Kotły grzewcze Nowa Sól

Wszystkich klientów, którzy są zainteresowanych inwestycją w solidne i efektywne źródło ogrzewania, jakie działa w oparciu o innowacyjne technologie, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Dysponujemy różnego rodzaju kotłami grzewczymi na terenie Nowej Soli. Siedziba naszej firmy znajduje się w innym mieście, jednak oferujemy szybki i sprawny dojazd do każdego klienta. Świadczymy usługi zarówno dla firm, instytucji, jak i osób prywatnych. Kocioł grzewczy stanowi dobry wybór, który zapewni odpowiednie ogrzewanie przez lata.

Jakie są atuty posiadania kotłów grzewczych?

 

W ofercie naszej firmy dostępne są różnego rodzaju kotły do centralnego ogrzewania. Urządzenia te charakteryzują się wysoką funkcjonalnością oraz wydajnością. Elektryczne piece grzewcze wytwarzają energię, która umożliwia ogrzewanie wnętrz o różnej wielkości. W naszym bogatym asortymencie z pewnością znajdziesz system, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom i możliwościom, jakie wiążą się z wielkością Twojego domu. Oferujemy funkcjonalne kotły grzewcze CO, które charakteryzują się prostą obsługą, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy są w stanie szybko nauczyć się ich działania.

Kotły grzewcze – komfort w Twoim domu

 Nowoczesne kotły grzewcze potrafią automatyczne ustalać optymalną temperaturę oraz uzupełniać niezbędne do pracy paliwo. Oferowane przez nas produkty cechują się wysokim komfortem obsługi, dzięki czemu z pewnością zadowolą każdego użytkownika. Warto zaznaczyć, że każdy kocioł grzewczy, który dostępny jest w ofercie naszej firmy, cechuje się praktycznością oraz trwałością. W sprzedaży znajdują się także innowacyjne kotły elektrodowe, które mają ekonomiczny zakres pracy o temperaturze na wejściu od 35°C do 45°C. Tego rodzaju systemy pozwalają na zaoszczędzenie pieniędzy oraz są przyjazne dla naturalnego środowiska. Ich ważnym atutem jest odporność na uszkodzenia, ponieważ do ich produkcji wykorzystano materiały, które nie mają prawa ulec korozji czy przegrzaniu.

 

Nowoczesne systemy anodowe

Nowoczesne kotły anodowe działają w oparciu o przepływ prądu i wykorzystaniu cieczy, jaka napędza proces powstawania ciepła. Z powodzeniem mogą one być wykorzystywane jako kotły do centralnego ogrzewania. Takie rozwiązanie świetnie łączą się z fotowoltaiką oraz innymi nowoczesnymi, ekonomicznymi i ekologicznymi systemami.

Funkcjonalne kotły grzewcze w niskiej cenie

Nasza firma oferuje najlepsze kotły grzewcze na terenie Nowej Soli. Dostarczane przez nas urządzenia cechują się wydajnością, trwałością oraz wysokim poziomem oszczędności. Ceny elektrycznych kotłów grzewczych nie są wysokie, jednak zależą one od wybranego modelu. Nasza firma zapewnia także transport, pomoc w wyborze możliwie najlepszego pieca, jego montaż oraz porady z zakresu prawidłowego użytkowania.

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji kabli grzejnych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Posiadamy również korzystne finansowanie.