USŁUGI

Rekuperacja

Rekuperacja to energooszczędna wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. System oddaje zanieczyszczone powietrze z wewnątrz budynku (z wysoką zawartością dwutlenku węgla) i dostarcza świeże z zewnątrz. Zasysane powietrze jest poddawane procesowi filtracji, gdzie pozybywa się kurzu, pyłów oraz innych zanieczyszceń. W chłodniejszych miesiącach jest ono także podgrzewane, stąd oszczędność na ogrzewaniu.

Pompy ciepła zapewniają niskie koszty ogrzewania oraz niezawodność. Są  jednym z najbardziej opłacalnych źródeł ciepła i nie wymagają skomplikowanej obsługi – jedynie ustawienia regulatora. Pompy ciepła są ekologiczne, szybko obserwujemy także zwrot inwestycji. 

Ocieplanie pianką Pur

Pianka PUR posiada wysokie właściwości termoizolacyjne. Zapewnia bezpieczną i efektywną izlolację termiczną na długie lata. Wyróżnia się niezwykłą trwałością, doskonałą hydroizolacją oraz izolacją akustyczną. Aplikacja za pomocą agregatu jest błyskawiczna.

Monitoring

System monitoringu jest postawowym narzędziem by zapewnić bezpieczeństwo twojego domu lub firmy. Jest przeszkodą dla włamywaczy a zarejestrowany obraz pomaga zareagować w sytuacji zagrożenia oraz uzyskać dowody potrzebne np. przy współpracy z policją.

Alarmy

System alarmowy jest doskonałym zabezpieczeniem domu lub firmy. Urządzenia wchodzące w skład systemu alarmowego informują nas o wszystkim , co dzieje się w naszych nieruchomościach : chronią przed włamianiem, pożarem oraz innego rodzaju niebezpieczeństwami.

Krzysztof Żądeł

Prezes

669 916 410

Piotr Łysek

Wiceprezes

784 602 602

biuro@innodom.pl

innodom

Krzysztof Żądeł

Prezes

669 916 410

Piotr Łysek

Wiceprezes

784 602 602

biuro@innodom.pl

innodom

InnoDOM Krzysztof Żądeł

Pionierów Lubuskich 70/A
66-002 Stary Kisielin
woj. lubuskie
NIP: 6151004619