Kotły grzewcze

Prezentujemy Państwu kotły Dragon – najwyższej jakości urządzenia służące do pozyskiwania ciepła. Zespół ekspertów naszej firmy przez lata zbierał doświadczenia i wprowadzał udoskonalenia, by nadać im optymalną konstrukcję i ekonomię działania. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań pozwoliło uzyskać efekt w postaci pieców do wydajnego i czystego spalania, przyjaznych zarówno dla użytkowników, jak i środowiska naturalnego.
W procesie produkcji kotłów Dragon wdrożono wiele nowatorskich technologii z zakresu inżynierii materiałowej i automatyki przemysłowej. Pozwoliło nam to zaproponować Klientom kotły grzewcze o znakomitych parametrach użytkowych, zasilane na nowoczesne paliwa jak ekogroszek oraz pellet. Kotły Dragon chronią przed zimnem wiele domów prywatnych oraz lokali użyteczności publicznej.

Jak powstają kotły Dragon?

Kotły Dragon powstają na gruncie połączenia tradycji z nowoczesną technologią. W trakcie produkcji wykorzystujemy sterowane komputerowo oprzyrządowanie do obróbki metalu. Zautomatyzowane urządzenia przejmują proces, począwszy od cięcia i gięcia poszczególnych elementów, poprzez solidne spawanie, aż po lakierowanie gwarantujące wysoką trwałość powłok. Oferujemy Państwu efekt naszej pracy w postaci kotłów Dragon najnowszej generacji, spełniających wymogi ekologiczne i zapewniających komfort użytkowania.

Dlaczego warto zakupić kocioł Dragon?

Piece Dragon są zaprojektowane tak, by dostarczały jak największej ilości ciepła przy jak najmniejszym zużyciu opału. Korzystanie z nich pozwala na znaczne obniżenie kosztów ogrzewania budynków. Jednocześnie urządzenia te pozostają bardzo proste w obsłudze, która nie nastręcza użytkownikom żadnych problemów. Dzięki elementom podnoszącym temperaturę spalania i zmniejszającym emisję szkodliwych substancji do atmosfery nasze piece są również przyjazne dla środowiska naturalnego.

Dokładamy wszelkich starań, aby kotły Dragon były nie tylko rzetelnie wykonane, ale również tanie. W sytuacji zmieniających się przepisów proekologicznych i wprowadzania wyższych standardów dla urządzeń grzewczych dbamy o to, aby cena kotłów c.o. pozostawała atrakcyjna i konkurencyjna. Uważamy, że rozsądny koszt zakupu zachęca Klientów do wymiany starych, szkodliwych urządzeń na nowoczesne i bezpieczne Kotły Dragon.

Nasze produkty są łatwo dostępne, ponieważ zbudowaliśmy sieć placówek dystrybucyjnych na terenie całego kraju. Działamy również za granicą, otworzyliśmy punkt w Czechach.

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji kabli grzejnych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Posiadamy również korzystne finansowanie.

Krzysztof Żądeł

Prezes

669 916 410

Piotr Łysek

Wiceprezes

784 602 602

biuro@innodom.pl

innodom

InnoDOM Krzysztof Żądeł

Pionierów Lubuskich 70/A
66-002 Stary Kisielin
woj. lubuskie
NIP: 6151004619