Pompy ciepła Słubice

Przy projektowaniu domu należy zwrócić uwagę na wiele czynników. Jednym z ważniejszych elementów jest dobór odpowiedniego systemu grzewczego. Wśród najchętniej wybieranych metod znajduje się instalacja pompy ciepła. To ekologiczne i nowoczesne rozwiązanie pozwala zaoszczędzić w skali roku duże pieniądze. Takie urządzenie pozwoli na utrzymanie w domu optymalnej temperatury, co z pewnością przełoży się na komfort jego użytkowania przez domowników. Jako firma InnoDom, działająca także w Słubicach, pomagamy dobrać i zamontować odpowiednią pompę ciepła.

Pompy ciepła — działanie

Działanie pompy ciepła opiera się na pobieraniu przez urządzenie energii z dolnego źródła: gruntu, wody lub powietrza. Specjalne rury, wypełniane niezamarzającą cieczą, dostarczają ciepło z głębokości nawet kilkudziesięciu metrów do pompy. Następnie jest ono przekazywane do systemu grzewczego, znajdującego się w domu. Może to być ogrzewanie podłogowe, sufitowe, ścienne czy klimatokonwertery. Warto więc pomyśleć wcześniej, jaką pompę wybrać. To właśnie od dolnego źródła najbardziej zależy efektywność urządzenia. Ze względu na małą ilość podziemnych cieków wodnych w naszym kraju najkorzystniejszym rozwiązaniem jest pompa zasilana powietrzem. Najlepiej działa w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym.

Montaż pomp ciepła — Słubice

Aby mieć pewność, że pompa ciepła będzie skutecznie działała przez długie lata, istotny jest fachowy montaż. Zadania tego nie powinno się wykonywać samemu, ponieważ nawet najmniejszy błąd może doprowadzić do katastrofy. Nasza firma oferuje fachowy i profesjonalny montaż pompy ciepła. Słubice to kolejne miejsce, w którym oferujemy fachowe usługi. Dzięki naszym specjalistom można mieć pewność, że cała instalacja zostanie zamontowana w najbardziej efektywny sposób. Cały  montaż przeprowadzamy szybko i sprawnie, gwarantując właściwe wykonanie każdego zlecenia.

Pompy ciepła, Słubice — opinie

Firmie InnoDom zaufało już wiele osób. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Mamy na celu przede wszystkim satysfakcję klienta, dlatego nasi profesjonaliści pomogą dobrać oraz zamontować optymalny rodzaj pompy ciepła. Opinie pozostawiane przez użytkowników skupiają się głównie na starannym wykonaniu oraz dużej, fachowej wiedzy naszych pracowników. Cena instalacji idzie w parze z jakością, a co ważne, pompa ciepła to inwestycja, która zwróci się po latach.

Nowocześnie z Innodom

W naszej firmie działamy wyłącznie z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, które jednocześnie pozytywnie wpływają na środowisko. Pompy ciepła nie emitują bowiem do atmosfery żadnych gazów cieplarnianych ani metali ciężkich, które są charakterystyczne dla tzw. kopciuchów.

 

W celu skorzystania z prezentowanej oferty zapraszamy do skontaktowania się z biurem projektowym. Nasi fachowcy pomogą w doborze odpowiedniego rodzaju pompy ciepła. Oferujemy najkorzystniejsze rozwiązania, które pozwolą zaoszczędzić środki w domowym budżecie.

Napisz do nas!

12 + 5 =