Kable grzewcze Szprotawa

Aby dom był przytulny, a domownicy chętnie do niego wracali po pracy bądź lekcjach, musi być jednocześnie ciepły. Jednak nie wszystkie rozwiązania grzewcze sprawdzają się w każdego rodzaju budynku, dlatego po zastosowaniu jednego z nich, czasami się okazuje, iż nie jest ono wystarczające. Z tego względu warto stawiać na takie opcje, które są na tyle efektywne, że mogą być uważane za uniwersalne. Wśród tego typu rozwiązań coraz większą popularność zyskują kable grzewcze.

Jednak, aby mogły one efektywnie zadziałać, muszą zostać odpowiednio dobrane ich parametry, rozłożenie, a także określone zapotrzebowanie domu na ciepło. Jeśli wszystkie czynniki zostaną wzięte pod uwagę przy zakupie i montażu kabli grzejnych, dom zyska doskonale działające źródło ogrzewania.

Kable grzewcze – Szprotawa

Aby we właściwy sposób dobrać kable grzewcze do własnego wnętrza, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Pierwszy z nich stanowią straty ciepła w budynku. Jest to energia wydostająca się na zewnątrz przez różne części obiektu. Przyjmuje się, że procentowo najwięcej ciepła ucieka przez dach oraz ściany. Dlatego w celu zrekompensowania wartości strat trzeba dobrać takie kable grzejne, aby poradziły sobie z wyrównaniem temperatury w pomieszczeniach.

Do pozostałych należą rodzaj pomieszczenia oraz posadzki – przyjmuje się, że najmniejszą moc mogą mieć kable montowane w pokojach, największą zaś w strefach brzegowych domu, np. przy drzwiach wejściowych. Istotna jest także najmniejsza dopuszczalna odległość między poszczególnymi pętlami, ponieważ wartość ta wpływa na efektywność ogrzewania.

Szprotawa – kable grzewcze od InnoDom

Wiesz już, co wziąć pod uwagę przy zakupie i montażu kabli grzejnych, jednak obawiasz się, że samodzielnie nie dasz rady odpowiednio ich dobrać? Zaufaj specjalistom! Jako InnoDom oferujemy nie tylko pomoc w tym zakresie, ale również montaż przewodów, doradztwo oraz najlepszej jakości produkty, które efektywnie ogrzeją Twój dom.

Dlaczego warto postawić właśnie na nas?

Instalujemy kable grzewcze w atrakcyjnych cenach, czym udowadniamy również, że nowoczesne, a zarazem funkcjonalne rozwiązania wcale nie muszą być drogie. Dzięki temu możesz zastosować je w swoim domu, nie martwiąc się, że koszty mogą Cię przerosnąć. Ponadto w razie potrzeby oferujemy pomoc podczas kompletowania dokumentów w trakcie starania się o dofinansowanie wykonania instalacji, której częścią będą kable grzejne. Szprotawa to Twoje miejsce zamieszkania? W takim razie skontaktuj się z nami, a zaproponujemy Ci dopasowane do Ciebie rozwiązanie oraz pomożemy je wdrożyć.

 

Masz jakieś pytania? W takim razie prosimy o kontakt – z chęcią udzielimy Ci na nie odpowiedzi.

Masz nasze wsparcie

InnoDom to firma, która oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji kabli grzejnych. Służymy już od wielu lat fachowym doradztwem i doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb klienta. Ponadto, zajmujemy się także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. W swojej ofercie posiadamy korzystne finansowanie.