Ogrzewanie elektryczne Żagań

Szukasz efektywnego sposobu na ogrzanie swojego domu? Zależy Ci na niskich kosztach eksploatacyjnych i wysokiej skuteczności? Oferujemy ogrzewanie elektryczne w Żaganiu, które wyróżnia się pod względem wydajności i komfortu stosowania. Zapraszamy do współpracy!

Ogrzewanie elektryczne Żagań – ogrzewanie elektryczne domu

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na ogrzewanie elektryczne domu, ponieważ jest to rozwiązanie wygodne i okazuje się, że także ekonomiczne. Istnieje kilka sposobów na ogrzanie powierzchni energią elektryczną. Możemy Ci w tym pomóc! Nasi eksperci zaprojektują system ogrzewania elektrycznego na podstawie Twoich wymagań czy predyspozycji budynku (jakości izolacji termicznej, jego metrażu etc.). Zawsze działamy profesjonalnie. Możemy stworzyć dla Ciebie centralne ogrzewanie elektryczne, ale też nowoczesne systemy oparte o folie emitujące podczerwień.

Centralne ogrzewanie elektryczne – kotły elektrodowe

Oferujemy ogrzewanie elektryczne domu w postaci pieców elektrodowych. Dzięki zjawisku elektrolizy są w stanie ogrzać wodę przepływającą przez grzejniki, ale też użytkową. Dzięki temu są doceniane za wygodę stosowania. Mogą stanowić jedyny, ale też uzupełniający system ogrzewania. Można je łączyć szeregowo, zwiększając efektywność całej instalacji.

Tanie ogrzewanie elektryczne domu – folie grzewcze

 

Folie grzewcze emitują fale podczerwone i mogą być umieszczane zarówno pod posadzką, jak i w ścianie czy na suficie. Dzięki temu są najprostsze w montażu i zaskakują efektywnością. Emisja fal podczerwonych jest bezpieczna i pozwala bardzo szybko ogrzać całe pomieszczenie w sposób równomierny.

Ogrzewanie elektryczne domu – kable grzewcze

Kable grzewcze przypominają z założenia ogrzewanie podłogowe, ponieważ są umieszczane pod całą powierzchnią podłogi. Jednak nie wymagają przepływu cieczy ani doskonałego wypoziomowania, dzięki czemu całość działa bezawaryjnie, a ponadto konstrukcja obiektu nie jest zagrożona ewentualnym zalaniem. Kable bardzo szybko się montuje oraz bardzo łatwo obsługuje.

Ogrzewanie elektryczne – koszty

Koszty ogrzewania elektrycznego mogą być wyjątkowo niskie, jeśli nieruchomość korzysta z paneli fotowoltaicznych. Nasi eksperci mogą dla Ciebie wykonać projekt instalacji fotowoltaiki, dzięki czemu Twój dom będzie produkować energię, którą później będzie zużywać do ogrzewania. Jeśli masz dodatkowe pytania, to serdecznie zapraszamy do współpracy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie!

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji ogrzewania elektrycznego. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Posiadamy również korzystne finansowanie.