Klimatyzacja Słubice

Upalne dni i ciepłe letnie noce często sprawiają, że czujemy spory dyskomfort, przebywając wewnątrz nagrzanych budynków. Klimatyzacja nieprzypadkowo więc zyskała na popularności.

Co ciekawe, jeszcze kilkanaście lat temu tego typu systemy były obecna głównie w przestrzeniach biurowych i nieruchomościach usługowych. Natomiast dzisiaj można je spotkać w znacznej części nowych mieszkań czy domów. Jako profesjonalny zespół oferujemy montaż klimatyzacji w Słubicach oraz w okolicy.

Słubice – klimatyzacja

Klimatyzacja ma szczególne zadanie, którym jest ochłodzenie powietrza wewnątrz pomieszczeń. To sprawia, że można cieszyć się komfortem termicznym w lecie. Dzięki temu nie tylko przyjemnie spędza się czas wewnątrz obiektu, ale można zauważyć wyższą efektywność pracy. Nieprzypadkowo bowiem klimatyzacja jest tak często spotykana w biurach.

Oferujemy profesjonalny montaż klimatyzacji w Słubicach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz dysponujemy różnymi klimatyzatorami, dzięki czemu nasi specjaliści dobiorą odpowiednie rozwiązania dla konkretnego obiektu, pod kątem efektywności i jego właściwości termicznych. Zawsze stawiamy bowiem na zadowolenie klientów, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Zalety montażu klimatyzacji – Słubice

Nowoczesne systemy klimatyzacji są dobre dla zdrowia, ponieważ mogą filtrować powietrze w budynku oraz regulować wilgotność w pomieszczeniach (dzięki temu można uchronić się przed chorobami dróg oddechowych, jak i rozwoju pleśni czy roztoczy w domu).

Niższa temperatura jest także wskazana dla urządzeń elektrycznych w domu, które będą pracować efektywniej oraz z mniejszym ryzykiem awarii za sprawą przegrzania.

Klimatyzacja domowa – Słubice

Klimatyzacja domowa w Słubicach jest montowana przez nas zarówno w domach już użytkowanych, jak i dopiero wznoszonych. W każdym przypadku nie tylko zapewniamy odpowiednie urządzenia oraz wykonujemy prace instalacyjne, ale również sprzątamy po sobie. Dzięki temu klient może od razu skorzystać z zamówionych systemów.

Ponadto zapewniamy przeszkolenie z podstawowych funkcji klimatyzacji. Słubice to miasto, w którym obsłużyliśmy już wielu klientów o zróżnicowanych potrzebach, zawsze starając się wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom.

Gwarantujemy również wsparcie serwisowe – możemy dokonywać okresowych konserwacji systemów, a także pomóc w przypadku ewentualnych awarii. Pracujemy terminowo oraz sprawnie, w oparciu o wysokie standardy i nowoczesne rozwiązania. W razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu. Wyjaśnimy wszelkie niewiadome kwestie, a także omówimy wstępnie strategię współpracy.

Nowocześnie z Innodom

Nasze biuro projektowe mieści się w Zielonej Górze, w województwie lubuskim. InnoDom to autoryzowany dystrybutor i serwisant marki Haier. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych profesjonalnym montażem klimatyzacji – bądź zaprojektowania i zbudowania go od podstaw – po fachową poradę w zakresie omawianego, nowoczesnego rodzaju ogrzewania.

 

W przypadku zainteresowania instalacją klimatyzacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź poprzez formularz kontaktowy. Nasi fachowcy przygotują wstępną wycenę oraz rozwieją wszelkie wątpliwości w kwestii zastosowania oferowanego przez nas rozwiązania.

Napisz do nas!

13 + 9 =