FOLIA GRZEWCZA

System grzewczy Red Snake to cienka folia, która z powodzeniem może zastąpić tradycyjne źródła ogrzewania i stać się jedynym generatorem ciepła w całym domu. Tkanina składająca się z włókien węglowych oraz pasty karbonowej zapewnia niemal 100% niezawodności. Może służyć także jako element grzejny zamontowany np. pod wykładziną. Systemy grzewcze tego typu są przeznaczone do instalacji na pogłogach, ścianach oraz sufitach. Możliwość montażu folii zarówno na etapie budowy jak również w istniejących budynkach. Folie grzewcze Red Snake stanowią doskonałą alternatywę dla droższego ogrzewania podłogowego. Skorzystaj z dobroci podczerwieni !

Oszczędne ogrzewanie całego domu

Innowacyjne rozwiązania nowoczesnej technologii pozwalają coraz wydajniej i efektywniej ogrzewać nasze domy. Coraz częściej odchodzi się od tradycyjnych kaloryferów na korzyść odnawialnych źródeł ciepła, które są ekologiczne, bardziej wydaje, zdrowsze dla naszego organizmu. Ogrzewanie płaszczoznowe okazuje się dużo bardziej efektywne i oszczędne, mimo, iż oparte jest na elektryczności. Folia grzewcza zapewnia komfort cieplny w którszym czasie i utrzymuje go na dłużej w porównaniu z ogrzewaniem konwekcyjnym.

Stwórz połącznie idealne

Połącz system fotowoltaiczny z foliami grzewczymi i stwórz dom zero energetyczny!

Ogranicz rachunki za ogrzewane do 0 zł. Stwórz swoją własną mikroelektrownię.

Niezawodność. 25-letnia gwarancja

System folii grzewczych Red Snake  składa  się z włókna węglowego zabezpiecznego dwiema warstwami twardych folii, gdzie bezpośrednio dostarczane jest zasilanie. Korzystając z takiego rozwiązania eliminujemy zawory, pompy, hydraulikę  oraz inne elementy, które prędzej czy później ulegną wyeksploatowaniu. Pomijając uszkodzenia mechaniczne system jest bezawaryjny, na co udzielamy 25-letniej gwarancji.

N

bezobsługowy system

bezawaryjność

25-letnia gwarancja

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji folii grzewczych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Posiadamy również korzystne finansowanie.

Krzysztof Żądeł

Prezes

669 916 410

Piotr Łysek

Wiceprezes

784 602 602

biuro@innodom.pl

innodom

Krzysztof Żądeł

Prezes

669 916 410

Piotr Łysek

Wiceprezes

784 602 602

biuro@innodom.pl

innodom

InnoDOM Krzysztof Żądeł

Pionierów Lubuskich 70/A
66-002 Stary Kisielin
woj. lubuskie
NIP: 6151004619

Kliknij i zadzwoń