Pompy ciepła do basenu

Pompy ciepła są jednymi z najefektywniejszych rozwiązań grzewczych, obecnie stosowanych na rynku. Przyjazność środowisku, intuicyjny system pracy, stosunkowo szybki zwrot kosztów inwestycyjnych, a także skuteczność i bezawaryjność systemu to aspekty, dla których wiele klientów prywatnych oraz firm decyduje się na ich montaż.

Pompy ciepła do basenu to nowoczesne rozwiązanie, dlatego coraz częściej decydują się na nie właściciele sztucznych zbiorników do celów rekreacyjnych. Niewiele osób zdaje sobie bowiem sprawę, że innowacyjny system pracy jest w stanie zapewnić w pełni sukcesywne ogrzewanie basenowe.

Pompa ciepła do basenu – Hewalex

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi w zakresie doboru pompy ciepła do basenu, a także jej późniejszej instalacji. W ramach realizacji usług korzystamy z urządzeń marki Hewalex. Pompa ciepła basenowa różni się od tradycyjnych urządzeń tego typu pod kątem kilku parametrów technicznych.

Producent Hewalex posiada ponad 30-letnie doświadczenie w tworzeniu systemów grzewczych z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii. Niskie koszty utrzymania instalacji, komfort użytkowania przez długie lata, a także ograniczenie emisji zanieczyszczeń to aspekty, dla których warto rozważyć montaż pompy do podgrzewania wody w basenie.

Pompa ciepła do basenu – nasza oferta

W ramach realizacji usługi montażu pompy do grzania wody w basenie oferujemy nie tylko profesjonalną i terminową instalację. Zapewniamy również pomoc w doborze odpowiedniego rozwiązania pod kątem technicznym. Zastosowanie pompy ciepła w zbiorniku wodnym eliminuje problem niskiego komfortu cieplnego poza sezonem letnim.

Komfortowy próg temperatury wody wynosi ok. 24-26oC. Biorąc pod uwagę tę kwestię, nasza firma zajmuje się doborem pompy do basenu z uwzględnieniem jego wielkości. Powierzchnia lustra wody stanowi dla nas podstawowy parametr w tym obszarze. Bierzemy pod uwagę także indywidualne preferencje klienta, uwarunkowania terenowe, a także inne elementy specyfikacji.

Pompa ciepła do basenu – opinie o usłudze

Wysoką jakość naszych usług potwierdzają opinie setek zadowolonych konsumentów. Od samego początku działalności stawiamy na nowoczesne, zoptymalizowane i innowacyjne rozwiązania.

Hewalex to doświadczony producent, który cieszy się dużym zaufaniem i renomą na rynku współczesnych systemów grzewczych, wykorzystujących odnawialne źródła energii. Współpraca z tą firmą pozwala nam realizować usługę montażu pomp ciepła basenowych na najwyższym poziomie.

Pompa ciepła – basen dostępny poza sezonem letnim

Decydując się na skorzystanie z naszej usługi montażu pompy ciepła w basenie, mogą mieć Państwo pewność, że zbiornik zostanie odpowiednio dostosowany pod kątem termicznym do potrzeb jego właścicieli.

Osoby decydujące się na montaż pompy ciepła basenowej mogą cieszyć się możliwością kąpieli w zbiorniku nawet przez 5-6 miesięcy w ciągu roku. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości co do oferowanej usługi serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Napisz do nas!

10 + 15 =