Fotowoltaika Wolsztyn

Zajmujemy się świadczeniem usług fotowoltaicznych w szerokim rozumieniu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ogromne znaczenie dla naszych Klientów ma zainstalowanie systemów fotowoltaicznych. Dlatego wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom i potrzebom, oferujemy szeroki zakres usług m.in. dom zero energetyczny, fotowoltaikę dla firm oraz folie grzewcze na podczerwień. Wszystkie usługi świadczymy na terenie miasta Wolsztyn, a także wielu innych miast.

Fotowoltaika w Wolsztynie – kompleksowe usługi i wysoka jakość produktów

W ramach naszej oferty proponujemy nie tylko wykonanie audytu, ale również instalację i montaż paneli fotowoltaicznych na budynku. Wiemy, jak różnorodne potrzeby mają nasi Klienci, dlatego chcemy sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom naszych Klientów. Pomożemy Ci w dobraniu rozmiaru instalacji tak, aby była dopasowana do metrażu Twojego domu lub firmy. Montujemy instalacje do 50 kw oraz większe do 1 MW.
W naszej ofercie proponujemy tylko komponenty tylko znanych producentów: SolarEdge, Huawei, Fronius, LONGI SOLAR, Sharp, jak i Jinko Solar. Polecamy produkty tylko tych producentów, którzy gwarantują ich wysoką jakość.

Fotowoltaika w Wolsztynie – dofinansowanie

Oferujemy także możliwość skorzystania z dofinansowania na założenie paneli fotowoltaicznych w wysokości do 5 000 złotych. Otrzymasz je, jeśli skorzystasz z programu „Mój Prąd”. Celem programu rządowego jest zwiększenie produkcji energii z mikroźródeł fotowoltaicznych.

Fotowoltaika Wolsztyn – Dom zero energetyczny

Nasz produkt „Dom zero energetyczny” łączy w sobie system folii grzewczych Red Snake i  system paneli fotowoltaicznych. Dzięki niemu Twój dom może stać się mikroelektrownią. Pozwala to na ograniczenie rachunków za prąd do 0 złotych. Dlatego że system Red Snake to cienkie folie, które w prosty sposób generują ciepło. Folie wykonane są z cienkiej tkaniny, która składa się z włókien węglowych oraz pasty karbowanej. Folia ma szerokie zastosowanie. Może służyć jako element grzejny zamontowany pod wykładziną. Oprócz tego folia może być stosowana jako ogrzewanie na podczerwień na sufitach, jak i ścianach. Jej niewielka grubość oraz zasilanie prądem sprawiają, że sprawdza się dosłownie na każdej powierzchni.

Fotowoltaika Wolsztyn – kalkulator

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy instalacje fotowoltaiczne są dla Ciebie, już teraz skorzystaj z naszego kalkulatora fotowoltaicznego. Wystarczy, że wpiszesz to, ile płacisz za rachunki oraz odpowiesz na kilka pytań, a w 60 sekund kalkulator obliczy, ile będzie kosztowała Cię instalacja fotowoltaiczna. Korzystanie z narzędzia jest darmowe.
Serdecznie dziękujemy dotychczasowym Klientom za okazane nam zaufanie oraz pozytywne opinie na temat współpracy z nami. Natomiast nowych Klientów serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług. Zależy nam na świadczeniu usług wysokiej jakości, dlatego zapraszamy do wyrażenia opinii na nasz temat.

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Posiadamy również korzystne finansowanie.

[lubuskie]