Pompy ciepła do wody

Pompa ciepła do wody to urządzenie, które dzięki swojej wydajności i innowacyjności zapewnia wyższy komfort korzystania z ciepłej wody użytkowej niż inne rozwiązania. Aby rzeczywiście system ten przyniósł pożądane korzyści, powinien zostać odpowiednio zaprojektowany i zamontowany. Nie bez znaczenia pozostaje również dobór odpowiedniego modelu pompy. Wszystkimi wymienionymi zagadnieniami zajmuje się od lat nasza firma. Podejmując z nami współpracę, mogą Państwo liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji.

Pompy ciepła do wody – sprawdzone urządzenia cenionych producentów

Dobierając pompę do ciepłej wody dla naszych klientów, korzystamy z propozycji cenionych producentów, takich jak między innymi polska marka Hewalex, a także firma Haier, której jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i serwisantem. Pompa ciepła do CWU może pobierać energię cieplną z powietrza, wody lub gruntu. W przypadku powietrznych pomp możemy postawić na wersję split lub monoblok, które składają się kolejno z dwóch modułów lub jednego. Gruntowe pompy natomiast występują w wersji z kolektorem poziomym oraz pionowym. Nasza firma pomaga dobrać odpowiednie rozwiązanie do Państwa potrzeb, zwracając uwagę na wszystkie istotne kwestie.

Jak wybieramy dla Państwa pompę ciepła do wody użytkowej?

Wybór odpowiedniej pompy ciepła do podgrzewania wody powinien być poprzedzony szczegółową analizą warunków panujących w danym budynku oraz potrzeb jego mieszkańców lub użytkowników. Bierzemy pod uwagę między innymi takie kwestie, jak rodzaj pompy, obecność oraz pojemność zbiornika, wielkość wężownicy czy współpraca systemu z fotowoltaiką. Dzięki temu pompa ciepła CWU może funkcjonować wydajnie i niezawodnie.

Pompa ciepła CWU – opinie

W przypadku pompy ciepła CWU, opinie użytkowników nie pozostawiają złudzeń, że jest to rozwiązanie wysoko opłacalne, zwłaszcza jeśli w budynku mieszka wiele osób, a zapotrzebowanie na ciepłą wodę jest duże. Pompa ciepła do grzania wody nie sprawia problemów przy montażu, a ponadto działa wydajnie również w nocy, dlatego możemy ograniczyć wielkość zbiornika, a tym samym ilość zajmowanego przez niego miejsca. Pompa ciepła do ciepłej wody użytkowej to również doskonały pomysł, jeśli chcemy zmniejszyć wysokość naszych rachunków. Jest to możliwe przede wszystkim ze względu na czerpanie energii z odnawialnych źródeł, ale również dlatego, że pompa sama się wyłącza, jeśli nie korzystamy z ciepłej wody na przykład podczas dłuższej nieobecności w domu.

Montaż pompy ciepła do CWU

Za wydajność instalacji odpowiada nie tylko odpowiedni dobór urządzenia, ale również profesjonalnie wykonany montaż pompy ciepła do CWU. Nasza firma zajmuje się tym od wielu lat, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować najkorzystniejsze w danej sytuacji rozwiązanie – zarówno z punktu widzenia funkcjonalności, jak i finansów. Jeśli interesuje Państwa pompa ciepła do grzania wody, cena takiego rozwiązania to kolejny atut – dzięki dopasowanemu, indywidualnemu projektowi inwestycja staje się niezwykle opłacalna!

Napisz do nas!

3 + 1 =