczenie tak samo, jakby była na podłodze. Jej instalacja nie różni się zatem od tej podłogowej. Ponadto, istnieje możliwość instalacji folii grzejnej na podczerwień także na ścianach. W tym przypadku ona także zastępuje grzejniki, a dzieje się to po prostu w formie pionowej. Nie przeszkadzają wówczas panele ścienne czy boazeria – można zamontować ją z powodzeniem pod nimi. Jeszcze innym zastosowaniem Red Snake na podczerwień są przykładowo kempingi oraz obiekty sakralne – z uwagi na swoje wymienione wyżej właściwości – z powodzeniem może być zainstalowana także i na takich obszarach.

Oszczędne ogrzewanie całego domu z Red Snake

Innowacyjne rozwiązania nowoczesnej technologii pozwalają coraz wydajniej i efektywniej ogrzewać nasze domy. Coraz częściej odchodzi się od tradycyjnych kaloryferów na korzyść odnawialnych źródeł ciepła, które są ekologiczne, bardziej wydajne, zdrowsze dla naszego organizmu. Ogrzewanie płaszczyznowe okazuje się dużo bardziej efektywne i oszczędne, mimo, iż oparte jest na elektryczności. Folia grzejna na podczerwień zapewnia komfort cieplny w krótszym czasie i utrzymuje go na dłużej w porównaniu z ogrzewaniem konwekcyjnym.

Stwórz połączenie idealne

Połącz system fotowoltaiczny z Red Snake i stwórz dom zero energetyczny! Ogranicz rachunki za ogrzewane do 0 zł. Stwórz swoją własną mikroelektrownię. Służymy wsparciem przy tworzeniu domu zero energetycznego, który łączy fotowoltaikę z ogrzewaniem na podczerwień Red Snake. Zapraszamy tych z Państwa, którzy zdecydowani są zainwestować w tego typu połączenie – mamy także ofertę świetnych dofinansowań.

Niezawodność. 25-letnia gwarancja

System Red Snake na podczerwień składa się z włókna węglowego zabezpieczonego dwiema warstwami twardych folii, gdzie bezpośrednio dostarczane jest zasilanie. Korzystając z takiego rozwiązania, eliminujemy zawory, pompy, hydraulikę oraz inne elementy, które prędzej czy później ulegną wyeksploatowaniu. Pomijając uszkodzenia mechaniczne system jest bezawaryjny, na co udzielamy 25-letniej gwarancji.

N

bezobsługowy system

bezawaryjność

25-letnia gwarancja

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji folii grzejnych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb Klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Proponujemy również bardzo korzystne finansowanie – zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych nowoczesnym Red Snake, jak i możliwością zaprojektowania i wdrożenia domu zero energetycznego, z zastosowaniem również paneli słonecznych. Siedzibą InnoDom jest Zielona Góra, w województwie lubuskim – zapraszamy.

Krzysztof Żądeł

Prezes

669 916 410

Piotr Łysek

Wiceprezes

784 602 602

biuro@innodom.pl

innodom

InnoDOM Krzysztof Żądeł

Pionierów Lubuskich 70/A
66-002 Stary Kisielin
woj. lubuskie
NIP: 6151004619

Kliknij i zadzwoń