Pompy ciepła – Nowa Sól

Każdy właściciel domu pragnie, aby był on jak najbardziej funkcjonalny i oszczędny. Stworzenie idealnego projektu wymaga podjęcia wielu ważnych decyzji na temat poszczególnych instalacji i systemów – w tym również ogrzewania. Specjalizujemy się w montażu innowacyjnych urządzeń grzewczych takich jak pompy ciepła. To zaawansowane rozwiązanie pozwala na efektywne wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii. Nasz zespół składa się z doskonale wykwalifikowanych fachowców – doświadczenie pozwala nam na oferowanie usług najwyższej jakości. Projekty realizujemy w województwie Lubuskim, m.in. w Nowej Soli – pompy ciepła są tam niezwykle popularne. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i serwisantem tych urządzeń oraz klimatyzacji marki Haier.

Nowoczesne i niezawodne pompy ciepła – działanie

Pompa ciepła to jedna z najnowocześniejszych metod ogrzewania – wzrost zainteresowania tą technologią jest efektem jej licznych zalet. Urządzenie pozyskuje energię cieplną ze środowiska naturalnego, w tym powietrza, gruntu oraz wód. Praca sprzętu polega na przekazywaniu ciepła wprost do wnętrza domu m.in. za pośrednictwem systemu ogrzewania podłogowego, ściennego lub tradycyjnych grzejników – decyzja należy do klienta. Nie powoduje to powstania żadnych spalin czy innych zanieczyszczeń.

Nasza oferta obejmuje dwa warianty pomp, a mianowicie modele powietrzne oraz gruntowe. Dobór odpowiedniego urządzenia jest dokonywany indywidualnie w oparciu o metraż budynku, liczbę pomieszczeń oraz jakość termoizolacji. Wszystko to ma na celu dobranie sprzętu optymalnie spełniającego potrzeby właścicieli obiektu. Służymy fachowym doradztwem – analizując powyższe dane, wybierzemy idealne rozwiązanie dla każdego domu.

Pompy ciepła – koszt urządzeń i montażu

Jako że ogrzewanie domu to wybór na długie lata, a instalacja pompy ciepła wymaga montażu kompleksowego systemu, całość może wydawać się sporą inwestycją. Zwróci się ona jednak szybko – koszt ogrzewania budynku stanie się minimalny, a przy dodatkowym wykorzystaniu paneli fotowoltaicznych może nawet spaść do zera. Pompa ciepła pobiera stosunkowo mało energii.

Montaż pomp ciepła – Nowa Sól

Szczegóły instalacji są zależne od wyboru konkretnego sprzętu. Modele powietrzne wymagają mniej pracy niż pompy gruntowe. Czas wykonania usługi jest zależny od warunków pogodowych oraz konkretnego domu, natomiast zazwyczaj cały proces zajmuje maksymalnie dwie doby. Od lat dostarczamy i montujemy profesjonalne pompy ciepła w Nowej Soli i okolicach. Mamy duże doświadczenie i szeroką wiedzę – dlatego warto nam zaufać.

Nowocześnie z Innodom

Nasze biuro projektowe mieści się w Zielonej Górze, w województwie lubuskim. InnoDom to autoryzowany dystrybutor i serwis marki Haier. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych modernizacją swojego systemu grzewczego – bądź zaprojektowania i zbudowania go od podstaw – po fachową poradę w zakresie omawianego, nowoczesnego rodzaju ogrzewania. Wiele zależy od warunków klimatycznych oraz rodzaju działki, na jakiej jest nasz dom. Nasi fachowcy doradzą zatem, jaką pompę ciepła wybrać – powietrzną, wodną czy też gruntową. Podpowiedzą, jakie rozwiązanie będzie najbardziej korzystne i jak je zrealizować tak, aby była to inwestycja, która z czasem się zwróci.

Napisz do nas!

11 + 15 =