Kotły anodowe

Szukając nowoczesnych technik ogrzewania, warto zwrócić uwagę na rozwiązania zasilane elektrycznie ze względu na ich ekologiczny charakter oraz wysoką skuteczność. Spośród różnego rodzaju metod szczególnym zainteresowaniem cieszą się kotły elektrodowe, czyli urządzenia wykorzystywane do ogrzewania pomieszczeń oraz wody użytkowej, które działają na zasadzie elektrolizy. Są doskonałym uzupełnieniem dla obiektów wykorzystujących panele fotowoltaiczne lub inne odnawialne źródła energii generujące energię elektryczną.

Dlaczego warto wybrać kotły elektrodowe w Zielonej Górze?

Nieprzypadkowo kotły elektrodowe w Zielonej Górze cieszą się rosnącą popularnością. Tego rodzaju urządzenia cechują się niemal 100% wydajnością, a do tego pobierają stosunkowo mało energii, porównując z innymi metodami ogrzewania elektrycznego. Pracują wydajnie, a ich koszt nie różni się od ceny kotłów grzewczych zasilanych np. gazem. Prostota budowy sprawia, że są niezawodne i praktycznie nie wymagają serwisu.

Kotły elektrodowe Zielona Góra od InnoDom

Kotły elektrodowe do ogrzewania od InnoDom to wydajne urządzenia firmy Red Dragon, renomowanego producenta docenianego za jakość oraz wytrzymałość wykonywanych produktów. Kotły są odpowiednim rozwiązaniem do domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, mieszkań lub lokali komercyjnych. Eksperci InnoDom zalecają również połączenie zasilania elektrycznego z fotowoltaiką, co znacznie obniży koszty eksploatacyjne systemu.

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie doradztwa i instalacji kotłów anodowych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Posiadamy również korzystne finansowanie.