Ogrzewanie elektryczne – Gorzów Wielkopolski

 

Chcesz w sposób ekologiczny ogrzać swój dom? Zależy Ci na efektywnym i nowoczesnym rozwiązaniu, które zapewni pełen komfort podczas mroźnych zim? Oferujemy nowoczesne ogrzewanie elektryczne w Gorzowie Wielkopolskim. Dysponujemy różnymi ciekawymi rozwiązaniami, które wyróżniają się pod względem wydajności, bezpieczeństwa i komfortu obsługi. Zapraszamy!

Ogrzewanie elektryczne domu – kable grzejne

Kable grzejne są doskonałym rozwiązaniem w zakresie ogrzewania podłogowego. Układa się je na posadzce, a następnie zalewa cienką warstwą betonu. Są efektywne i bardzo proste w montażu. Instalacja jest prosta w sterowaniu. Zapewniamy zarówno projekt, jak i montaż. Parametry systemu dobieramy na podstawie indywidualnych predyspozycji budynku oraz potrzeb klienta. 

 

Centralne ogrzewanie elektryczne – Gorzów Wielkopolski

Dysponujemy także wydajnymi kotłami. Na szczególną uwagę zasługują modele anodowe, które są zaskakująco efektywne i mogą zarówno zapewnić ogrzewanie cieczy płynącej w grzejnikach, ale też wody użytkowej. Mogą stanowić uzupełnienie lub samodzielnie ocieplać dom. Są wyposażone w wygodne sterowniki, które są proste w obsłudze.

 

Nowoczesne ogrzewanie elektryczne Gorzów Wlkp. – folie grzewcze

Ogrzewanie elektryczne domu może również być stworzone za pomocą folii grzewczych, które równomiernie podnoszą temperaturę w pomieszczeniu. Można je z łatwością ukryć w ścianie, podłodze lub suficie, co wpływa na estetykę przestrzeni. Są bezpieczne, proste w sterowaniu, a emitowane ciepło jest bardzo szybko odczuwalne.

Ogrzewanie elektryczne koszty – Gorzów Wielkopolski

Wymienione wyżej systemy wymagają inwestycji na zakup akcesoriów, jednak koszty eksploatacji sprawiają, że jest to stosunkowo tanie ogrzewanie elektryczne domu, porównując je na przykład z piecami akumulacyjnymi. Są szczególnie dobrym rozwiązaniem dla obiektów z instalacją fotowoltaiczną lub jeżeli taka modernizacja jest planowana. Energia elektryczna wymagana do ogrzania domu zostanie wygenerowana przez słońce, dlatego koszty eksploatacyjne będą zaskakująco niewielkie. To jednocześnie rozwiązanie przyjazne dla środowiska, zwłaszcza porównując je z piecami opałowymi czy gazowymi.

Postaw na tanie ogrzewanie elektryczne

Dysponujemy nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie ogrzewania elektrycznego. Możemy dla Ciebie zaprojektować indywidualny system z wykorzystaniem poszczególnych mediów grzejących, które czasami można ze sobą łączyć dla jeszcze większej efektywności instalacji.

InnoDom – profesjonalne wsparcie

InnoDom to specjalista w zakresie instalacji ogrzewania elektrycznego. Swoje usługi wykonujemy głównie na terenie województwa lubuskiego, w tym w Gorzowie Wielkopolskim. Oferujemy fachowe doradztwo, dobór odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb klienta oraz przygotowanie kompletnej i niezbędnej dokumentacji. Posiadamy również korzystne finansowanie. Nasi specjaliści zaproponują dogodne dofinansowanie dopasowane do Twoich możliwości.