Fotowoltaika Jelenia Góra

Nasz klimat ulega ciągłym przemianom. Lata stają się coraz cieplejsze, śnieg w zimie należy już do rzadkości, a ponadto notorycznie wzrasta ilość opadów. Winę za ten stan rzeczy ponosimy my wszyscy, bo przynajmniej pośrednio przyczyniamy się do zwiększonej emisji zanieczyszczeń do atmosfery. Aby zahamować postępujące zmiany, należy korzystać z ekologicznych rozwiązań w codziennym życiu.

Jednym z nich są panele fotowoltaiczne. Jelenia Góra należy do dużych miast, w których poziom zanieczyszczeń systematycznie rośnie. W domkach jednorodzinnych spalane są: węgiel, drewno czy nawet plastik, ruch na drogach zwiększa się w zawrotnym tempie, produkujemy coraz więcej odpadów. Jak wyjść z tego błędnego koła? Jednym ze sposobów może być instalacja fotowoltaiczna w Jeleniej Górze, która nie generuje nadmiernego hałasu, wykorzystuje darmową energię ze słońca, a także nie jest emitorem szkodliwego promieniowania. To inwestycja w zdrowie i przyszłe oszczędności.

Fotowoltaika Jelenia Góra – kalkulator

Jeśli chciałbyś przekonać się, czy użytkowanie paneli fotowoltaicznych w Jeleniej Górze będzie dla Ciebie opłacalne, polecamy skorzystać z naszego kalkulatora. Wystarczy określić, ile przeciętnie płacisz za rachunki, a także wskażesz, gdzie można zainstalować system fotowoltaiczny, a nasz program w kilka sekund obliczy dla Ciebie korzyść z przedsięwzięcia. Użytkowanie narzędzia jest całkowicie darmowe i pokazuje, jak duży koszt w naszym budżecie stanowią wydatki na energię elektryczną. Jedną z najskuteczniejszych form uniezależnienia się od kolejny podwyżek cen prądu jest fotowoltaika w Jeleniej Górze.

Dofinansowanie do fotowoltaiki w Jeleniej Górze

Większość naszych klientów wyraźnie informuje, że to możliwe oszczędności finansowe są głównym motywem podjęcia decyzji o instalacji fotowoltaicznej w Jeleniej Górze. Ta inwestycja zwraca się zazwyczaj już po około 6-8 latach. Nawet zakładając nierealny scenariusz polegający na tym, że ceny prądu pozostaną niezmienne w przyszłości, już po 25 latach można osiągnąć trzykrotny zwrot z wydanego kapitału. A przy fachowo dobranej instalacji, opartej na komponentach renomowanych firm, jej okres użytkowania może wynieść nawet 30 lat. Wpływ na ostateczną cenę mają także możliwości dofinansowania do fotowoltaiki w Jeleniej Górze. Istnieją programy, które gwarantują wsparcie realizacji takiego przedsięwzięcia. Można tu wymienić chociażby bardzo popularne rozwiązania jak „Mój Prąd”, „Czyste Powietrze” lub „Agroenergia”. Dodatkowo każdy obywatel może skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej, która zapewnia szansę na odliczenie od podatku kolejnych 53 tysięcy złotych.

Instalacje fotowoltaiczne Jelenia Góra – wybierz bezpieczeństwo

InnoDom to firma polska, która działa wyłącznie na najwyższej jakości modułach fotowoltaicznych. Zależy nam na tym, aby każdy klient, który się do nas zgłosi, był obsłużony w sposób kompleksowy. Zapewniamy darmowy audyt i fachowe doradztwo. Pomagamy uzyskać dofinansowanie i dokonać odpowiednich zgłoszeń administracyjnych. Wykonanie profesjonalny projekt instalacji z wizualizacją oraz montujemy urządzenie, niezależnie od tego, czy odbywa się on na dachu czy gruncie. Nasz zespół pracowników składa się z doświadczonych osób, posiadających odpowiednie uprawnienia, dzięki czemu gwarantujemy sprawne przeprowadzenie instalacji.

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Posiadamy również korzystne finansowanie.

[dolnoslaskie]