Kable grzewcze Gorzów Wielkopolski

Oferowane przez nas kable grzewcze w Gorzowie Wielkopolskim cieszą się sporą popularnością. Takiej instalacji możemy dokonać podczas wylewki betonowej już na etapie budowania naszego nowego domu lub też jego remontu. Ogrzewana, ciepła podłoga w łazience czy sypialni stała się niekwestionowanym pragnieniem wielu z nas. Każdy chce ją mieć w swoim domu oraz cieszyć się wyjątkowym poczuciem komfortu. Jak wygląda proces montażu kabli grzewczych w Gorzowie Wielkopolskim?

Projekt kabli grzejnych do ogrzewania podłogowego

Pracę z kablami grzejnymi należy rozpocząć od projektu. Dobrze przygotowany projekt powinien określać moc cieplną, jaką należy dostarczyć, aby odpowiednio nagrzać pomieszczenie. Wartość tę podaje się na 1 m² powierzchni. Ponadto z projektu powinniśmy odczytać rodzaj materiału posadzki, moc jednostkową, którą należy do niej zastosować, a także obliczenia dotyczące odstępów pomiędzy kablami grzejnymi.

Jak wygląda montaż kabli z Gorzowie Wlkp.?

Do montażu kabli grzewczych konieczna jest równa powierzchnia. Na początku rozkładamy warstwę izolacji termicznej, następnie folię poliestrową oraz metalową siatkę. Dalej, mocujemy do siatki zgodnie z wykonanym projektem. Po montażu kabli grzewczych, instalujemy czujnik temperatury podłogi, a tak przygotowane podłoże zalewamy masą betonową z dodatkiem plastyfikatora o grubości 50 mm. Po zastygnięciu masy kabel grzejny do wylewki należy podłączyć za pomocą regulatora temperatury. Do umieszczonego w puszce termoregulatora doprowadzamy przewody zasilające.

Koszt instalacji grzewczej w Gorzowie Wielkopolskim

Koszt kabli grzewczych do ogrzewania podłogowego jest zależny od rodzaju oferowanego produktu. Cenę takiego kabla warunkują parametry techniczne, takie jak moc zasilania, długość kabla, samoregulacja oraz termostat lub też jego brak. 

Wysoka jakość kabli grzewczych WarmUp

Podczas podejmowania decyzji o instalacji kabli grzewczych do ogrzewania podłogowego należy zwrócić uwagę na jakość i wytrzymałość wybieranych produktów. Ta innowacyjna technologia jest niezwykle funkcjonalna i przydatna w codziennym użytkowaniu, jednak warto, aby była bezawaryjna, a ogrzewanie elektryczne będzie cieszyło swoim działaniem przez wiele lat.

Dlaczego warto skorzystać z instalacji kabli grzewczych przez Innodom?

Zalety instalacji kabli grzewczych do ogrzewania podłogowego są doceniane przez coraz większą liczbę osób. Można powiedzieć, że cała powierzchnia podłogi stanowi rodzaj grzejnika. Dystrybucja ciepła jest więc równomierna w całym pomieszczeniu. Jest to ogrzewanie niskotemperaturowe, które zapobiega unoszeniu się kurzu, wysuszaniu powietrza oraz występowaniu różnic temperatury w poszczególnych pomieszczeniach.

Decyzja o takim sposobie ogrzewania domu jest dobrym wyborem, który zapewni komfort oraz przyjemne ciepło. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy!

Masz nasze wsparcie

InnoDom to firma, która oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji kabli grzejnych. Służymy już od wielu lat fachowym doradztwem i doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb klienta. Ponadto, zajmujemy się także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. W swojej ofercie posiadamy korzystne finansowanie.