Producent – Redsnake

Nadeszła pora na to, aby rozpocząć poszukiwania lepszych rozwiązań w obrębie ogrzewania domu. Na rynku pojawia się wiele nowych opcji, jednakże nie wszystkie są wystarczająco dobre, inne natomiast nie mają szans spełnić oczekiwania użytkowników.

Folie grzewcze red snake – niezawodne, oszczędne, komfortowe!

Jednakże jako firma InnoDom, prezentujemy w swojej ofercie jedno z najnowocześniejszych i najbardziej oszczędnych rozwiązań, jakie można sobie wyobrazić! Przedstawiamy niezwykle komfortowe folie grzewcze Red Snake, które w ostatnich latach szybko podbiły rynek.

Idealne rozwiązanie – folia grzewcza Red Snake

Folia grzewcza Red Snake opiera się na wykorzystywaniu niezwykle cienkich folii. Elementem grzejnym w tym wszystkim jest tkanina, która składa się z mieszaniny włókien węglowych i pasty karbonowej. Kto by nie pomyślał, że tak niepozorne połączenie zatrzęsie rynkiem systemów grzewczych!

Folie grzewcze Red Snake są bezawaryjne. Co więcej, z powodzeniem można wykorzystywać je jako główne źródło ciepła w domu, jak i jako dogrzewanie punktowe.

Montaż folii grzewczych jest niezwykle szybki i sprawny, dzięki czemu nikt nie musi martwić się o konieczność przeprowadzenia długich prac remontowych. Cały proces realizujemy w jak najkrótszym czasie, co klienci sobie niezwykle cenią. Przy okazji nasza firma dba o przyjemną atmosferę i o porządek.

Red Snake – maty grzewcze

Oferowane przez nas rozwiązanie jest niezwykle korzystne. Stanowi znacznie tańszą i wygodniejszą opcję od większości alternatyw dostępnych na rynku. To właśnie głównie te cechy wyróżniają produkty od Red Snake. Maty grzewcze można również zamontować w domu nie tylko na etapie budowy, ale także podczas zwykłego remontu. Dzięki temu są uważane przez wielu za najwygodniejszy system grzewczy. To sprawia, że w każdej chwili można wyposażyć posiadany budynek w wydajną instalację.

Jakie korzyści jeszcze niesie za sobą skorzystanie z oferowanej przez nas usługi? Warto wymienić fakt, że decydując się na folie grzewcze Red Snake, można zrezygnować z posiadania w domu grzejników, które często nie pasują do wystroju. Jest to również ekonomiczne rozwiązanie, dlatego zadba o koszty utrzymania budynku. Zużywa znacznie mniejsze ilości prądu niż tradycyjne systemy, a w przypadku podłączenia folii do własnej instalacji fotowoltaicznej mogą Państwo zyskać jeszcze większe oszczędności. Dodatkowo ta opcja umożliwia rezygnację z komina czy kotła do spalania paliwa.

 

Folia grzewcza Red Snake – cena

Jeśli chodzi o innowacyjne i ekonomiczne odkrycie w obrębie systemów grzewczych – folia Red Snake to doskonały wybór! Cena za zakup materiałów jest niezwykle niska, tak samo, jak i utrzymanie. Jednakże całkowite koszty zależne są od kilku innych czynników, które chętnie omówimy indywidualnie.

Folie grzewcze Red Snake – opinie

Jeśli chcą Państwo postawić na maksymalnie wydajną metodę ogrzewania, wystarczy wybrać folię Red Snake. Opinie na ich temat jednoznacznie pokazują, że nasi klienci są zadowoleni z postawienia na tę instalację. Otrzymujemy również wiele pozytywnych komentarzy dotyczących zapewnianej przez nas obsługi.

 

Masz nasze wsparcie

InnoDom oferuje kompleksowe wsparcie klienta w zakresie instalacji folii grzejnych. Służymy fachowym doradztwem, doborem odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb Klienta, a także wsparciem w zakresie niezbędnej dokumentacji oraz dofinansowań. Proponujemy również bardzo korzystne finansowanie – zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych nowoczesnym Red Snake, jak i możliwością zaprojektowania i wdrożenia domu zero energetycznego, z zastosowaniem również paneli słonecznych. Siedzibą InnoDom jest Zielona Góra, w województwie lubuskim – zapraszamy.