Kolektory słoneczne Nowa Sól

Obecnie coraz częściej wybierana forma energii jest ta pochodząca z odnawialnych źródeł. Ropa naftowa czy węgiel kiedyś się skończą, warto więc już teraz pomyśleć o rozwiązaniu, które nie dość, że będzie skuteczne, to przede wszystkim będzie zapewniało energię na długie lata. Bardzo dobrym pomysłem jest zainwestowanie w kolektory słoneczne. Urządzenia te bardzo skutecznie pomagają ogrzewać wodę oraz stanowią wspomaganie systemu ogrzewania. Ponadto są one bardzo przyjazne dla środowiska naturalnego. Solary na wodę (Nowa Sól) jest więc świetnym rozwiązaniem.

Nowa Sól — Kolektory słoneczne

Kolektory słoneczne na ciepłą wodę to nic innego jak duże powierzchnie podobne do luster. Podobnie jak panele fotowoltaiczne, montuje się je na dachach bądź ścianach budynków. Kolektory słoneczne do grzania wody (Nowa Sól) składają się z wielu warstw, a ich źródłem zasilania jest energia słoneczna, która następnie jest wykorzystywana do ogrzewania wody. Kolektory dzielą się na trzy rodzaje: płaskie, próżniowe oraz próżniowo-rurowe. Jest to bardzo dobry sposób na ogrzanie wody użytkowej czy do basenu.

Solary na wodę Nowa Sól — Korzyści dla portfela i środowiska

Kolektory słoneczne przydają się w każdym miejscu, gdzie zapotrzebowanie na ciepłą wodę jest niezwykle wysokie. Równie dobrze można zainstalować je w domu jednorodzinnym, w przedsiębiorstwie czy na fermie zwierząt. Korzyści, jakie płyną z używania solarów do ogrzewania wody, są zauważalne, a sama inwestycja zwróci się po latach. Przy normalnym nasłonecznieniu potrafią one zaspokoić aż 70 procent zapotrzebowania na wodę ciepłą. W bardzo słoneczne dni, szczególnie latem, może to być nawet 100 procent! Co najważniejsze, kolektory korzystają z odnawialnych źródeł energii, a ich użytkowanie jest całkowicie bezpieczne dla środowiska naturalnego.

Kolektory słoneczne Nowa Sól — Cena

Specjalnością naszej firmy są solary na ciepłą wodę. Cena tych urządzeń zależy od wielu czynników, warto więc wcześniej skonsultować się z nami, a nasi pracownicy zaproponują najbardziej optymalne rozwiązanie. Na opłacalność oraz koszty kolektorów wpływają przede wszystkim rodzaj technologii, a także liczba osób, które zamieszkują gospodarstwo domowe.

Kolektory słoneczne Nowa Sól — Opinie

Usługom naszej firmy zaufało już wielu klientów. Chwalą oni nasze usługi, przede wszystkim zwracając uwagę na szybkość i sprawność samego montażu oraz indywidualne podejście do klienta. Nasi fachowcy sprawią, że nie będą musieli się Państwo martwić ciepłą wodą przez wiele lat.

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji słonecznych – solarów. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Posiadamy również korzystne finansowanie.