Fotowoltaika Żary

Jesteś mieszkańcem Żar? Męczą Cię ciągłe podwyżki cen prądu? Awarie zdarzają się  w najmniej odpowiednim momencie? A może po prostu dbasz o środowisko i chciałbyś wytwarzać swój prąd? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie.

Panele fotowoltaiczne Żary – czym jest fotowoltaika?

Najprościej mówiąc to zmiana światła słonecznego na prąd, dzięki specjalnym panelom słonecznym. Panele fotowoltaiczne umieszczane są najczęściej na dachu domu, ale jest też możliwość montażu paneli na gruncie, garażu czy innych budynkach gospodarczych. 

Fotowoltaika to przede wszystkim:

  • ekologia – prąd produkowany jest ze światła słonecznego, więc nie wpływa negatywnie na środowisko. Brak emisji CO₂, a więc brak szkodliwych substancji dla środowiska i ludzi oraz brak odpadów. Instalacja działa bez użycia wody, co również dobrze wpływa na środowisko.
  • oszczędność – inwestycja zwraca się maksymalnie po 10 latach użytkowania, a mając na uwadze fakt, że ceny prądu co chwilę rosną, czas też może się skrócić. Panele działają przez minimum 25 lat, przez ten czas inwestycja zwróci się co najmniej trzykrotnie. 
  • niezależność – korzystając z instalacji fotowoltaicznej posiadasz swoje niezależne źródło prądu, więc nagłe awarie czy planowane przerwy w dostawie prądu Cię nie dotyczą. Jeśli wyprodukujesz nadwyżkę prądu, możesz ją przekazać do dowolnej zewnętrznej firmy energetycznej, a kiedy będziesz potrzebował, odbierzesz ją. Montaż paneli słonecznych trwa kilka dni, a po zamontowaniu instalacja jest bezobsługowa. 

Nasza firma posiada kilkuletnie doświadczenie. Zajmujemy się montażem paneli słonecznych m.in. na terenie Żar. Zapewniamy profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo. Montujemy panele fotowoltaiczne w Żarach nie tylko prywatnym osobom, ale też firmom. Jeśli posiadasz firmę, zadzwoń do nas, a na pewno wybierzemy najbardziej korzystne rozwiązanie dla Ciebie. 

Cena instalacji fotowoltaicznej w Żarach

Koszt zależy m.in. od aktualnego zużycia prądu (dlatego przy wyliczeniach pytamy, jakie są Twoje miesięczne opłaty za prąd) oraz od tego jaki jest kąt nachylenia dachu (przy dachu prostym koszty mogą być wyższe ze względu na konieczność montażu dodatkowych wsporników). Nasi pracownicy przygotują dla Ciebie szczegółową wycenę. 

Jak można obniżyć cenę fotowoltaiki w Żarach?

  • Nasza firma pomaga uzyskać dofinansowanie –  aktualnie dzięki rządowemu programowi „Mój Prąd” możesz odzyskać nawet do 5000 złotych dofinansowania. Oprócz profesjonalnego montażu paneli słonecznych na terenie Żar zapewnimy profesjonalną pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności, aby taką dotację otrzymać.
  • Ulga podatkowa, a dokładnie ulga termomodernizacyjna od podatku, to kolejna korzyść, którą możesz otrzymać, decydując się na montaż fotowoltaiki. Ulga ta pozwala uzyskać zwrot nawet do 16 860 złotych! 
  • Ulga dla rolników z Żar, którzy rozliczają się z podatku rolnego to możliwość odliczenia aż 25% z całej inwestycji w fotowoltaikę

Mimo że ceny montażu paneli fotowoltaicznych mogą wydawać się spore, to  na pewno jest to inwestycja, która się nie tylko zwróci, ale też znacznie podniesie wartość nieruchomości w przypadku chęci sprzedaży. Ze względu na ogromne zalety montaż paneli fotowoltaicznych na terenie Żar, jak i całej Polski cieszy się dużym powodzeniem. Liczne pozytywne opinie, które można przeczytać na stronach i forach internetowych, tylko to potwierdzają. Mimo że fotowoltaika jest stosunkowo nową „modą” w naszym kraju opinii na jej temat każdego dnia przybywa.

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Posiadamy również korzystne finansowanie.

[lubuskie]