Kable grzewcze Międzychód

Kable grzewcze są przewodami dwużyłowymi pokrytymi twardą powłoką. Ich popularność ciągle wzrasta ze względu na ich właściwości oraz efekty, których mogą one dostarczyć domownikom. Jest to rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w budownictwie energooszczędnym. Kable grzewcze charakteryzują się wolnym czasem chłodzenia, będę więc idealnym rozwiązaniem do miejsc, które są stale użytkowane. Można je zamontować pod każdym rodzajem posadzki – poradzą sobie zarówno w przypadku podłóg drewnianych i winylowych, a także w domach, gdzie podłoga pokryta jest wykładziną.

Kable grzejne do wylewki

Nasze kable grzejne do wylewki przystosowane są do zatopienia ich w wylewce betonowej. Ten rodzaj kabli jest aktualnie najczęściej wybieranym w nowym budownictwie. Sprawdzą się one zarówno w przypadku ogrzewania bezpośredniego, jak i akumulacyjnego. W pierwszym przypadku zostaną one zamontowane w warstwie wylewki wynoszącej od 3 do 6 cm, natomiast w sytuacji charakteru akumulacyjnego będzie to wylewka o grubości od 8 do 15 cm.

Kable grzewcze do ogrzewania podłogowego – cena

Zdecydowanie łatwiej jest nam osiągnąć komfort termiczny, kiedy powierzchnia grzewcza jest większa. Z tego też wynika przewaga ogrzewania podłogowego nad zwykłymi grzejnikami. Kolejnym jego atutem jest fakt, że nie psuje ono do aranżacji wnętrza. Kable grzewcze do ogrzewania podłogowego umieszczone są pod posadzką, a więc są całkowicie niewidoczne. Wiele osób decyduje się na nie ze względu na niskie koszty inwestycyjne. Cena kabli jest naprawdę korzystna, a ich sprawność oceniana jest na 100%. Korzystając z takiego rozwiązania, nie ma konieczności przeznaczania pieniędzy na budowę komina czy kotłowni. Dodatkowo, pomieszczenie, które miałoby pełnić funkcję kotłowni, można wykorzystać w inny sposób.

Kable grzejne Międzychód

Jesteś zainteresowany montażem kabli grzejnych w Międzychodzie? Masz wątpliwości czy będą one odpowiednie do Twojego domu? W celu określenia potrzebnej długości kabla, konieczne będzie obliczenie powierzchni użytkowej, którą chcesz ogrzać. W jej skład wchodzi cała powierzchnia, po której poruszasz się w domu z wyłączeniem zabudowy, takiej jak prysznic czy wanna. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że samodzielne obliczenia mogą okazać się problematyczne. Dlatego zachęcamy do kontaktu z nami. Nasi profesjonaliści dokładnie wymierzą każde pomieszczenie w Twoim mieszkaniu i dobiorą optymalną ilość kabli grzewczych.

Nasza firma wyróżnia się na tle konkurencji najwyższym poziomem obsługi klienta. Każdego z naszych klientów traktujemy indywidualnie. Zapewniamy w pełni profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy. Wybierzemy najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb i preferencji rozwiązanie, a następnie nasi specjaliści zajmą się montażem kabli grzewczych w Twoim domu. Charakteryzujemy się terminowością i zaangażowaniem w wykonywane obowiązki. Chętnie pomożemy Ci także w skompletowaniu potrzebnej dokumentacji i zdobyciu dofinansowań. Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami, a my chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.