FOLIE GRZEWCZE RED SNAKE

Red Snake – profesjonalny system z folią grzewczą na podczerwień

System Red Snake to cienka folia, która z powodzeniem może zastąpić tradycyjne źródła ogrzewania i stać się jedynym generatorem ciepła w całym domu. Tkanina składająca się z włókien węglowych oraz pasty karbonowej zapewnia niemal 100% niezawodności. Może służyć także jako element grzejny zamontowany przykładowo pod wykładziną. Systemy tego typu są przeznaczone do instalacji na podłogach, ścianach oraz sufitach. Istnieje możliwość montażu folii zarówno na etapie budowy, jak również w istniejących budynkach. Folie Red Snake stanowią doskonałą alternatywę dla droższego ogrzewania podłogowego. Skorzystaj z dobroci podczerwieni!

Folie grzewcze Red Snake i ich szerokie zastosowanie

Ogrzewanie płaszczyznowe przy pomocy folii grzewczych to innowacyjna, wygodna i ekonomiczna alternatywa dla tradycyjnych grzejników i konwektorów elektrycznych. Jeśli planujesz budowę lub modernizację swojego domu i zależy Ci na ekologicznych i oszczędnych rozwiązaniach, to folia grzewcza na podczerwień jest właśnie dla Ciebie! 
Folie grzewcze to temat, na który prędzej czy później natrafia każda osoba planująca budowę lub modernizację swojego domu czy mieszkania. Czym jest wykorzystywana w nich technologia, w jaki sposób można ją zastosować i jakie korzyści niesie ze sobą zainwestowanie w nią?

Czym jest i jak działa ogrzewanie na podczerwień?

Promieniowanie podczerwone jest nowoczesnym i bezpiecznym sposobem na ogrzanie budynku przy pomocy prądu elektrycznego. Do znajdujących się w folii mat grzewczych na podczerwień wykonanych z włókna węglowego oraz pasty karbonowej doprowadzana jest energia elektryczna, która nagrzewa całą folię i sprawia, że zaczyna ona oddawać ciepło do otoczenia. Instalacja jest bardzo wydajna. Jest to także doskonałe rozwiązanie dla alergików, ponieważ ogrzewanie na podczerwień nie unosi cząsteczek kurzu do góry.

Instalacja folii grzewczych

Maty grzewcze na podczerwień umieścić można pod podłogą w ścianie oraz suficie. Dobrym pomysłem jest zainstalowanie ich już na etapie budowy domu, ale bez problemu montuje się je również w już istniejących budynkach. Cechą charakterystyczną podczerwieni jest to, że zapewnia komfortowe odczucie ciepła przy wytwarzaniu temperatury niższej niż w przypadku innych metod ogrzewania. Przekłada się to na oszczędności w kosztach opłat za prąd. Bardzo popularnym wyborem są podłogowe folie grzewcze. Takie rozwiązanie zapewnia domownikom podłoże o przyjemnej temperaturze. Kiedy utrzymane jest ciepło stóp, reszta ciała odczuwa komfort przy niższej ogólnej temperaturze powietrza. Instalacja jest prosta – wkłada się te niezwykle cienkie folie grzewcze pod panele lub inny rodzaj podłogi, podłącza się całą instalację i od razu można cieszyć się ogrzewaniem płaszczyznowym. Folie sufitowe i ścienne montuje się w identyczny sposób co podłogowe i są one równie wydajne. Folie grzewcze można zastosować właściwie na każdej powierzchni w zależności od własnych preferencji i od specyfiki danego budynku.

Folia grzewcza na podczerwień w połączeniu z fotowoltaiką

Nowe materiały, innowacyjne sposoby budowania i poszerzająca się świadomość ekologiczna sprawiają, że powstające obecnie domy zużywają coraz mniej energii. Jednym z coraz częściej stosowanych rozwiązań jest fotowoltaika, która polega na przetwarzaniu energii słonecznej w elektryczną. Łącząc technologię folii grzewczych na podczerwień z fotowoltaiką, można z powodzeniem osiągnąć zerowy koszt za ogrzewanie własnego domu. Obojętnie czy umieszcza się folie grzewcze pod panelami, czy w suficie, instalację można całkowicie dopasować do sposobu działania paneli fotowoltaicznych i czerpać korzyści z obu tych technologii na raz. Przy profesjonalnej ekspertyzie i montażu można nie tylko przestać płacić rachunki za ogrzewanie, ale również przyczynić się do wprowadzania pozytywnych zmian dla dobra planety. Zmniejszenie zużycia energii oraz emisji dwutlenku węgla to zarazem mały i wielki krok w tym kierunku. 

Czym wyróżniają się folie grzewcze Red Snake?

Firma Red Snake już od 2014 roku produkuje świetnej jakości, efektywnie działające folie grzewcze na podczerwień. Zarówno konsumenci jak i specjaliści z branży budowlanej bardzo cenią ich produkty, co odzwierciedlają pochlebne opinie o tych wyjątkowych produktach. Producent jest świadomy, jak korzystne jest połączenie tych folii z fotowoltaiką i właśnie z myślą o tym przeznaczeniu projektuje je i nieustannie ulepsza. Firma Red Snake traktuje ogrzewanie na podczerwień przyjazne środowisku oraz promowanie korzystania z odnawialnych źródeł energii jako swoją misję. Mimo że folie grzewcze Red Snake składają się z kilku warstw, to ich grubość wynosi zaledwie około 0,5 mm. Są bardzo trwałe i doskonale zaizolowane, więc żadne czynniki zewnętrzne, w tym wilgoć, nie są w stanie naruszyć ich struktury ani funkcji. Firma oferuje niezawodne folie grzewcze podłogowe, sufitowe i ścienne. Pozytywne opinie o foliach grzewczych Red Snake mają swoje pokrycie w dużej ilości zamówień na te produkty. Ogrzewanie z Red Snake to gwarancja zadowolenia i jakości na długie lata! .

N

bezobsługowy system

bezawaryjność

25-letnia gwarancja

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji folii grzejnych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb Klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Proponujemy również bardzo korzystne finansowanie – zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych nowoczesnym Red Snake, jak i możliwością zaprojektowania i wdrożenia domu zero energetycznego, z zastosowaniem również paneli słonecznych. Siedzibą InnoDom jest Zielona Góra, w województwie lubuskim – zapraszamy.