Fotowoltaika Świdnica

Czy fotowoltaika w Świdnicy jest w stanie zapewnić ciągłość dostaw energii także podczas miesięcy zimowych? To jedno z pierwszych pytań naszych klientów, którzy pragną zainwestować dużą część swojego budżetu w odnawialne źródła energii. Moduły pracują przez cały rok, niezależnie czy na dworze świeci słońce, czy niebo przykrywają deszczowe chmury.

Ogniwa renomowanych firm posiadają zdolność czerpania energii ze światła rozproszonego, a dzięki temu są w dużej mierze niezależne od zmieniających się warunków klimatycznych. Warto też mieć na względzie, że fotowoltaikę rozliczamy w ciągu całego roku kalendarzowego. Energia uzyskana w słoneczne miesiące jest zmagazynowana i zużywana później, gdy bieżące zapotrzebowanie nie może być zaspokojone przez zacienienie.

Dofinansowanie do fotowoltaiki – Świdnica

Montaż paneli fotowoltaicznych w Świdnicy może wydawać się pozornie znaczącym obciążeniem dla budżetu gospodarstwa domowego lub rolnego. Trzeba jednak wziąć pod uwagę dostępne opcje wsparcia. Najpopularniejszym źródłem dotacji dla osób fizycznych jest program “Mój Prąd”, który przewiduje dotację w kwocie do 5 000 złotych i już wiemy, że będzie kontynuowany w niedalekiej przyszłości. Dofinansowanie na fotowoltaikę w Świdnicy można także uzyskać z programów “Energia Plus”, “Czyste Powietrze” czy z niezwykle atrakcyjnej ulgi termomodernizacyjnej. Ta ostatnia daje szansę odliczenia aż do 53 000 złotych od osiągniętego dochodu lub przychodu. Wspomniane programy dają szansę realnego obniżenia kosztów instalacji fotowoltaicznej w Świdnicy nawet o kilkadziesiąt procent.

Panele fotowoltaiczne w Świdnicy – kompleksowa usługa

InnoDom działa na rynku polskim od wielu lat. Cieszymy się pozytywnymi opiniami naszych klientów, ponieważ do każdego zlecenia podchodzimy rzetelnie i indywidualnie. Potrafimy tak skomponować zestaw fotowoltaiczny, aby rzeczywisty zysk energii w pełni pokrywał zapotrzebowanie gospodarstwa domowego, rolnego czy firmy, a jednocześnie, aby był trwały. Zależy nam na tym, żeby działał wiele lat i szybko przyniósł realne oszczędności. Instalacja fotowoltaiczna w Świdnicy to rozwiązanie wymagające podjęcia wielu aktywności i posiadania odpowiednich uprawnień energetycznych. W zakres oferowanych przez nas usług wchodzą: wykonanie audytu, stworzenie profesjonalnego projektu instalacji, montaż zestawu, dokonanie odpowiednich zgłoszeń administracyjnych, pozyskanie możliwych dotacji i serwisowanie, jeśli dojdzie do takiej konieczności. Gwarantujemy kompleksową pomoc, co docenili już liczni klienci z terenów województwa wielkopolskiego, lubuskiego i dolnośląskiego.

Fotowoltaika Świdnica – postaw na jakość środowiska

Już niejednokrotnie słyszeliśmy z ust naszych klientów różne pytania. Czy po montażu zestaw będzie pracował cicho? Czy nie wpłynie negatywnie na nasze samopoczucie? Czy energii wystarczy na miesiące zimowe? Wszystkie te wątpliwości są nieuzasadnione. Dokładamy wszelkich starań, aby gotowa instalacja fotowoltaiczna w Świdnicy była maksymalnie trwała i pracowała bez zakłóceń. Nasze moduły posiadają także wieloletnie gwarancje producentów, co dodatkowo zabezpiecza klienta. Dzięki temu ekologicznemu rozwiązaniu zadbasz o środowisko i zapewnisz przyszłym pokoleniom lepszy start.

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Posiadamy również korzystne finansowanie.

[dolnoslaskie]