Producent – Hewalex

Pompy ciepła Hewalex są urządzeniami odznaczającymi się efektywnością działania. Z ich montażem wiąże się wiele korzyści, dzięki czemu decyduje się na nie coraz większa liczba osób. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór najlepszej klasy sprzętu, wyróżniającego się solidną konstrukcją i wykonaniem z niezwykle wytrzymałych komponentów.

Hewalex, pompa ciepła – solidna konstrukcja na miarę oczekiwań

Nasi klienci cenią sobie również fakt, że pompy ciepła są ekologicznym rozwiązaniem, nieprzyczyniającym się do negatywnego wpływu na środowisko naturalne. W głównej mierze korzystają z energii znajdującej się w otoczeniu, a jedynie w minimalnym stopniu z prądu elektrycznego dostarczanego przez sieć. To czyni je idealnym wyborem dla wielu użytkowników, dla których los planety jest bardzo ważny.

Hewalex, pompy ciepła – co warto o nich wiedzieć?

Pompa ciepła Hewalex to jedno z najefektywniejszych urządzeń grzewczych, wykorzystującym energię z odnawialnych źródeł, takich jak grunt, powietrze czy woda. W ofercie marki znajduje się kilka rodzajów sprzętu, które przeznaczone są zarówno do podgrzewania wody użytkowej, jak i basenowej, a także pomieszczeń. Dzięki montażowi urządzenia można znacząco obniżyć rachunki za ogrzewanie, co pozwala na zaoszczędzenie sporej ilości pieniędzy.

 

Hewalex, serwis – profesjonalna pomoc

Decydując się na wybór urządzeń marki Hewalex, mogą Państwo liczyć na profesjonalną pomoc serwisową. W razie wystąpienia jakichkolwiek trudności czy usterek warto się z nami skontaktować w celu uzyskania serwisowego wsparcia.

Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta, dzięki czemu w jej okresie można uzyskać profesjonalną pomoc. Zależy nam na zadowoleniu korzystających z naszej oferty osób, dlatego dokładamy wszelkich starań, by współpraca opierała się na klarowności i zaufaniu.

Pompy ciepła Hewalex – opinie

Pompy ciepła Hewalex cieszą się korzystnymi opiniami ze strony użytkowników. Klienci chwalą je za efektywność, niskie koszty eksploatacji oraz brak emisji zanieczyszczeń.

Co więcej, urządzenia doceniane są również za swoją estetykę i solidną konstrukcję, wpływającą na ich wytrzymałość. W wyniku tego szereg osób decyduje się na inwestycję, by podnieść komfort swojego życia i zwiększyć oszczędności.

Hewalex, fotowoltaika – opinie

Jeśli chodzi o markę Hewalex, fotowoltaika to kolejne proponowane przez nią rozwiązanie, umożliwiające obniżenie kosztów za eksploatację prądu. W połączeniu z pompą ciepła zapewnia optymalne rezultaty i pozwala na stworzenie energooszczędnego domu. W wyniku podłączenia do sieci można sprawnie magazynować nadwyżki wytwarzanej w słoneczne dni energii.

Instalacje fotowoltaiczne firmy Hewalex zdobywają szereg pozytywnych opinii, co jest wynikiem zalet związanych z ich montażem. Przede wszystkim to doskonały sposób na obniżenie rachunków i uniezależnienie się od podwyżek kosztów prądu.

Ponadto fotowoltaika jest doskonałą opcją dla osób, którym zależy na pozyskiwaniu energii z odnawialnych źródeł. Urządzenia zawdzięczają swoje działanie promieniom słonecznym, dzięki czemu nie wpływają w niekorzystny sposób na środowisko naturalne.

Nowocześnie z Innodom

Nasze biuro projektowe mieści się w Zielonej Górze, w województwie lubuskim. InnoDom to autoryzowany dystrybutor i serwis marki Haier. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych modernizacją swojego systemu grzewczego – bądź zaprojektowania i zbudowania go od podstaw – po fachową poradę w zakresie omawianego, nowoczesnego rodzaju ogrzewania. Wiele zależy od warunków klimatycznych oraz rodzaju działki, na jakiej jest nasz dom. Nasi fachowcy doradzą zatem, jaką pompę ciepła wybrać – powietrzną, wodną czy też gruntową. Podpowiedzą, jakie rozwiązanie będzie najbardziej korzystne i jak je zrealizować tak, aby była to inwestycja, która z czasem się zwróci.

Napisz do nas!

11 + 13 =