Fotowoltaika Rawicz

Czy Twoje miasto jest dla Ciebie naturalnym domem? Pewnie cenisz sobie tutejsze skwery, lasy, parki, obiekty rozrywkowe, budynki użyteczności publicznej. Czy jednak nie przeszkadza Ci duże zanieczyszczenie powietrza? Eksperci wskazują, że jedną z najskuteczniejszych metod walki z niską emisją jest fotowoltaika. Rawicz jest średnim miastem, dlatego ilość poruszających się po nim aut, zasięg zakładów przemysłowych oraz popularne w domkach jednorodzinnych opalanie węglem, nie sprzyjają poprawie ekosystemu.

Ta sytuacja pogarsza się z roku na rok. Są także inne powody, dla których warto zdecydować się na panele fotowoltaiczne. Rawicz to miejscowość, gdzie zauważalne są ciągłe wzrosty cen energii elektrycznej. Aby uniezależnić się od kolejnych podwyżek, warto dobrać takie źródło zaopatrzenia w prąd, które jest w dużej mierze darmowe. Dobrym przykładem jest tu energia słoneczna, która nie posiada wad adekwatnych dla pozyskiwania energii z wiatru czy wody.

Dofinansowanie na fotowoltaikę w Rawiczu

Zakup fotowoltaiki to jednorazowy wydatek, który gwarantuje osiągnięcie dużych oszczędności i zwrot zainwestowanej kwoty już po 6-8 latach. Wpływ na ostateczną cenę urządzenia ma wiele czynników, w tym między innymi poziom nasłonecznienia, jakość dobranych komponentów, system zabezpieczenia przeciwpożarowego, zakres serwisu porealizacyjnego, ilość zużywanej energii czy miejsce instalacji. Aby zmniejszyć ten koszt warto postarać się o otrzymanie dofinansowanie na fotowoltaikę w Rawiczu. Można tego dokonać, decydując się na jeden z popularnych programów: “Mój Prąd”, “Energia Plus”, “Agroenergia” czy “Czyste Powietrze”. Od 2019 roku istnieje także ulga termomodernizacyjna, która pozwala na odliczenie sporej kwoty od naszego dochodu. Dzięki temu rachunki za prąd zmniejszą się nawet o 90%, a po 25 latach działania paneli osiągniemy ponad trzykrotny zwrot zainwestowanego kapitału.

Instalacja fotowoltaiczna w Rawiczu – kompleksowa usługa

InnoDom to marka działająca na rynku od wielu lat. Potrafimy skutecznie dobrać elementy zestawu i dopasować je do bieżącego zapotrzebowania. Zależy nam na tym, aby gotowy zestaw pracował efektywnie i długotrwale. Panele fotowoltaiczne w Rawiczu to urządzenia wymagające podjęcia szeregu czynności: wykonania audytu, stworzenia profesjonalnego projektu instalacji, montażu przez osoby z uprawnieniami energetycznymi i budowlanymi, dokonania odpowiednich zgłoszeń, pozyskanie dofinansowania. Gwarantujemy Ci kompleksową pomoc. Cieszymy się pozytywnymi opiniami naszych klientów i mamy dziesiątki realizacji w wielu województwach naszego kraju. Zespół pracowników składa się z kompetentnych osób, których wyposażamy w nowoczesny i profesjonalny sprzęt. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Fotowoltaika w Rawiczu – razem w trosce o środowisko

Czy moduły fotowoltaiczne sprawiają problemy? Takie pytanie słyszymy z ust wielu potencjalnych klientów. Odpowiedź zawsze jest jednoznaczna. Instalacja fotowoltaiczna czerpie darmową energię ze słońca, a więc nie powoduje emisji zanieczyszczeń do atmosfery. Dodatkowo nie sprzyja powstawaniu ponadnormatywnego hałasu ani nie powoduje promieniowania wpływającego na samopoczucie. Ma za to szereg pozytywów – poprawia komfort naszego życia sprzyja zachowaniu zdrowia, umożliwia gromadzenie oszczędności.

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Posiadamy również korzystne finansowanie.

[wlkp]