Kable grzewcze Sulęcin

Innowacje dotyczące technologii grzewczej przyczyniają się do podnoszenia komfortu naszego życia w wielu aspektach. Obecnie bardzo popularną metodą są kable grzewcze, tj. ogrzewanie podłogowe. Oferujemy kompleksową usługę instalacji tego systemu – mamy wieloletnie doświadczenie oraz zatrudniamy wyspecjalizowanych fachowców, którzy zadbają o Twój dom. Kable grzewcze możemy porównać do grzejnika znajdującego się na całej powierzchni podłogi, dzięki któremu uzyskujemy efekt równomiernego nagrzewania całej przestrzeni. W przypadku tradycyjnego ogrzewania konwekcyjnego ciepłe powietrze unosi się ku górze, unosząc ze sobą kurz i zanieczyszczenia.

Kable grzewcze w Sulęcinie – instalacja

Sam proces montażu kabli grzewczych składa się z kilku etapów – w celu zapewnienia największej korzyści grzewczej oraz bezpieczeństwa. Ważne, aby powierzchnia, na jakiej są układane, była równa – dopiero wtedy można przystąpić do pracy. Pierwszą warstwę stanowi izolacja termiczna, następnie kładziona jest folia poliestrowa oraz metalowa siatka – dopiero później przystępujemy do ułożenia kabli oraz skonfigurowania czujnika temperatury. Po zalaniu całości betonem fachowcy podłączają kable – przewody zasilające są kierowane do termoregulatora. Instalacja może wydawać się skomplikowana, jednak dla prawdziwych specjalistów jest to proces łatwy do przeprowadzenia, wykonywany w oparciu o najwyższą jakość urządzeń.

Zalety kabli grzewczych

Wśród zalet zastosowania kabli grzewczych możemy wyróżnić m.in. atrakcyjny koszt montażu, gwarancję ciepła oraz długoletnie, bezawaryjne działanie. Warto podkreślić również intuicyjność obsługi systemu i łatwe dostosowywanie temperatur w pomieszczeniach do swoich potrzeb. Kable mogą z powodzeniem znaleźć się w każdym pomieszczeniu, niezależnie od materiału, którym zamierzamy pokryć podłogę. Jeżeli chodzi o kwestię estetyki wnętrze ogrzewane w ten sposób jest pozbawione dużych, niekoniecznie dobrze wyglądających grzejników, które zabierają przestrzeń i utrudniają aranżację. Ponadto nie musimy przeznaczać dodatkowego pomieszczenia na kotłownię. Jesteśmy pewni, że przestrzeń można wykorzystać w znacznie bardziej atrakcyjny sposób. Dzięki ograniczonej cyrkulacji powietrza w pomieszczeniach nie dochodzi do unoszenia się kurzu – ten aspekt jest ważny szczególnie dla alergików.

Sulęcin – kable grzewcze

Od wielu lat zajmujemy się profesjonalnym montażem kabli grzewczych w Sulęcinie i innych miejscowościach. Ogrzewanie podłogowe będzie idealnym rozwiązaniem zarówno w budynku jednorodzinnym, jak i mieszkaniu. System ten możemy zamontować w nowym domu, ale także remontowanym budynku – dopasowujemy stosowane rozwiązania do indywidualnych potrzeb. Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu!

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji kabli grzejnych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Posiadamy również korzystne finansowanie.