Kable grzewcze Gorzów Wielkopolski

Oferowane przez nas kable grzewcze w Gorzowie Wielkopolskim cieszą się sporą popularnością. Instalacji kabli możemy dokonać podczas wylewki betonowej już na etapie budowania naszego nowego domu lub też jego remontu. Ogrzewana, ciepła podłoga w łazience czy sypialni stała się niekwestionowanym pragnieniem wielu z nas. Każdy chce ją mieć w swoim domu oraz cieszyć się wyjątkowym poczuciem komfortu. Jak wygląda proces montażu kabli grzewczych w Gorzowie Wielkopolskim?

Projekt kabli grzejnych do ogrzewania podłogowego

Pracę z kablami grzewczymi do ogrzewania podłogowego w Gorzowie Wielkopolskim należy rozpocząć od projektu. Dobrze przygotowany projekt powinien określać moc cieplną, jaką należy dostarczyć, aby odpowiednio nagrzać pomieszczenie. Wartość tę podaje się na 1 m² powierzchni. Ponadto z projektu powinniśmy odczytać rodzaj materiału posadzki, moc jednostkową, którą należy do niej zastosować, a także obliczenia dotyczące odstępów pomiędzy kablami grzejnymi.

Kable grzewcze – montaż

Do montażu kabli grzewczych konieczna jest równa powierzchnia. Na początku rozkładamy warstwę izolacji termicznej, następnie folię poliestrową oraz metalową siatkę. Kable grzewcze do ogrzewania podłogowego mocujemy do siatki zgodnie z wykonanym projektem. Po montażu kabla grzejnego instalujemy czujnik temperatury podłogi, a tak przygotowane podłoże zalewamy masą betonową z dodatkiem plastyfikatora o grubości 50 mm. Po zastygnięciu masy kabel grzejny do wylewki należy podłączyć za pomocą regulatora temperatury. Do umieszczonego w puszce termoregulatora doprowadzamy przewody zasilające.

Koszt instalacji grzewczej w Gorzowie Wielkopolskim

Kosz kabli do ogrzewania podłogowego jest zależny od rodzaju oferowanego produktu. Cenę kabla grzewczego w Gorzowie Wielkopolskim warunkują parametry techniczne, takie jak moc zasilania, długość kabla, samoregulacja oraz termostat lub też jego brak. 

Wysoka jakość kabli grzewczych WarmUp

Podczas podejmowania decyzji o instalacji kabli grzewczych do ogrzewania podłogowego należy zwrócić uwagę na jakość i wytrzymałość wybieranych produktów. Ta innowacyjna technologia jest niezwykle funkcjonalna i przydatna w codziennym użytkowaniu, jednak warto, aby była bezawaryjna, a ogrzewanie elektryczne będzie cieszyło swoim działaniem przez wiele lat.

 

Dlaczego warto skorzystać z instalacji kabli grzewczych przez Innodom?

 

 

 

Zalety instalacji kabli grzewczych do ogrzewania podłogowego są doceniane przez coraz większą liczbę osób. Można powiedzieć, że cała powierzchnia podłogi, pod którą są zainstalowane kable grzejne do wylewki, stanowi rodzaj grzejnika. Dystrybucja ciepła jest więc równomierna w całym pomieszczeniu. Jest to ogrzewanie niskotemperaturowe, które zapobiega unoszeniu się kurzu, wysuszaniu powietrza oraz występowaniu różnic temperatury w poszczególnych pomieszczeniach.

Decyzja o instalacji naszych kabli grzewczych w Gorzowie Wielkopolskim jest dobrym wyborem, który zapewni komfort oraz przyjemne ciepło. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy!

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji kabli grzejnych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Posiadamy również korzystne finansowanie.

Krzysztof Żądeł

Prezes

669 916 410

Piotr Łysek

Wiceprezes

784 602 602

biuro@innodom.pl

innodom

InnoDOM Krzysztof Żądeł

Pionierów Lubuskich 70/A
66-002 Stary Kisielin
woj. lubuskie
NIP: 6151004619