Fotowoltaika dla domu Zielona Góra

Postaw na nowoczesne rozwiązania i ciesz się tanią energią elektryczną! Niższe koszty, zgodność z naturą i niezależność czekają na Ciebie! Nasza firma oferuje fotowoltaikę dla domu! Zapraszamy do współpracy osoby z Zielonej Góry, a także całego województwa lubuskiego.

Nasza firma oferuje wykonanie profesjonalnego projektu, dostarczenie sprzętu i montaż we wskazanym miejscu, a także przeszkolenie domowników. Stawiamy na kompleksowość usług, ponieważ dbamy przede wszystkim o wygodę naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie owocna!
 

Panele słoneczne są dobre dla Twojego portfela!

Oferowane przez naszą firmę panele fotowoltaiczne do domu, jak i cały system wymagają inwestycji. Należy jednak mieć na uwadze, że ta zwróci się i to w szybkim tempie. Znacznie niższe rachunki za prąd sprawią, że więcej pieniędzy zostanie w Twoim portfelu. Stosujemy profesjonalne rozwiązania, dlatego czas pracy takiej instalacji wynosi ponad 25 lat. Jej koszty zwrócą się kilkukrotnie! To nie wszystko, ponieważ panele słoneczne dla domu mogą służyć do zasilenia instalacji ogrzewającej obiekt.

Niezależność i krok w przyszłość

Instalacja fotowoltaiczna dla domu jednorodzinnego sprawi, że Ty i domownicy będziecie bardziej niezależni od dostawcy energii elektrycznej. W razie przerw w dostawach prądu Ty nadal będziesz mógł w pełnym komforcie ogrzać dom, zaparzyć kawę. Warto mieć także świadomość, iż prawo coraz bardziej radykalnie podchodzi do budowania nowych nieruchomości – aspekt środowiskowy jest bardzo istotny. Wierzymy, że w niedalekiej przyszłości większość domostw będzie musiała skorzystać z odnawialnych źródeł energii.

Ukłon w stronę ekologii

Większość energii elektrycznej w naszym kraju pochodzi niestety z elektrowni węglowych. Nie dość, iż jest to nieodnawialne źródło energii, to kosztem jej wytworzenia jest emisja do atmosfery sporych ilości dwutlenku węgla, czyli substancji odpowiedzialnej za wiele problemów środowiska naturalnego. Tymczasem oferowana przez nas fotowoltaika dla domu w Zielonej Górze pozwala znacznie zmniejszyć ślad węglowy obiektu.

Dopasowanie do potrzeb – odpowiednie panele fotowoltaiczne do domu

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy obiekt posiada inne zapotrzebowanie na energię elektryczną. Zapewniamy, że do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Dokonujemy profesjonalnych pomiarów oraz dokładnych obliczeń, dzięki czemu klient otrzyma instalację fotowoltaiczną „skrojoną” do swoich potrzeb. Korzystamy wyłącznie z najlepszych sprzętów na rynku, które zapewniają niezawodność.

Oferowana przez nas fotowoltaika do domu bazuje na najwyższej jakości urządzeniach. Korzystamy z produktów sprawdzonych marek. Możemy wykonać system niewielki, idealny do małych domów, jak i kompleksową instalację dla sporych obiektów. Realizowaliśmy wiele projektów w Zielonej Górze i woj. lubuskim, możesz nam zaufać!

Czy tego rodzaju rozwiązania mają jakieś wady? Dla niektórych osób jest to cena inwestycji. Od razu jednak zapewniamy, że jest to podejście w pewnym sensie błędne i powierzchowne. Koszt instalacji fotowoltaicznej dla domu jednorodzinnego zawsze jest obliczany indywidualnie. Nawet większe domostwa mogą jednak liczyć na znaczne ulgi. Mianowicie, możemy Ci pomóc w uzyskaniu dofinansowania.

Wyróżnia nas profesjonalizm. Inżynierowie pracujący na rzecz naszego przedsiębiorstwa posiadają wieloletnie doświadczenie. Mieliśmy okazje współpracować z wieloma klientami. Nieprzerwanie podnosimy nasze kompetencje, dlatego jesteśmy pewni, że poradzimy sobie z najbardziej skomplikowanymi i wymagającymi zleceniami.
 

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Posiadamy również korzystne finansowanie.