Kable grzewcze Żagań

W ofercie naszej firmy znajdziesz profesjonalne usługi oraz urządzenia z zakresu nowoczesnych systemów ogrzewania. Do ich grona zaliczają się między innymi kable grzewcze do ogrzewania podłogowego. Siedziba naszej firmy mieści się w innej miejscowości, jednak bez żadnego problemu obsługujemy klientów z Żagania i okolic. Oferujemy wyłącznie innowacyjne urządzenia, których parametry dopasowujemy do konkretnych potrzeb użytkowników oraz wielkości zarówno ogrzewanych mieszkań, jak i biur, firm czy urzędów.

Funkcjonalne kable grzewcze do ogrzewania podłogowego

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, dlatego też oferujemy nie tylko fachową dostawę, ale także montaż przewodów grzewczych. Każdy dostępny u nas kabel charakteryzuje się doskonałym przewodzeniem energii, co jest bardzo istotne, szczególnie w kwestii możliwie najefektywniejszego ogrzewania pomieszczeń. Oferowane przez nas kable grzejne mogą zostać ułożone niemalże pod dowolną posadzką czy podłogą. To idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy planują stworzenie budynku mieszkalnego lub użytkowego – co ważne – o energooszczędnym charakterze. W naszej ofercie znajdziesz zarówno przewody dwużyłowe, jak i ekranowe. Cechują się one twardą powłoką, która zapewnia wieloletnią trwałość oraz niezawodność. Warto też dodać, że każdy oferowany przez nas kabel grzejny może być instalowany w wielu typach konstrukcji podłogowych.

Praktyczne i trwałe kable grzejne do wylewki

Bardzo ważną zaletą naszych kabli grzewczych jest fakt, że elementy te charakteryzują się szerokim zastosowaniem. Mogą być wykorzystywane jako główne lub poboczne źródło ogrzewania w wielu typach wnętrz. Rozwiązanie to zapewnia ciepło, jednak pozostaje wyjątkowo ekologiczne oraz – co istotne – ekonomiczne. Kable grzewcze, jakie oferujemy w Żaganiu i innych miejscowościach, charakteryzują się długim czasem nagrzewania oraz chłodzenia, co sprawia, że szczególnie są one zalecane do użytkowania w miejscach, gdzie niemalże nieprzerwanie miałyby one być wykorzystywane. Takie rozwiązanie wpływa korzystnie na efektywność pracy oraz niskie koszty użytkowania.

Nasze kable grzejne mogą być instalowane w wylewce betonowej, dzięki czemu stanowią idealny wybór w przypadku projektów, gdzie nie ma znaczenia wielkość podłogi. Warto jednak zaznaczyć, że tego rodzaju produkty spełniają się w przypadku różnych typów wykończeń.

Profesjonalna obsługa klientów z Żagania i okolic

Nasza firma oferuje wyjątkowo atrakcyjne ceny kabli do elektrycznego ogrzewania podłogowego. Należy podkreślić, że zajmujemy się także transportem oraz montażem zakupionego sprzętu. Nasi pracownicy z wielką chęcią pomogą w wyborze optymalnego rozwiązania oraz dopasują konkretny model urządzeń do Twoich wymagań oraz pomieszczenia.

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji kabli grzejnych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Posiadamy również korzystne finansowanie.

Krzysztof Żądeł

Prezes

669 916 410

Piotr Łysek

Wiceprezes

784 602 602

biuro@innodom.pl

innodom

InnoDOM Krzysztof Żądeł

Pionierów Lubuskich 70/A
66-002 Stary Kisielin
woj. lubuskie
NIP: 6151004619