Fotowoltaika Głogów

Jesteśmy firmą, która zajmuje się profesjonalnym wdrażaniem rozwiązań ekologicznych. Wykonujemy prace nie tylko w gospodarstwach domowych, ale również w firmach oraz gospodarstwach rolnych. Zajmujemy się nie tylko całymi instalacjami fotowoltaicznymi, ale również montażem pomp ciepła. Nasze usługi świadczymy nie tylko w Głogowie, ale również w Świebodzinie, Międzyrzeczu czy Żorach. Dodatkowo, zajmujemy się także dotacjami, które zrekompensują wkład własny kosztów, jakie ponieśli nasi Klienci na zakup wszystkich elementów potrzebnych do systemu fotowoltaiki. Każda nasza usługa wykonana jest pod indywidualne wymagania Klienta. Współpracę zaczynamy bowiem od zaprojektowania systemu, na kolejnym etapie dostarczamy urządzenia, a punktem kulminacyjnym naszej współpracy jest montaż oraz przyłączenie do sieci.

Panele fotowoltaiczne w mieście Głogów

Jak wiadomo, słońce jest źródłem darmowej energii, która jest niewyczerpalna. Jeśli zatem zdecydujesz się na panele fotowoltaiczne, postawisz także na redukcję kosztów na przyszłość, znacznie tańszy prąd, wyeliminowanie zanieczyszczeń oraz pewne źródło energii dla następnych pokoleń.

W skład naszych usług wchodzi nie tylko instalacja fotowoltaiki oraz pomp cieplnych, ale także bezpłatna wycena oraz audyt opierany na indywidualnych potrzebach każdego Klienta. U nas znajdziesz także bieżące projekty, które dofinansowują instalacje fotowoltaiczne obowiązujące w danym mieście – w tym przypadku w Głogowie

Niestety, województwo dolnośląskie jest jednym z bardziej zanieczyszczonych regionów w Polsce. Nasza firma kieruje się dobrem nas wszystkich – uważamy, że instalacje fotowoltaiczne to lepsze jutro. Są one bowiem innowacyjnym oraz ekologicznym rozwiązaniem, które ma pozytywny wpływ nie tylko na powietrze, ale także nasze zdrowie oraz domowy budżet.

Fotowoltaika Głogów – dofinansowanie

Obecnie, funkcjonuje kilka głównych programów, z których mogą skorzystać zarówno firmy, jak i rolnicy, a także prywatni przedsiębiorcy. Każdy projekt skierowany jest do innej grupy osób, a także stawia inne wymagania.

  • Program „Czyste powietrze” – jego główne założenia to wymiana starych kotłów oraz pieców na paliwo stałe, a także termoizolacja starych domów jednorodzinnych. Mogą z niego skorzystać wszystkie osoby fizyczne, które posiadają zgodę na rozpoczęcie budowy domu jednorodzinnego, osoby zamieszkujące stare domy jednorodzinne oraz mieszkanie wydzielone w takim budynku.
  • Program „Mój prąd” – z tego programu może skorzystać praktycznie każdy – zarówno osoba prawna, jak i fizyczna, posiadacz gruntów, które są własnością jednostek samorządu terytorialnego lub Skarbu Państwa oraz właściciele gruntów wieczystych, lub samoistnych. Dofinansowanie sięga 50% kosztów kwalifikowanych, nie może jednak przekroczyć 5000 zł. 
  • Program „Energia plus” 
  • Program „Prosument 2” – beneficjenci ubiegający się o dofinansowanie mogą uzyskać ją w wysokości 100% kosztów kwalifikowanych, jednak tylko 15% lub 30% będzie bezzwrotne. Reszta udzielana jest w formie niskooprocentowanego kredytu – 1%.
  • Program „Agroenergia” – skierowany jest do rolników.

Ponadto, od 1 stycznia 2019 roku obowiązuje przepis dotyczący PITu. Każdy, kto zakłada instalację fotowoltaiczną, może także ubiegać się o dofinansowanie rozliczając się podczas jego wypełniania.

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Posiadamy również korzystne finansowanie.

[lubuskie]